Intriga NBA konferencijų pusfinaliuose didėja. Los Andželo „Clippers“ iškovojo pergalę išvykoje ir įgijo savo aikštės pranašumą. Tuo tarpu už skaudžią nesėkmę per pirmąją dvikovą namie su kaupu atsirevanšavo Majamio „Heat“ krepšininkai. Abiejų serijų rezultatai tapo lygūs 1-1.

Triuškinančiai laimėję pirmąjį kėlinį Majamio „Heat“ krepšininkai iškovojo pergalę ir išlygino serijos rezultatą. Praėjusią naktį namie „Heat“ 111:89 (41:19, 19:21, 24:27, 27:22) įveikė Naujojo Džersio „Nets“. Serijoje lygu 1-1.

Dwyane'as Wade'as pelnė 17 taškų per pirmąjį kėlinį ir atsirevanšavo „Nets“ ekipai tokiu pat stiliumi, kokiu pralaimėjo pirmąją dvikovą. Per pirmą susitikimą „Heat“ po pirmojo ketvirčio turėjo 17 taškų deficitą ir iki didžiosios pertraukos leido varžovams surinkti 64 taškus.

„Nenorėjome turėti tokių pačių antrųjų rungtynių“, – po rungtynių pareiškė Shaquille'as O'Nealas. „Šiąnakt norėjau įžengti į aikštę ir anksti juos atakuoti, nustatyti rungtynių tempą“, – antrino jam Wade'as. „Tai buvo pirmosios rungtynės iš kitos pusės“, – pripažino „Nets“ krepšininkas Vince'as Carteris.

Šį kartą vaidmenimis komandos apsikeitė. Po pirmojo kėlinio „Nets“ turėjo 22 taškų deficitą, kurio panaikinti iki dvikovos pabaigos nesugebėjo. 20 taškų pranašumą „Heat“ įgijo per mažiau nei 6 minutes. Per likusį laiką Majamio krepšininkai nesugebėjo priartėti mažesniu nei 15 taškų skirtumu.

Svarų indėlį į „Heat“ spurtą įdėjo Wade'as. Per reguliarųjį sezoną pataikęs tik 13 tritaškių, per pirmas penkias rungtynių minutes Majamio ekipos lyderis tris kartus taikliai atakavo iš toli. Daugiausiai jo pastangomis sužaidus 5 minutes ir 49 sekundes „Heat“ atitrūko 25:4.

„Heat“: Dwyane'as Wade'as 31 taškas (12/19 metimų), Shaquille'as O'Nealas 21, Jasonas Williamsas 14 (7 kld.), Udonis Haslemas (10 atk. kam.) ir Gary Paytonas po 11.

„Nets“: Vince'as Carteris 22, Richardas Jeffersonas 16, Jasonas Kiddas 15, Nenadas Krstičius 14, Lamondas Murray 11.

•

Los Andželo „Clippers“ per pirmąjį kėlinį buvo nesustabdomi ir tik kartą po pirmojo taiklaus metimo leidę pirmauti Fynikso „Suns“ krepšininkams juos sutriuškino 122:97 (38:22, 27:29, 33:28, 24:18).

Samas Cassellas per pirmąjį kėlinį pelnė 13 taškų, „Clippers“ pirmavo 16 taškų pranašumu. Antrojo kėlinio pradžioje svečių pranašumas šoktelėjo iki 20 taškų (42:22), tačiau tuomet atgijo ir šeimininkai. 9 taškus be atsako pelnę „Suns“ sumažino atsilikimą iki 11 taškų. Visgi Cuttino Mobley pelnė 10 taškų per antrąjį kėlinį ir atstatė 14 taškų skirtumą. Mobley, Cassello bei Eltono Brando trijulė po didžiosios pertraukos neleido varžovams pagalvoti apie pergalę.

„Suns“: Raja Bellas 20 (4/7 tritaškių), Leandro Barbosa 18, Timas Thomasas 15, Steve'as Nashas (8 rez. perd.) ir Borisas Diaw po 14, Shawnas Marionas 13.

„Clippers“: Eltonas Brandas 27 (10 atk. kam.), Samas Cassellas ir Cuttino Mobley (8 atk. kam.) po 23, Chrisas Kamanas 14 (16 atk. kam.), Quintonas Rossas 11, Vladimiras Radmanovičius 10 (9 atk. kam.).

krc miamis per pirmas 6 minutes sumete 30 tasku :) afigenai paskiau biski atleido vadzias :)
2006-05-11
kliperiai kala i klyna :))) leikerius jau "apsiko", nes toliau nuejo. bet ir to iem negana :))) ziuresim, kas cia bus is ju :)))
2006-05-11
na miami heat tikrai buvo supyke :) bet jie tikrai gali ir manau iveiks new jersey nets .
o del clippers tai as labai dziaugiuosi.. phoenix man patinka tik amaras :) (t.y. amare stoudamire) o clippers komanda turi labai perspektyviu zaideju.. zdz as uz CLIPPERS :)