„Žalgiryje“ ir „Lietuvos ryte“ liks didžioji dalis žaidėjų

2012-05-16 21:43
Jonas Miklovas, „BasketNews.lt“ korespondentas

„Žalgiris“ turi teisę pratęsti sutartį su Pauliumi Jankūnu
„Žalgiris“ turi teisę pratęsti sutartį su Pauliumi Jankūnu
Nuotr. Fotodiena.lt/R.Dačkus
Kauno „Žalgiris“ ir Vilniaus „Lietuvos rytui“ kitą sezoną savo gretose turės didžiąją dalį šio sezono žaidėjų. Tinklalapis „BasketNews.lt“ pasidomėjo, kurie žaidėjai turi sutartis kitam sezonui.

Sutartis su „Žalgiriu“ turi: Mantas Kalnietis, Robertas Javtokas, Mindaugas Kuzminskas, Mario Delašas, Vytenis Lipkevičius.

Galimybę pratęsti sutartį „Žalgiris“ turi su: Marko Popovičiumi, Pauliumi Jankūnu, Dainiumi Šalenga ir Tomu Delininkaičiu.

Sutartys baigėsi su: Tadu Klimavičiumi, Žygimantu Janavičiumi ir Milovanu Rakovičiumi.

Sutartis baigiasi su komandos vyriausiuoju treneriu Aleksandru Trifunovičiumi, kuris mėnesio pabaigoje turėtų grįžti į Kauną derėtis dėl kontrakto pratęsimo.

Sutartis su „Lietuvos rytu“ turi: Paulius Dambrauskas, Stepas Babrauskas, Lawrence'as Robertsas, Renaldas Seibutis, Vilmantas Dilys, Predragas Samardžiski, Mindaugas Katelynas, Artūras Jomantas ir Dovydas Redikas.

Sutartys baigėsi su: Jonu Valančiūnu, Tyrese'u Rice'u ir Aleksandru Rašičiumi.

Vyriausiasis treneris Aleksandras Džikičius lieka komandoje.


Rodyti komentarus
Atrinkti (0) Visi (28)
Kitąmet Žalgiriui reikia atsikratyt Kuzminsko, Janavičiaus ir Delašo, jie geri, bet čia jiems nėra jokios perspektyvos, gaus pažaist maksimaliai 10 min., o kitose komandose jie gali būti bent vidutiniokai.

Reikia kitamet Žalgiriui trijų lyderių: centro, lengvojo krašto ir įžaidėjo. Kalnieits tegul eina i Real'a ar kur jis ten nori, o Žalgiriui jeigu pavyks aplenkti CSKA tai tada nusipirkti Raja Bell'ą (nors tai neatrodo realu), gautu gerą PG arba tada Jasikevičių ar šeip kokį amerikietį, kad ir iš NCAA. Reikia bet kokio europinio centro (geresnio už M.Rakovič) ir SF kaip Weems'as kuris būtų iš NBA ar stipresnės EL komandos. Na ir prieš tai gaut labai turtingą remėją, ir tada bent nebūtų gėdos Eurolygoje ir VTB lygoje.
2012-05-17
-1
Atsakyti
pajaroltProtagonistas----> Kaip ............ sakė „Lietuvos ryto“ direktorius Martynas Purlys, sezono pabaigoje nebetenkino snaiperio žaidimas, todėl nutarta sutarties nebepratęsti.Vilniaus komandos vadovas dar kartą patvirtino, kad klubą taip pat palieka į NBA išvyksiąs Jonas Valančiūnas ir amerikietis Tyrese‘as Rice‘as. Įžaidėjo išvykimo priežastys – tokios pat kaip ir A.Rašičiaus.


Ir ką? Nelabai supratau ką čia norėjai man įrodyt. Kažką prastai supranti.
2012-05-17
+3
Atsakyti
VG3
Manau, kad LR padarys pora klaidų su žaidėjų palikimu ar išmetimu, Jonas, Rašič out, viskas normaliai, bet Rice reikia palikti, nu nebent, kaip kažkas sakė, gal pakilo vertė... O Samardžiski vienareikšmiškai OUT! Jau geriau Andriuškevičių pasimti, nieko nenusileistų makedonui... O dėl trenerio, tai gal ir gerai, kad paliko, vistiek nieko geresnio negautų,o čia ir kojas jau apšilęs ir nėra toks prastas... Bet kolkas visie tie, kas liks, ką atleis yra tik gandai, oficialiai nieko dar nerašė...
2012-05-17
Atsakyti
VG3
TomasPG: Kalnietis; UzsienietisSG: Popas, DelininkaitisSF:Salenga, Kuzminskas, LipkeviciusPF:Jankunas; Uzsienietis; UzsienietisC:Galingas centras uzsienietis; JavtokasTrifa paliekam, imam tik galingus uzsieniecius su patirtim eurolygoj. Tada tikrai imsim Top 16.--parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.lt


Nors aš ne Ž fanas, bet su tokia sudėtimi Top 16, kaip ir šiemet būtų... Pirma, Kalnietis; Užsienietis. Taip išeina, kad starte kalinietis, o ant keitimo užsienietis, tai kokio lygio turėtų jis būti, kad į starta Kalnietis eitų... Delininkaitis EL ir nulis, 2,3 rungtynės gerai sužaistos prieš rytą ir tiek... Nu ir trečio numerio pozicija silpna, Šalenga sužaidė šį sezoną super, bet jam ne 25-32 m. kada manau būna pats karieros pikas... O del kitų pozicijų, tai viskas normaliai, jai kažką panašaus surinktu, kaip rašiai.
2012-05-17
+1
Atsakyti
RenoJono netektis skaudus smugis Rytui , girdejau gandus ,kad kitam seonui Lietuvos ryto vadovai dairosi centro is NBA arba NCSA lygos


Kas cia per NCSA lyga? :D
2012-05-17
Atsakyti
Romka dar galetu nupirkti Deivida Dulky.
2012-05-17
-7
Atsakyti
Jono netektis skaudus smugis Rytui , girdejau gandus ,kad kitam seonui Lietuvos ryto vadovai dairosi centro is NBA arba NCSA lygos
2012-05-17
-3
Atsakyti
NerosasRomka svarsto parduoti 50% zalgirio akciju investuotojui is rusijos


Saltinis? Ar vel agentura VBS?
2012-05-17
+1
Atsakyti
Romka svarsto parduoti 50% zalgirio akciju investuotojui is rusijos.

--
parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.lt
2012-05-17
+2
Atsakyti
Protagonistas----> Kaip ............ sakė „Lietuvos ryto“ direktorius Martynas Purlys, sezono pabaigoje nebetenkino snaiperio žaidimas, todėl nutarta sutarties nebepratęsti.

Vilniaus komandos vadovas dar kartą patvirtino, kad klubą taip pat palieka į NBA išvyksiąs Jonas Valančiūnas ir amerikietis Tyrese‘as Rice‘as. Įžaidėjo išvykimo priežastys – tokios pat kaip ir A.Rašičiaus.
2012-05-17
+12
Atsakyti
Galėtų Žalgiris nupirkt Šarūną Jasikevičių ir Deividą Bušmą atsarginiu centru. Poto dar vieną aukštaūgį amerikietį, kuris galėtų žaisti sunkiuoju kraštu ir reikalui esant pacentruoti. Ada Juškevičių reikia paimti jau iš Rūdupio. Trenerį reikia keisti Žalgiriui. Galėtų Tomą Pačėsa nupirkti.

--
parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.lt
2012-05-17
Atsakyti
Rytas dar pasilieka bebra :DD
2012-05-17
Atsakyti
PG: Kalnietis; Uzsienietis

SG: Popas, Delininkaitis

SF:Salenga, Kuzminskas, Lipkevicius

PF:Jankunas; Uzsienietis; Uzsienietis

C:Galingas centras uzsienietis; Javtokas

Trifa paliekam, imam tik galingus uzsieniecius su patirtim eurolygoj. Tada tikrai imsim Top 16.

--
parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.lt
2012-05-17
+1
Atsakyti
Dabar prasides gandu metas.Zurnalistai is nieko gales parasyti straipsnius:) Tas parduoda,tas isperka kontrakta,tas paliekas tas ateina...idomus laikotarpis,bet paskui pradeda erzinti gandai visokie
2012-05-17
-3
Atsakyti
Dar nieks iki galo neaišku, o jau nurašot Rytą kitą sezoną. Visų pirma priminsiu, kad šis sezonas buvo tikrai neblogas - omeny turiu ypač tarptautinę areną. Antras dalykas, branduolio išlaikymas - pagirtinas dalykas, kitąmet nieks dar nenusens, o tarpusavio ryšys tik padidės.

Dabar apie pavienius žaidėjus. Neblogai tai, kad nebebus Rašič. Tokio aukšto lygio žaidėjas čia taip ir nestabilizavosi visu gražumu. Už žymiai pigiau galima rasti ne mažiau naudos duodantį žaidėją, gal netgi lietuvį. Toliau. Rice'as. Man asmeniškai gaila, kad jo neliks. Jei tai dėl išaugusios vertės, tuomet pateisinu, jei dėl "išpindėjimo", aceit, netenkina žaidimas, tai susilaikysiu nuo komentarų. Samardžiskis. Nuolat man nepatiko. Jei Rytas paliks jį kaip atsarginį centrą ir pirks prie greito žaidimo labiau tinkamą centrą starto penketui, tuomet pateisinu. Tarp kitko, jei tiesa, kad jo alga 400$ k, tuomet sprendimas nesuprantamas.

Na ir galiausiai trečio numerio klausimas, kuris šį sezoną nebuvo išspręstas ir mano subjektyvia nuomone buvo kertinis inkaras, neleidęs pasiekti aukštesnių titulų. Reikia šioje pozicijoje ne tiek metiko, kiek veržlaus taškų darytojo. Mesti iš toli ir taip bus kam, juolab jei Rice'o įpėdinis bus metikas. Atsargoje Jomantas, o Stepą atgal į antrą numerį, ant keitimų Seibučiui... Atrodo viską apžvelgiau. Na pridėsiu, kad jaunimas duos tikriausiai dar ženklesnį indėlį. O 4 pozicijoje viskas ok, tik Robertsą pažadinkit ten iš Letargo miego. :)
2012-05-17
+4
Atsakyti
Rytui reikia rasti sf normalu ir jomantu ant keitimo palikt ir pakeist isejusius naujais zaidejais normaleis ir bus padori sudetis..

--
parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.lt
2012-05-17
+3
Atsakyti
Be Jono Rytui labai sunku bus... Bet pagalvojus pries stipresnius priesus Jonas nepazaidzia jeigu jam skiria daugiau demesio geresne ginybe jis iskarto nieko nepadaro... Tai irodo pvz Eurocup Pusfinalis su Valencia... Tai manau NBA atras savo vieta tik po keliu metu kol sustipres manyciau galetu i jo vieta koki Antana Kavaliauska (Rygos VEF) Jis visai toks nieko zaidejas patiko man... O su Rice manau galetu pratesti visai nieko toks zaidejas. O Dzikiciu manau mesti lauk reiketu.. Bet cia tik mano nuomone.
2012-05-16
-4
Atsakyti
Zalgiriui butu gerai pratesti sutartis ir su Popo ir su Jankunu. Taipogi galetu pasilikt ir Salenga, jei Zalgiris i jo vieta nieko neieskos, pvz.:S.Jasaitis. Su Tadu ir Janavicium reiketu atsisveikinti, nes naudos nera is ju. Rakovicius sake, kad ir taip kitais metais jo nebus Zalgiry, greiciausiai griz i Montepaschi. Noretusi dar pgrnd sudety matyt Juskeviciu:)
2012-05-16
-2
Atsakyti
turbut eilinis bent kiek daugiau besidomintis krepsiniu fanas tikslesne informacija butu surases nei sitam straipsny...
2012-05-16
Atsakyti
Kažkoks ne klubo kūrimas, o iš sirgalių pasityčiojimas labai taiklus komentaras buvo k.net: "Rašičius su Rice'u išeina, o medis makedonas ir cepelinas lieka :D Matomai makedono žaidimas nebangavo , stabilus , tikras medis. Džikičius išvis turėjo lėkt pirmas."
2012-05-16
+3
Atsakyti
Ačiū, kad prenešėte apie nekultūringą, pažeidžiantį įstatymus, reklamuojantį ar kurstantį nelegaliems veiksmams komentarą.

Komentuoti
Komentarus rašyti gali tik registruoti ir prisijungę vartotojai.

„BasketNews.lt“ pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, nesusiję su tema, pasirašyti kito asmens vardu, pažeidžia įstatymus, reklamuoja, kursto nelegaliems veiksmams.