Pergalę Lenkijos pirmenybių finalo serijoje iškovojo Vloclaveko „Anwil“ ekipa. Ji išvykoje 83:74 (21:23, 23:13, 16:17, 23:21) parklupdė čempionų titulą ginančius Sopoto „Prokom Trefl“ krepšininkus ir išlygino serijos iki 4 pergalių rezultatą 1-1.

Nugalėtojų gretose Marius Prekevičius per 3 minutes prametė 1 mestą tritaškį ir taškų nepelnė.

Pralaimėjusiems Tomas Masiulis per 24 minutes įmetė 7 taškus (2/3 dvitaškių, 1/2 tritaškių), atkovojo 5 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 3 rezultatyvius perdavimus bei po 1 kartą suklydo ir prasižengė.

Tomas Pačėsas per 25 minutes surinko 3 taškus (1/3 tritaškių), atkovojo 3 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, tačiau 2 kartus suklydo ir 1 sykį prasižengė.

Trečiasis serijos susitikimas bus žaidžiamas sekmadienį (05.14) Vloclaveke.
cia jau treciu metus is eiles tas pats finalas ir po dveju rungtyniu 1:1 :) visada prokomas laimedavo. tikiuosi siais metais triumfos anwil :)