23-ąjį pralaimėjimą Belgijos pirmenybėse patyrė Leveno „Groot“ ekipa. Ji išvykoje po atkaklios kovos 80:82 nusileido Brės „Euphony“ krepšininkams.

Babrauskas pralaimėjusiems per 22 minutes pelnė 7 taškus (1/3 tritaškių, 4/4 baudų), atkovojo 5 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, tačiau 2 kartus suklydo ir aikštę buvo priverstas palikti dėl 5 asmeninių pražangų.

Antanas Vilčinskas per 6 aikštėje praleistas minutes prametė vieną mestą tritaškį ir taškų nepelnė, bet atkovojo 1 kamuolį, atliko 1 rezultatyvų perdavimą bei 1 kartą suklydo ir 2 sykius prasižengė.

„Groot“ ekipa, sužaidusi 31 rungtynes ir iškovojusi 8 pergales, turnyrinėje lentelėje užima 8-ąją vietą.

•

Kitose trečiadienio (05.10) rungtynėse apmaudų pralaimėjimą patyrė Viliaus Gabšio Briuselio „Atomia Royal“ ekipa. Ji namie 86:87 pralaimėjo Ostendės „Telindus“ krepšininkams.

Sėkmingai šiose rungtynėse žaidė Gabšys. Lietuvis per 26 minutes pelnė 16 taškų (2/4 dvitaškių, 4/7 tritaškių), atkovojo 8 ir perėmė 3 kamuolius bei 1 kartą prasižengė.

Briuselio ekipa, turinti 6 pergales ir 25 pralaimėjimus, turnyrinėje lentelėje užima paskutiniąją – 9-ąją vietą.