Ramūno Butauto treniruojamai Rygos VEF komandai „sausu“ rezultatu baigti Latvijos čempionato finalo serijos nepavyko. Puikiai krepšį atakavusi „Ventspils“ komanda namie 97:90 (20:17, 22:14, 34:24, 21:35) nugalėjo čempionės titulą ginančią VEF ekipą ir sušvelnino serijos iki keturių pergalių rezultatą 1-3.

Visas rungtynes aikštėje dominavę aikštės šeimininkai po trijų kėlinių buvo susikrovę triuškinamą 21 taško pranašumą ir kiek atsipalaidavo tik paskutiniame ketvirtyje. Penktosios serijos rungtynės sekmadienį bus žaidžiamos Rygoje.

Donatas Zavackas pralaimėjusiems per 29 minutes pelnė 11 taškų (1/2 dvitaškių, 1/8 tritaškių, 6/6 baudų), atkovojo 6 kamuolius, išprovokavo 6 pražangas, 4 sykius suklydo, 2 sykius prasižengė ir surinko 5 naudingumo balus.

Antanas Kavaliauskas VEF ekipai per 10 minučių taškų nepelnė (0/1 dvitaškio), atkovojo 2 kamuolius, išprovokavo 1 pražangą, 2 sykius suklydo, 4 sykius prasižengė ir surinko -1 naudingumo balą.

„Ventspils“: Jahmaras Youngas 26, Mamadi Diane 21, Martinšas Meieris 11, Samuelis Willardas 11, Toddas Abernethy 11, Artūras Strielniekas 10.

VEF: Kristapas Janičenokas 20, Curtisas Millage'as 19 (7 atk. kam.), Kasparas Berzinšas 14 (9 atk. kam.), Gatis Jahovičas 12, Donatas Zavackas 11.