Delininkaitis: „Pirmenybę teiksiu „Žalgiriui“ (audio)

2012-05-18 12:57
Karolis Tiškevičius, „BasketNews.lt radijas“
LKL finalo serijoje nesulaikomai žaidęs Tomas Delininkaitis viliasi ir toliau atstovauti Lietuvos čempionų komandai
LKL finalo serijoje nesulaikomai žaidęs Tomas Delininkaitis viliasi ir toliau atstovauti Lietuvos čempionų komandai
Nuotr. Fotodiena.lt/R.Dačkus
Naudingiausiu Lietuvos krepšinio lygos (LKL) finalo serijos krepšininku pripažintas Tomas Delininkaitis „BasketNews.lt radijo“ laidai tvirtino norintis ir kitą sezoną vilkėti Kauno „Žalgirio“ ekipos marškinėlius. 

Birželio 11 d. trisdešimties metų jubiliejų minėsiančio 190 cm ūgio gynėjo sutartis su Lietuvos čempionų klubu jau baigėsi, tačiau Delininkaičio agentas jam buvo prasitaręs, kad „Žalgirio“ vadovai norėtų kontraktą pratęsti. 

„Jeigu tik būtų galimybė, pirmumo teisę skirčiau „Žalgiriui“. Čia praleidau du tikrai puikius sezonus. „Žalgiryje“ rungtyniauja nuostabūs vyrukai, turime puikų aptarnaujantį personalą, vadovus, areną. Tikrai norėčiau likti Kaune“, – „BasketNews.lt radijo“ laidai tvirtino Delininkaitis. 

Vos kelias savaites atostogų prieš nacionalinės komandos stovyklas turėsiantis Delininkaitis tvirtino kaitresnės saulės ieškosiantis užsienyje. O vėliau kartu su nacionalinės komandos kandidatais kovos dėl vietos rinktinės dvyliktuke ir kelialapio į Londono olimpines žaidynes.

– Kaip pažymėjai naudingiausio finalo serijos žaidėjo apdovanojimą? – „BasketNews.lt radijas“ paklausė Delininkaičio.
– Nešvenčiau. Grįžau namo ir pasidžiaugėme su šeima. Po oficialios ceremonijos su komandos draugais dar pasėdėjome bare, pavalgėme ir išsiskirstėme.

– Ar komandos draugai nepavydėjo naudingiausiojo titulo?
– Nežinau, turėtumėte jų paklausti. Nemanau, kad pavydėjo. Manau, kad jie džiaugėsi taip, kaip aš džiaugiausi Manto Kalniečio taikliausio tritaškininko apdovanojimu. Jis mane šiemet nukonkuravo. Kažkokio pykčio tikrai nėra. Džiaugiamės už kiekvieno asmeninius apdovanojimus. Vis dėlto reikėtų jų paklausti, pavydi ar ne. Nepastebėjau, kad kas nors akimis rytų mano statulėlę (juokiasi, – Red.).

– „Žalgiris“ turi galimybę pratęsti sutartį su tavimi. Ar jau kalbėjotės apie tai su klubo vadovais?
– Konkrečiai su manimi niekas nešnekėjo. Nemanau, kad tai būtų logiška – sezonas juk ką tik pasibaigė. Iš agento girdėjau tik tiek, kad „Žalgiris“ norėtų mane išlaikyti, tačiau jokių derybų prie stalo dar nebuvo.

– Ar nori likti „Žalgiryje“?
– Be abejonės. Jeigu tik būtų galimybė, pirmumo teisę skirčiau „Žalgiriui“. Čia praleidau du tikrai puikius sezonus. „Žalgiryje“ rungtyniauja nuostabūs vyrukai, turime puikų aptarnaujantį personalą, vadovus, areną. Darbas organizuojamas labai aukštu lygiu. Tikrai norėčiau likti Kaune.

– Lietuvos rinktinės treneris Kęstutis Kemzūra tave išskyrė tarp dviejų geriausių LKL finalo serijos žalgiriečių. Ar su rinktinės strategu jau teko kalbėtis?
– Kalbėti apie žaidimą rinktinėje dar anksti. Visada esu savikritiškas ir sakau, kad niekas šiame gyvenime nieko lengvai neduoda – viską reikia pačiam užsitarnauti. Manau, atvažiavęs į rinktinę ir vėl turėsiu įrodinėti savo vertę. Klube yra vienaip, o rinktinėje – kitaip. Negaliu būti garantuotas ir rinktinėje viską įrodinėsiu iš naujo. Reikės kautis dėl kiekvieno aikštelės centimetro ir dėl vietos komandoje. Aišku, būtų smagu turėti garantuotą vietą, bet mano pozicijoje nemažai gerų krepšininkų. Rinktinėje bus ką veikti.

– Atrodė, kad optimaliausią sportinę formą pasiekei LKL finalo metu.
– Matote, sportinė forma priklauso nuo to, kaip jautiesi. Sezonui baigiantis kortos taip sukrito, kad Sonny Weemsas patyrė traumą, o dėl suprantamų priežasčių išvyko DeJuanas Collinsas. Tuomet man atsirado galimybė daugiau laiko praleisti aikštelėje. Treneris pradėjo labiau manimi pasitikėti, o tuo pačiu ir aš savimi. Po legionierių išvykimo mano sportinė forma tik gerėjo.

– Gal tuomet „Žalgiriui“ nebereikia legionierių?
– (juokiasi, – Red.) Tai priklauso ne nuo manęs, bet aš visą laiką buvau ir esu už lietuvišką komandą. Kuo daugiau lietuvių – tuo geriau. Tuomet krepšininkai geriau supranta vienas kitą, visa kultūra savita. Lietuviškoje komandoje – visai kitaip. Žinoma, yra ir gerų legionierių. Galiu paminėti Marko Popovičių, kuris jau beveik lietuvis. Jis puikiai supranta mūsų kultūrą. Žinote, yra įvairių legionierių ir ne visi jie vienodi. 

– LKL finalo serijos metu „Žalgiris“ atrodė nusiteikęs net ir dvasiškai, ko iki tol neretai pritrūkdavo. Galbūt Weemsas ar Collinsas į komandos moralę nešė tam tikros destrukcijos?
– Tiesa, kad mes buvome „užsivedę“. Pasiekėme finišo tiesiąją. Visi lietuviai pasikalbėjome ir žinojome, ko norime. Lietuvis yra lietuvis. Žinote, kaip yra su tais legionieriais. Man yra tekę žaisti keliose komandose ir galiu pasakyti, kad jeigu legionieriui ką nors skauda, jis tikrai nepersistengs. Lietuvis vis tiek eis ir žais dėl komandos, bendro tikslo. Ir dabar buvo taip, kad vienam skaudėjo vieną kūno dalį, kitam – kitą, bet vis tiek ėjome ir siekėme pergalės. Gydomės per atostogas. Krypstu į lietuviškesnės komandos pusę, bet žinote, šioje vietoje esu mažas viršininkas.

– Yra kalbų, kad Darjušas Lavrinovičius ir Šarūnas Jasikevičius galėtų prisijungti prie „Žalgirio“. Ar tai būtų tinkamos alternatyvos?
– Būtų labai smagu matyti tokią komandą. 

– Tomai, iki rinktinės stovyklų turi šiek tiek laisvo laiko. Kaip ketini jį praleisti?
– Kartu su šeima, nes labai pasiilgau mažosios dukrelės, žmonos. Kur nors važiuosime, pailsėsime. Dabar jau esu gimtajame krašte (Klaipėdoje, – Red.). 

– Gaila tik, kad prasidėjus atostogoms oras ne koks, tiesa?
– Visuomet taip būna. Kai mums prasideda atostogos – orai suprastėja. Kai tenka vykti į rinktinės stovyklas, oras vėl pagerėja. Taip vyksta jau nebe pirmus metus ir, atrodo, tarsi tyčia. Bet nieko pakeisti negalime, todėl ieškoti šiltesnių orų teks ieškoti kitur.

Visas interviu su Delininkaičiu:


Rodyti komentarus
Atrinkti (0) Visi (55)
SAABTROLLWolandazLTU10058Vilnius_FanasZalgiris_4everLasannaDiaraNenoreciau jo matyti ryte net uz nemokamai zaidziancio, tokio klaidu maiso dar reikia paieskot. O Buratinas kadangi protu neasizymi, tai tegu meto pinigus ant tokiu krepsinio meistru :DO kaip tu jautiesi, kai tokie meistrai į vienus vartus daužo tavo palaikomą vidutiniokų kratinį?paprasciausiai Rytui pritruko jegu! zalgeris buvo pajoukos objektas europoj, kai tuo tarpu Rytas garbingai atstovavo Lietuva!!!Visiskai pritariu. O kowno sovietams geriau nelot, blaiviai ziuret i situacija. Zaliosios pedofilu sostines valkatos dar svajoja apie top8 eurolygoj. Ryto lygi pirmiausia pasiekit, o po to jau svajokit apie top8.Ryto lygį Žalgiris seniai pasiekė. Ir pralenkė visa galva. Matyt tamstas išsėtine skleroze serga, jei neprisimena, kaip LKL finalas baigėsi. Rytas garbingai Lietuvą atstovavo, nes žemesnioj lygoj žaidė, o ne Eurolygoj. Berods 14-1 prieš Eurolygos komandas prakišot, tai patylėt reikia. VTB - sutinku, toliiau nuejo, bet čia tik menkas pasiekimas, matant realybę Žalgirio ir Ryto sezonose. Ok, mes apie top-8 svajojam ir nepatenkam, o jūs net į Eurolygą neprasimušat. Realybė skaudi - suprantu, bet nereikia apgaudinėt savęs ir kitų, kad yra kitaip nei iš tiesų yra.Biski supainiojei :D Zalgiris ikurtas 1944m , rytas 1998m . Zali laimeja daug ivairiu turnyru tame tarpe ir EL . Rytas palyginus yra spermatozoido busenos ir jam dar labai nardyt reiks kol paaiskes ar jis isviso gims... Nelygink visai nesulyginamu dalyku , komanda su vardu , viena is zinomiausiu Lietuvos brendu pasaulyja su nuliu kuris dar neturi nieko pasiekes ir zinomas tik tarp labai krepsiniu besidominciu . Tavo parasymas : Ryto lygį Žalgiris seniai pasiekė , neteisyngas . Nes tik rytas gali bandyti siekti Zalgirio lygio :D


Na taip, tu teisus. Žalgiriuiiš tiesų net nereikėjo siekti Ryto lygio, nes ir taip buvo aukštesnio lygio gerokai iji šio Vilniaus klubo sukūrimo.
2012-05-19
Atsakyti
LTU10058Vilnius_FanasZalgiris_4everLasannaDiaraNenoreciau jo matyti ryte net uz nemokamai zaidziancio, tokio klaidu maiso dar reikia paieskot. O Buratinas kadangi protu neasizymi, tai tegu meto pinigus ant tokiu krepsinio meistru :DO kaip tu jautiesi, kai tokie meistrai į vienus vartus daužo tavo palaikomą vidutiniokų kratinį?paprasciausiai Rytui pritruko jegu! zalgeris buvo pajoukos objektas europoj, kai tuo tarpu Rytas garbingai atstovavo Lietuva!!!Visiskai pritariu. O kowno sovietams geriau nelot, blaiviai ziuret i situacija. Zaliosios pedofilu sostines valkatos dar svajoja apie top8 eurolygoj. Ryto lygi pirmiausia pasiekit, o po to jau svajokit apie top8.


Ryto lygi pasiekt? Ne aciu, Lietuvos cempionams tai butu didziulis zingsnis atgal, toki lygi kaip projektelio, apsaugok viespatie...
2012-05-19
+1
Atsakyti
WolandazLTU10058Vilnius_FanasZalgiris_4everLasannaDiaraNenoreciau jo matyti ryte net uz nemokamai zaidziancio, tokio klaidu maiso dar reikia paieskot. O Buratinas kadangi protu neasizymi, tai tegu meto pinigus ant tokiu krepsinio meistru :DO kaip tu jautiesi, kai tokie meistrai į vienus vartus daužo tavo palaikomą vidutiniokų kratinį?paprasciausiai Rytui pritruko jegu! zalgeris buvo pajoukos objektas europoj, kai tuo tarpu Rytas garbingai atstovavo Lietuva!!!Visiskai pritariu. O kowno sovietams geriau nelot, blaiviai ziuret i situacija. Zaliosios pedofilu sostines valkatos dar svajoja apie top8 eurolygoj. Ryto lygi pirmiausia pasiekit, o po to jau svajokit apie top8.Ryto lygį Žalgiris seniai pasiekė. Ir pralenkė visa galva. Matyt tamstas išsėtine skleroze serga, jei neprisimena, kaip LKL finalas baigėsi. Rytas garbingai Lietuvą atstovavo, nes žemesnioj lygoj žaidė, o ne Eurolygoj. Berods 14-1 prieš Eurolygos komandas prakišot, tai patylėt reikia. VTB - sutinku, toliiau nuejo, bet čia tik menkas pasiekimas, matant realybę Žalgirio ir Ryto sezonose. Ok, mes apie top-8 svajojam ir nepatenkam, o jūs net į Eurolygą neprasimušat. Realybė skaudi - suprantu, bet nereikia apgaudinėt savęs ir kitų, kad yra kitaip nei iš tiesų yra.


Biski supainiojei :D Zalgiris ikurtas 1944m , rytas 1998m . Zali laimeja daug ivairiu turnyru tame tarpe ir EL . Rytas palyginus yra spermatozoido busenos ir jam dar labai nardyt reiks kol paaiskes ar jis isviso gims... Nelygink visai nesulyginamu dalyku , komanda su vardu , viena is zinomiausiu Lietuvos brendu pasaulyja su nuliu kuris dar neturi nieko pasiekes ir zinomas tik tarp labai krepsiniu besidominciu . Tavo parasymas : Ryto lygį Žalgiris seniai pasiekė , neteisyngas . Nes tik rytas gali bandyti siekti Zalgirio lygio :D
2012-05-19
Atsakyti
XAVIAs nesuprantu kaip basketnews adminai nebanina jaunuju imbicilu is vilniaus kaip pavyzdziui LTU !?


vienintelis variantas, kad vienas is basketnews adminu yra tas LTU, todel ir nebanina. O jei kas pasisakys uz zalgiri ir bandys zemint LR komanda iskart banina keliom dienom nuo chatu ir pns.
2012-05-19
-1
Atsakyti
As nesuprantu kaip basketnews adminai nebanina jaunuju imbicilu is vilniaus kaip pavyzdziui LTU !?
2012-05-19
Atsakyti
LTU10058Vilnius_FanasZalgiris_4everLasannaDiaraNenoreciau jo matyti ryte net uz nemokamai zaidziancio, tokio klaidu maiso dar reikia paieskot. O Buratinas kadangi protu neasizymi, tai tegu meto pinigus ant tokiu krepsinio meistru :DO kaip tu jautiesi, kai tokie meistrai į vienus vartus daužo tavo palaikomą vidutiniokų kratinį?paprasciausiai Rytui pritruko jegu! zalgeris buvo pajoukos objektas europoj, kai tuo tarpu Rytas garbingai atstovavo Lietuva!!!Visiskai pritariu. O kowno sovietams geriau nelot, blaiviai ziuret i situacija. Zaliosios pedofilu sostines valkatos dar svajoja apie top8 eurolygoj. Ryto lygi pirmiausia pasiekit, o po to jau svajokit apie top8.


Ryto lygį Žalgiris seniai pasiekė. Ir pralenkė visa galva. Matyt tamstas išsėtine skleroze serga, jei neprisimena, kaip LKL finalas baigėsi. Rytas garbingai Lietuvą atstovavo, nes žemesnioj lygoj žaidė, o ne Eurolygoj. Berods 14-1 prieš Eurolygos komandas prakišot, tai patylėt reikia. VTB - sutinku, toliiau nuejo, bet čia tik menkas pasiekimas, matant realybę Žalgirio ir Ryto sezonose. Ok, mes apie top-8 svajojam ir nepatenkam, o jūs net į Eurolygą neprasimušat. Realybė skaudi - suprantu, bet nereikia apgaudinėt savęs ir kitų, kad yra kitaip nei iš tiesų yra.
2012-05-19
-2
Atsakyti
ZZZZLTU10058Rytfaniu_vadasLTU10058Rytfaniu_vadasLTU10058Rytfaniu_vadasVilnius_FanasZalgiris_4everLasannaDiaraNenoreciau jo matyti ryte net uz nemokamai zaidziancio, tokio klaidu maiso dar reikia paieskot. O Buratinas kadangi protu neasizymi, tai tegu meto pinigus ant tokiu krepsinio meistru :DO kaip tu jautiesi, kai tokie meistrai į vienus vartus daužo tavo palaikomą vidutiniokų kratinį?paprasciausiai Rytui pritruko jegu! zalgeris buvo pajoukos objektas europoj, kai tuo tarpu Rytas garbingai atstovavo Lietuva!!!Jei komanda papuolanti tarp 16 geriausiu Europoj pajuokos objektas , kaip vadinti RK kuri i 24 niekaip nepapuola :)) :)Klausyk jus gaunat nuo Zalgirio visur ir visada , 14-1, tai jei jus taip amzinai pervarge, gal jus isformuokit "komanda" pailsekit rimtai pora metu , nereiks asaroti . Kokie buki RK fanai jei nesupranta kad LKL buvo ju "komandeles" bilietas i EL . Atrankoj pagal nauja sistema jusu sansai nuliniai :))Matyt stipriai prisiniuxinai milteliu. Nejaugi niekada negali sutikt su tiesa ? "As tau pasakysiu Europoj jusu komanda neegzistuoja , ji nezinoma" , jei rytas nezinomas, tai tavo ZK visai nera.Tiesa DDDD Va tiesa , faktas , realybe Z 14-1 RK , EL komanbdos 12-1 RK . Mesk tu tabora nes ryt pasivaidens kad RK A licenzija gavo :)):D Matyt kowno mazvaikiai nieko negali daugiau pasiulyt negu ta niekam nereikalinga tarpusavio rungtyniu statistika. O kai kalba uzeina apie tarptautinius turnyrus arba apie eurolygos reitinga, tai sedit apsisike.DDD Wilno mankurteli , Europoj yra tik vienas kases bent kiek pasauli dominantis turnyras Eurolyga , jusu ten nera ir niekad nebus :)) Mes esam tarp jo ikureju ir ji laimeja :> Komjaunimo mankurteli Zalgiris Eurolygos reitinge 10- 11 komanda jusu RK sunkiai papuola i 30'tuka DDDD teisyngai pasake Gomelskis : "Europoje Ritas vienas geresniu tarp autsaideriu, o Zalgiris vidutiniokas tarp elitiniu Europos komandu" , ka atspindi El reitingai ir visas poziuris i Komjaunimo tiesa :)) jus symet su EL komandom susitikot 12 kartu ir laimejot neeeeet11 karta pries visus lyderius isleidusia ir is EL iskritusia Asecoo DDDDDDD Barmalejus zvilkteli i tokia statistika ir isgirdes komjaunuoliu mykima del EL raitosi uz pilvo susiemes . Dar zek kad jis RK kvietima i atranka duotu , pasizejas i jos apverktinus rezultatus DDDDDD bet vistiek vienintelis tikras rodiklis parodantis tarpusavio komandu pajieguma yra ju macai ZALGIRIS 14 - 1 komjaunimo tiesa , su kuo tavia ir sveikinu DDDDDApe koki reitinga kalbi, kowno pedofile? Numesk nuoroda.Klausimas is Nidos : tu ligonis ?Nes kitu variantu kaip ir nera , visi faktai pries jus o tu cia spygauji . Jei labai jaunas gal dar isaugsi is to nepilnavertiskumo komplekso


Siaip tu nieko ne pasakei.
2012-05-19
-3
Atsakyti
Delnas saunolis gavo mvp nes buvo naudingiausias o ryto fanai ko cia stresuoja gavo nuo zalgirio sausai ir tiek i vienus vartus..:)paims ta Delna i rinktine nes jis to vertas:)mes Lietuviai rinktine lietuvos zaidzia lietuviai ir man nesvarbu ar ryto ar zalgirio zaidejei zaidzia rinktineje reik palaikit lietuva o ne atskirus zaidejus ir stumt ant zalgirio ar ryto zaideju.
2012-05-19
Atsakyti
LTU10058Rytfaniu_vadasLTU10058Rytfaniu_vadasLTU10058Rytfaniu_vadasVilnius_FanasZalgiris_4everLasannaDiaraNenoreciau jo matyti ryte net uz nemokamai zaidziancio, tokio klaidu maiso dar reikia paieskot. O Buratinas kadangi protu neasizymi, tai tegu meto pinigus ant tokiu krepsinio meistru :DO kaip tu jautiesi, kai tokie meistrai į vienus vartus daužo tavo palaikomą vidutiniokų kratinį?paprasciausiai Rytui pritruko jegu! zalgeris buvo pajoukos objektas europoj, kai tuo tarpu Rytas garbingai atstovavo Lietuva!!!Jei komanda papuolanti tarp 16 geriausiu Europoj pajuokos objektas , kaip vadinti RK kuri i 24 niekaip nepapuola :)) :)Klausyk jus gaunat nuo Zalgirio visur ir visada , 14-1, tai jei jus taip amzinai pervarge, gal jus isformuokit "komanda" pailsekit rimtai pora metu , nereiks asaroti . Kokie buki RK fanai jei nesupranta kad LKL buvo ju "komandeles" bilietas i EL . Atrankoj pagal nauja sistema jusu sansai nuliniai :))Matyt stipriai prisiniuxinai milteliu. Nejaugi niekada negali sutikt su tiesa ? "As tau pasakysiu Europoj jusu komanda neegzistuoja , ji nezinoma" , jei rytas nezinomas, tai tavo ZK visai nera.Tiesa DDDD Va tiesa , faktas , realybe Z 14-1 RK , EL komanbdos 12-1 RK . Mesk tu tabora nes ryt pasivaidens kad RK A licenzija gavo :)):D Matyt kowno mazvaikiai nieko negali daugiau pasiulyt negu ta niekam nereikalinga tarpusavio rungtyniu statistika. O kai kalba uzeina apie tarptautinius turnyrus arba apie eurolygos reitinga, tai sedit apsisike.DDD Wilno mankurteli , Europoj yra tik vienas kases bent kiek pasauli dominantis turnyras Eurolyga , jusu ten nera ir niekad nebus :)) Mes esam tarp jo ikureju ir ji laimeja :> Komjaunimo mankurteli Zalgiris Eurolygos reitinge 10- 11 komanda jusu RK sunkiai papuola i 30'tuka DDDD teisyngai pasake Gomelskis : "Europoje Ritas vienas geresniu tarp autsaideriu, o Zalgiris vidutiniokas tarp elitiniu Europos komandu" , ka atspindi El reitingai ir visas poziuris i Komjaunimo tiesa :)) jus symet su EL komandom susitikot 12 kartu ir laimejot neeeeet11 karta pries visus lyderius isleidusia ir is EL iskritusia Asecoo DDDDDDD Barmalejus zvilkteli i tokia statistika ir isgirdes komjaunuoliu mykima del EL raitosi uz pilvo susiemes . Dar zek kad jis RK kvietima i atranka duotu , pasizejas i jos apverktinus rezultatus DDDDDD bet vistiek vienintelis tikras rodiklis parodantis tarpusavio komandu pajieguma yra ju macai ZALGIRIS 14 - 1 komjaunimo tiesa , su kuo tavia ir sveikinu DDDDDApe koki reitinga kalbi, kowno pedofile? Numesk nuoroda.


Klausimas is Nidos : tu ligonis ?

Nes kitu variantu kaip ir nera , visi faktai pries jus o tu cia spygauji . Jei labai jaunas gal dar isaugsi is to nepilnavertiskumo komplekso
2012-05-19
-2
Atsakyti
Labai gaila kad Valanciunas pasirinko neteisynga ir apgailetina komanda . Taip nieko nelaimejas ir paliko Lietuva . Sekmes jam NBA , bet su tokiu zaidimu ji turbut ateis negreitai
2012-05-19
-3
Atsakyti
LTU10058Rytfaniu_vadasLTU10058Rytfaniu_vadasVilnius_FanasZalgiris_4everLasannaDiaraNenoreciau jo matyti ryte net uz nemokamai zaidziancio, tokio klaidu maiso dar reikia paieskot. O Buratinas kadangi protu neasizymi, tai tegu meto pinigus ant tokiu krepsinio meistru :DO kaip tu jautiesi, kai tokie meistrai į vienus vartus daužo tavo palaikomą vidutiniokų kratinį?paprasciausiai Rytui pritruko jegu! zalgeris buvo pajoukos objektas europoj, kai tuo tarpu Rytas garbingai atstovavo Lietuva!!!Jei komanda papuolanti tarp 16 geriausiu Europoj pajuokos objektas , kaip vadinti RK kuri i 24 niekaip nepapuola :)) :)Klausyk jus gaunat nuo Zalgirio visur ir visada , 14-1, tai jei jus taip amzinai pervarge, gal jus isformuokit "komanda" pailsekit rimtai pora metu , nereiks asaroti . Kokie buki RK fanai jei nesupranta kad LKL buvo ju "komandeles" bilietas i EL . Atrankoj pagal nauja sistema jusu sansai nuliniai :))Matyt stipriai prisiniuxinai milteliu. Nejaugi niekada negali sutikt su tiesa ? "As tau pasakysiu Europoj jusu komanda neegzistuoja , ji nezinoma" , jei rytas nezinomas, tai tavo ZK visai nera.Tiesa DDDD Va tiesa , faktas , realybe Z 14-1 RK , EL komanbdos 12-1 RK . Mesk tu tabora nes ryt pasivaidens kad RK A licenzija gavo :)):D Matyt kowno mazvaikiai nieko negali daugiau pasiulyt negu ta niekam nereikalinga tarpusavio rungtyniu statistika. O kai kalba uzeina apie tarptautinius turnyrus arba apie eurolygos reitinga, tai sedit apsisike.


DDD Wilno mankurteli , Europoj yra tik vienas kases bent kiek pasauli dominantis turnyras Eurolyga , jusu ten nera ir niekad nebus :)) Mes esam tarp jo ikureju ir ji laimeja :> Komjaunimo mankurteli Zalgiris Eurolygos reitinge 10- 11 komanda jusu RK sunkiai papuola i 30'tuka DDDD teisyngai pasake Gomelskis : "Europoje Ritas vienas geresniu tarp autsaideriu, o Zalgiris vidutiniokas tarp elitiniu Europos komandu" , ka atspindi El reitingai ir visas poziuris i Komjaunimo tiesa :)) jus symet su EL komandom susitikot 12 kartu ir laimejot neeeeet11 karta pries visus lyderius isleidusia ir is EL iskritusia Asecoo DDDDDDD Barmalejus zvilkteli i tokia statistika ir isgirdes komjaunuoliu mykima del EL raitosi uz pilvo susiemes . Dar zek kad jis RK kvietima i atranka duotu , pasizejas i jos apverktinus rezultatus DDDDDD bet vistiek vienintelis tikras rodiklis parodantis tarpusavio komandu pajieguma yra ju macai ZALGIRIS 14 - 1 komjaunimo tiesa , su kuo tavia ir sveikinu DDDDD
2012-05-19
+1
Atsakyti
Rytfaniu_vadasLTU10058Rytfaniu_vadasVilnius_FanasZalgiris_4everLasannaDiaraNenoreciau jo matyti ryte net uz nemokamai zaidziancio, tokio klaidu maiso dar reikia paieskot. O Buratinas kadangi protu neasizymi, tai tegu meto pinigus ant tokiu krepsinio meistru :DO kaip tu jautiesi, kai tokie meistrai į vienus vartus daužo tavo palaikomą vidutiniokų kratinį?paprasciausiai Rytui pritruko jegu! zalgeris buvo pajoukos objektas europoj, kai tuo tarpu Rytas garbingai atstovavo Lietuva!!!Jei komanda papuolanti tarp 16 geriausiu Europoj pajuokos objektas , kaip vadinti RK kuri i 24 niekaip nepapuola :)) :)Klausyk jus gaunat nuo Zalgirio visur ir visada , 14-1, tai jei jus taip amzinai pervarge, gal jus isformuokit "komanda" pailsekit rimtai pora metu , nereiks asaroti . Kokie buki RK fanai jei nesupranta kad LKL buvo ju "komandeles" bilietas i EL . Atrankoj pagal nauja sistema jusu sansai nuliniai :))Matyt stipriai prisiniuxinai milteliu. Nejaugi niekada negali sutikt su tiesa ? "As tau pasakysiu Europoj jusu komanda neegzistuoja , ji nezinoma" , jei rytas nezinomas, tai tavo ZK visai nera.Tiesa DDDD Va tiesa , faktas , realybe Z 14-1 RK , EL komanbdos 12-1 RK . Mesk tu tabora nes ryt pasivaidens kad RK A licenzija gavo :))


:D Matyt kowno mazvaikiai nieko negali daugiau pasiulyt negu ta niekam nereikalinga tarpusavio rungtyniu statistika. O kai kalba uzeina apie tarptautinius turnyrus arba apie eurolygos reitinga, tai sedit apsisike.
2012-05-19
+1
Atsakyti
LTU10058Lokit, lokit, zaliu komuniagu sunys. Nieko isskyrus pergales pries ryta pasiulyt tikrai negalesit. Nebent laimejot praeitam amziui kazkoki viedra pries kazkoki kinder siurpriza su lenku ir negru pagalba.


visų pirma to viedro jūs net nekėlėt.. o antra ta antrarūšė komanda kaip Žalgiris spardė europos grandą LR :)
2012-05-19
-2
Atsakyti
RibokasPer visą sezoną, visose lygose sužaidė 3 geras rungtynes. 2 LKL finaluose ir 1 EL. Sakyčiau mažoka. Tikiuosi neims Kemzūra jo į rinktinę, nelabai reikia ten tokių turistų. Nors žinoma, jeigu bus liepta, tai ir paims.


yra tiesos, bet istikruju suzaide gerai tada kai gavo laiko. Tai gal tame ir problema.
2012-05-18
-1
Atsakyti
LTU10058Lokit, lokit, zaliu komuniagu sunys. Nieko isskyrus pergales pries ryta pasiulyt tikrai negalesit. Nebent laimejot praeitam amziui kazkoki viedra pries kazkoki kinder siurpriza su lenku ir negru pagalba.


tokius komentarus malonu skaityt :)). Bet jus vistik krusam kaip nieka ane?....
2012-05-18
+1
Atsakyti
LTU10058Rytfaniu_vadasVilnius_FanasZalgiris_4everLasannaDiaraNenoreciau jo matyti ryte net uz nemokamai zaidziancio, tokio klaidu maiso dar reikia paieskot. O Buratinas kadangi protu neasizymi, tai tegu meto pinigus ant tokiu krepsinio meistru :DO kaip tu jautiesi, kai tokie meistrai į vienus vartus daužo tavo palaikomą vidutiniokų kratinį?paprasciausiai Rytui pritruko jegu! zalgeris buvo pajoukos objektas europoj, kai tuo tarpu Rytas garbingai atstovavo Lietuva!!!Jei komanda papuolanti tarp 16 geriausiu Europoj pajuokos objektas , kaip vadinti RK kuri i 24 niekaip nepapuola :)) :)Klausyk jus gaunat nuo Zalgirio visur ir visada , 14-1, tai jei jus taip amzinai pervarge, gal jus isformuokit "komanda" pailsekit rimtai pora metu , nereiks asaroti . Kokie buki RK fanai jei nesupranta kad LKL buvo ju "komandeles" bilietas i EL . Atrankoj pagal nauja sistema jusu sansai nuliniai :))Matyt stipriai prisiniuxinai milteliu. Nejaugi niekada negali sutikt su tiesa ? "As tau pasakysiu Europoj jusu komanda neegzistuoja , ji nezinoma" , jei rytas nezinomas, tai tavo ZK visai nera.


Kuo Tau rytas yra zinomas? Gal laimetais titulais siemet??? ai tiesa rytas nk nelaimejo siemet, tj gal tuo kad zaide stipriausioje europos lygoje eurolygoje? ai ir ten nelose. Tj gal VTB laimejo, ai ne ten irgi nepavyko... Kai pagalvoji liudna, gaila sirgaliu kurie nuoskaudas turi malsinti milteliais.
2012-05-18
+1
Atsakyti
LTU10058Lokit, lokit, zaliu komuniagu sunys. Nieko isskyrus pergales pries ryta pasiulyt tikrai negalesit. Nebent laimejot praeitam amziui kazkoki viedra pries kazkoki kinder siurpriza su lenku ir negru pagalba.


nepavydek mizniau, jusu rytas yra ispustas burbulas. gi visada reket, kad Jonas delios per Javtoka, bet kaskodel taip nebuvo.
2012-05-18
-1
Atsakyti
LTU10058Rytfaniu_vadasVilnius_FanasZalgiris_4everLasannaDiaraNenoreciau jo matyti ryte net uz nemokamai zaidziancio, tokio klaidu maiso dar reikia paieskot. O Buratinas kadangi protu neasizymi, tai tegu meto pinigus ant tokiu krepsinio meistru :DO kaip tu jautiesi, kai tokie meistrai į vienus vartus daužo tavo palaikomą vidutiniokų kratinį?paprasciausiai Rytui pritruko jegu! zalgeris buvo pajoukos objektas europoj, kai tuo tarpu Rytas garbingai atstovavo Lietuva!!!Jei komanda papuolanti tarp 16 geriausiu Europoj pajuokos objektas , kaip vadinti RK kuri i 24 niekaip nepapuola :)) :)Klausyk jus gaunat nuo Zalgirio visur ir visada , 14-1, tai jei jus taip amzinai pervarge, gal jus isformuokit "komanda" pailsekit rimtai pora metu , nereiks asaroti . Kokie buki RK fanai jei nesupranta kad LKL buvo ju "komandeles" bilietas i EL . Atrankoj pagal nauja sistema jusu sansai nuliniai :))Matyt stipriai prisiniuxinai milteliu. Nejaugi niekada negali sutikt su tiesa ? "As tau pasakysiu Europoj jusu komanda neegzistuoja , ji nezinoma" , jei rytas nezinomas, tai tavo ZK visai nera.


Tiesa DDDD Va tiesa , faktas , realybe Z 14-1 RK , EL komanbdos 12-1 RK . Mesk tu tabora nes ryt pasivaidens kad RK A licenzija gavo :))
2012-05-18
+1
Atsakyti
Lokit, lokit, zaliu komuniagu sunys. Nieko isskyrus pergales pries ryta pasiulyt tikrai negalesit. Nebent laimejot praeitam amziui kazkoki viedra pries kazkoki kinder siurpriza su lenku ir negru pagalba.
2012-05-18
Atsakyti
Rytfaniu_vadasLasannaDiaraNenoreciau jo matyti ryte net uz nemokamai zaidziancio, tokio klaidu maiso dar reikia paieskot. O Buratinas kadangi protu neasizymi, tai tegu meto pinigus ant tokiu krepsinio meistru :DMatai suns balsas i dangu neina :) O savo norus eik mamai papasakok , gal dviratuka ant vasaros nupirks , jei dagyvensi ....


Idomu, is kur pas jus abu su romanowu vienoj palatoj atsirado kompiuteris ?
2012-05-18
-3
Atsakyti
Ačiū, kad prenešėte apie nekultūringą, pažeidžiantį įstatymus, reklamuojantį ar kurstantį nelegaliems veiksmams komentarą.

Komentuoti
Komentarus rašyti gali tik registruoti ir prisijungę vartotojai.

„BasketNews.lt“ pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, nesusiję su tema, pasirašyti kito asmens vardu, pažeidžia įstatymus, reklamuoja, kursto nelegaliems veiksmams.