Prie pabaigos artėja reguliarusis Italijos lygos sezonas. Ketvirtadienį įvyko priešpaskutinis, 33-asis turas, kuriame pergales šventė komandos su lietuviais. Šiame ture pirmuosius taškus šį sezoną Italijos čempionate pelnė Donatas Zavackas.

Visgi lietuvis nesugebėjo padėti savo komandai laimėti. Namie žaidusi Udinės „Snaidero“ 83:105 (25:31, 16:20, 14:29, 28:25) buvo sutriuškinta Trevizo „Benetton“ ekipos, kuri kovoja dėl pirmosios vietos reguliariajame sezone.

Aikštėje 6 minutes praleidęs Zavackas surinko 2 taškus (2/2 baudų), atkovojo 2 kamuolius, 2 sykius suklydo ir kartą prasižengė. Tai buvo pirmieji lietuvio taškai Italijoje – balandį į Italijos ekipą atvykęs Zavackas debiutavo 32-ajame ture, bet per minutę nepasižymėjo.

„Benetton“ ekipoje vėl pirmuoju smuiku griežė Ramūnas Šiškauskas. Per 32 minutes lietuvis pelnė 16 taškų (3/4 dvitaškių, 1/3 tritaškių, 7/8 baudų), atkovojo 4 ir perėmė 1 kamuolį ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

Po 33 rungtynių 25 pergales turinti „Benetton“ žemiau antrosios vietos nenukris. Iki reguliariojo sezono pabaigos likus vienai dvikovai, Trevizo krepšininkai turi tikėtis, kad lygos lyderė Bolonijos „Climamio“ pralaimės paskutines rungtynes. Tokiu atveju laimėjusi „Benetton“ taptų reguliariojo sezono nugalėtoja.

Triuškinančią pergalę iškovojo ir trečioje vietoje žengianti Sienos „Montepaschi“. Ji namie 87:51 (23:12, 23:15, 19:9, 22:15) nepasigailėjo Rozeto BT ekipos.

Šį kartą Sienos ekipai neprireikė svaraus Rimanto Kaukėno indėlio. Vos 18 minučių aikštėje praleidęs komandos lyderis pelnė 9 taškus (2/3 dvitaškių, 1/3 tritaškių, 2/2 baudų), atkovojo 3 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, 2 sykius suklydo ir 3 kartus prasižengė.

Mindaugas Žukauskas per 15 minučių įmetė 6 taškus (0/2 dvitaškių, 2/4 tritaškių), atkovojo 3 atšokusius kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą bei 2 sykius prasižengė.

Rungtynes laimėjo ir Kapo d'Orlando „Upea“, namie 98:92 (23:15, 19:26, 33:28, 23:23) nugalėjusi Emilijos Redžo „Bipop Carire“. Virginijus Praškevičius nugalėtojų ekipoje nerungtyniavo.

Iki reguliariojo sezono pabaigos likus vienerioms rungtynėms aišku, kad „Benetton“, „Montepaschi“ ir „Snaidero“ pateks į atkrintamąsias varžybas. „Upea“ vis dar kovoja dėl vietos kitą sezoną žaisti aukščiausioje Italijos lygoje, iš kurios iškrenta dvi prasčiausius rezultatus turinčios komandos.