Patrickas Ewingas gali perimti „Bobcats“ vairą
Patrickas Ewingas gali perimti „Bobcats“ vairą
Nuotr. AFP – Scanpix
Orlando „Magic“ trenerio asistentas ir buvęs krepšininkas Patrickas Ewingas laikomas realiu kandidatu užimti Šarlotės „Bobcats“ vyriausiojo trenerio postą. Ewingas jau buvo susitikęs su „Bobcats“ vadovais, tačiau galutinį žodį tars klubo savininkas Michaelas Jordanas.

Pranešama, kad „Bobcats“ sprendimą gali priimti tik po to, kai gegužės 30 dieną įvyks NBA naujokų biržos loterija, lemsianti, kelintą šaukimą biržoje gaus „Bobcats“.

Visgi Ewingas, anot pranešimų, paliko įspūdį klubo vadovams.

Šarlotės ekipa šį sezoną iškovojo tik 7 pergales iš 66 galimų ir tapo blogiausia visų laikų NBA komanda. Po sezono iš pareigų pasitraukė vyriausiasis treneris Paulas Silasas.


Rodyti komentarus
Atrinkti (0) Visi (19)
ShL
GeraldNelabai svarbu kas sita komanda treniruos kita sezona, nieko gero nepasieks, neisgelbetu nei 1 pickas ir A.Davisas. Dar keleta metu tai bus labai prasta komanda kol baigsis dideli kontraktai su lavonais kaip Diopas ir atsilaisvis cap space, kad galetu suzaisti laisvu agentu rinkoje.


Oi klysti, dar labai daug rezervų turi Bobcats, tik reikia vieno tikro lyderio, kokį kadaise gavo Sonicsai(thunder), visi jauni, perspektyvūs, tik traumos kamuoja
2012-05-20
+1
Atsakyti
Gerald
Nelabai svarbu kas sita komanda treniruos kita sezona, nieko gero nepasieks, neisgelbetu nei 1 pickas ir A.Davisas. Dar keleta metu tai bus labai prasta komanda kol baigsis dideli kontraktai su lavonais kaip Diopas ir atsilaisvis cap space, kad galetu suzaisti laisvu agentu rinkoje.
2012-05-20
Atsakyti
ShL
SilasSiaip tai praleidziate viena geriausiu centru NBA... Admirola, David Robinson, buvo zveris savo laiku. San Antonio yra viena geriausiu komandu, man ji be galo patinka, nes niekados neissisoka is konteksto, kad nori laimeti ir t.t. Tokie tylus, bet visada pavojingi. Ir nejuokaukit, matosi, kad piemenys, nebezinote ka Manu ir Parkeris isdarinedavo kol jauni buvo? Apie Duncan'a net galbet nera ka. Be to buvo vienas geriausiai besiginanciu zaideju B. Bowen, taip pat reikia pamineti R. Horry, B. Barry, G. Robinson, M. Finley, N. van Excel ir begales kitu ne tokiu zymiu, bet puikiai jiems paskirtas uzduotis vykdanciu komandu. Beveik visos cempionu komandos buna puikiai sukomplektuotos, Tie patys Bulls, Lakers, tie patys Spurs, Boston ir t.t. Skirtuma matau tik toki, kad niekas Spurs nekabindavo ziedu sezono pradzioje, tik kai sezone uzsiausdavo tada pradedavo sneketi. :)


Kad galiu drąsiai teigti, kad Parkeris savo geriausią sezoną lošia :D
2012-05-20
-2
Atsakyti
O pats P. Ewing geriau pasilieka ,,Magic''

http://3manweave.com/wp-content/uploads/...+Ewing+Dwight+Howard+Orlando+Magic+26oUeu_SNI1l-copy.jpg
2012-05-20
Atsakyti
Kas dėl derinių, tai top 2 komanda lygoje ,,Thunders'' žaidžia tikrai be derinių. Ten trys žaidėjai pasikeisdami žaidžia 2x2 ir viskas bei Perkins judančios užtvaros. Ten ,,jaunimas'' lošia savo malonumui ir vargo nemato, jokio gimdymo puolime. žaidimas be derinių nėra blogai, kai kertiniai žaidėjai turi krūva talento.
2012-05-20
Atsakyti
ToTDay
Tu dar rimtai nepasveikai? Ko tu sieki stovėdamas už savo argumentus, nors ir pats žinai, kad esi neteisus.. Biškiuka nusileisk ant žemės meiluti. ;**
2012-05-20
Atsakyti
Silas
Siaip tai praleidziate viena geriausiu centru NBA... Admirola, David Robinson, buvo zveris savo laiku. San Antonio yra viena geriausiu komandu, man ji be galo patinka, nes niekados neissisoka is konteksto, kad nori laimeti ir t.t. Tokie tylus, bet visada pavojingi. Ir nejuokaukit, matosi, kad piemenys, nebezinote ka Manu ir Parkeris isdarinedavo kol jauni buvo? Apie Duncan'a net galbet nera ka. Be to buvo vienas geriausiai besiginanciu zaideju B. Bowen, taip pat reikia pamineti R. Horry, B. Barry, G. Robinson, M. Finley, N. van Excel ir begales kitu ne tokiu zymiu, bet puikiai jiems paskirtas uzduotis vykdanciu komandu. Beveik visos cempionu komandos buna puikiai sukomplektuotos, Tie patys Bulls, Lakers, tie patys Spurs, Boston ir t.t. Skirtuma matau tik toki, kad niekas Spurs nekabindavo ziedu sezono pradzioje, tik kai sezone uzsiausdavo tada pradedavo sneketi. :)
2012-05-20
Atsakyti
ShL
TDaYShLTDaYShLTDaYKiesa500Kaip kažkuris iš garsiųjų mūsų trenerių minėjo:buvęs krepšininkas niekada nebus geriausias treneris,taip ir čia,manau kad bobcatsams tai būtų dar vienas blogas žingsnisPh. Jacksonas buvęs žaidėjas. Geriausias treneris ever neginčytinai.Popovicius geresnis, sugebėjo iškovoti 4 žiedus, gal ir penktą paiims, o ir neturėjo tokių žvaigždžių kaip Philas turėjo:Jordanas, Pipenas, Rodmanas, Shaq'as, KobeTurėjo top 10 all-time legendą ir geriausią PF ever, super stiprią, puikiai sukomplektuotą komandą, kas nėra jo nuopelnas, kuri 15 metų iš eilės išvykoj turi winning rec'us.Popas žvėris, bet net nelygink jo su PhiluTik nereikia, tik Timi ir turėjo is megazvaigzdziu, o tu paziurek kiek daug ju turėjo Philas. O tai Lakers su Bulls atseit blogai sukomplektuotos buvo? :D Jordan, Pippen, Rodmanas, Kerr, Kukoc, Cartwright, Grant, Carperis. O ka jau kalbet apie Lakerius, jeigu Kobe su Shaq'u nebūtų susipykę galėjo dar daug ziedu laimėtiBlet, o parkeris su manu niekas? Plius superiškai sukomplektuota pilna gerų role-playerių komanda??E*gz*pertams iš apačiosToli gražu nesu krepšinio enciklopedija, bet pagalvojus apie trenerius, savu laiku žaidusius krepšinį, akimirksniu šauna į galvą bent keletas pavardžių Željko Obradovičius, Jonas Kazlauskas, Rimas Kurtinaitis, iki 25 metų žaidė ir Dušanas Ivkovičius... Matyt, yra ir daugiau. Ne patys blogiausi treneriai.Ir apskritai, NBA treneriai yra neaiškus reikalas, net neaišku, kiek iš jų Eurolygoje galėtų bent ką nors įdomaus nuveikt. NBA nėra ta lyga, kur treneriams būtų galima kūrybiškai reikštis. Ne veltui JAV rinktinę treniruoja ne žvaigždžių dresuotojai, o universiteto treneris.NBA treneriai labai aiškus reikalas, NBA derinių taip pat daugiau negu Europoj, bent jau pirmam šešioliktuke komandų, tiesiog niekas per tą wired-in nerodo ką jie braižo ar kalba apie strategija tai ir belieka come on guys you can do this rodyt


Parkeri ir manu lygini su Jordanu, Shaq'u, pipenu, kobe?
2012-05-20
+3
Atsakyti
Anonimas
Pilna gerų buvusių krepšininkų - dabartinių trenerių: Jerry Sloan, Doc Rivers, Lenny Wilkens, Nate McMillia. O jei dar labiau pasidomėjus, būtų galima atkapstyt daugiau.
2012-05-20
Atsakyti
ShLTDaYShLTDaYKiesa500Kaip kažkuris iš garsiųjų mūsų trenerių minėjo:buvęs krepšininkas niekada nebus geriausias treneris,taip ir čia,manau kad bobcatsams tai būtų dar vienas blogas žingsnisPh. Jacksonas buvęs žaidėjas. Geriausias treneris ever neginčytinai.Popovicius geresnis, sugebėjo iškovoti 4 žiedus, gal ir penktą paiims, o ir neturėjo tokių žvaigždžių kaip Philas turėjo:Jordanas, Pipenas, Rodmanas, Shaq'as, KobeTurėjo top 10 all-time legendą ir geriausią PF ever, super stiprią, puikiai sukomplektuotą komandą, kas nėra jo nuopelnas, kuri 15 metų iš eilės išvykoj turi winning rec'us.Popas žvėris, bet net nelygink jo su PhiluTik nereikia, tik Timi ir turėjo is megazvaigzdziu, o tu paziurek kiek daug ju turėjo Philas. O tai Lakers su Bulls atseit blogai sukomplektuotos buvo? :D Jordan, Pippen, Rodmanas, Kerr, Kukoc, Cartwright, Grant, Carperis. O ka jau kalbet apie Lakerius, jeigu Kobe su Shaq'u nebūtų susipykę galėjo dar daug ziedu laimėti


Blet, o parkeris su manu niekas? Plius superiškai sukomplektuota pilna gerų role-playerių komanda??

E*gz*pertams iš apačiosToli gražu nesu krepšinio enciklopedija, bet pagalvojus apie trenerius, savu laiku žaidusius krepšinį, akimirksniu šauna į galvą bent keletas pavardžių Željko Obradovičius, Jonas Kazlauskas, Rimas Kurtinaitis, iki 25 metų žaidė ir Dušanas Ivkovičius... Matyt, yra ir daugiau. Ne patys blogiausi treneriai.Ir apskritai, NBA treneriai yra neaiškus reikalas, net neaišku, kiek iš jų Eurolygoje galėtų bent ką nors įdomaus nuveikt. NBA nėra ta lyga, kur treneriams būtų galima kūrybiškai reikštis. Ne veltui JAV rinktinę treniruoja ne žvaigždžių dresuotojai, o universiteto treneris.


NBA treneriai labai aiškus reikalas, NBA derinių taip pat daugiau negu Europoj, bent jau pirmam šešioliktuke komandų, tiesiog niekas per tą wired-in nerodo ką jie braižo ar kalba apie strategija tai ir belieka come on guys you can do this rodyt
2012-05-20
+2
Atsakyti
E*gz*pertams iš apačios
Toli gražu nesu krepšinio enciklopedija, bet pagalvojus apie trenerius, savu laiku žaidusius krepšinį, akimirksniu šauna į galvą bent keletas pavardžių Željko Obradovičius, Jonas Kazlauskas, Rimas Kurtinaitis, iki 25 metų žaidė ir Dušanas Ivkovičius... Matyt, yra ir daugiau. Ne patys blogiausi treneriai.

Ir apskritai, NBA treneriai yra neaiškus reikalas, net neaišku, kiek iš jų Eurolygoje galėtų bent ką nors įdomaus nuveikt. NBA nėra ta lyga, kur treneriams būtų galima kūrybiškai reikštis. Ne veltui JAV rinktinę treniruoja ne žvaigždžių dresuotojai, o universiteto treneris.
2012-05-20
Atsakyti
ShL
TDaYShLTDaYKiesa500Kaip kažkuris iš garsiųjų mūsų trenerių minėjo:buvęs krepšininkas niekada nebus geriausias treneris,taip ir čia,manau kad bobcatsams tai būtų dar vienas blogas žingsnisPh. Jacksonas buvęs žaidėjas. Geriausias treneris ever neginčytinai.Popovicius geresnis, sugebėjo iškovoti 4 žiedus, gal ir penktą paiims, o ir neturėjo tokių žvaigždžių kaip Philas turėjo:Jordanas, Pipenas, Rodmanas, Shaq'as, KobeTurėjo top 10 all-time legendą ir geriausią PF ever, super stiprią, puikiai sukomplektuotą komandą, kas nėra jo nuopelnas, kuri 15 metų iš eilės išvykoj turi winning rec'us.Popas žvėris, bet net nelygink jo su Philu


Tik nereikia, tik Timi ir turėjo is megazvaigzdziu, o tu paziurek kiek daug ju turėjo Philas. O tai Lakers su Bulls atseit blogai sukomplektuotos buvo? :D Jordan, Pippen, Rodmanas, Kerr, Kukoc, Cartwright, Grant, Carperis. O ka jau kalbet apie Lakerius, jeigu Kobe su Shaq'u nebūtų susipykę galėjo dar daug ziedu laimėti
2012-05-20
-1
Atsakyti
ShLTDaYKiesa500Kaip kažkuris iš garsiųjų mūsų trenerių minėjo:buvęs krepšininkas niekada nebus geriausias treneris,taip ir čia,manau kad bobcatsams tai būtų dar vienas blogas žingsnisPh. Jacksonas buvęs žaidėjas. Geriausias treneris ever neginčytinai.Popovicius geresnis, sugebėjo iškovoti 4 žiedus, gal ir penktą paiims, o ir neturėjo tokių žvaigždžių kaip Philas turėjo:Jordanas, Pipenas, Rodmanas, Shaq'as, Kobe


Turėjo top 10 all-time legendą ir geriausią PF ever, super stiprią, puikiai sukomplektuotą komandą, kas nėra jo nuopelnas, kuri 15 metų iš eilės išvykoj turi winning rec'us.

Popas žvėris, bet net nelygink jo su Philu
2012-05-19
+1
Atsakyti
ShL
TDaYKiesa500Kaip kažkuris iš garsiųjų mūsų trenerių minėjo:buvęs krepšininkas niekada nebus geriausias treneris,taip ir čia,manau kad bobcatsams tai būtų dar vienas blogas žingsnisPh. Jacksonas buvęs žaidėjas. Geriausias treneris ever neginčytinai.


Popovicius geresnis, sugebėjo iškovoti 4 žiedus, gal ir penktą paiims, o ir neturėjo tokių žvaigždžių kaip Philas turėjo:Jordanas, Pipenas, Rodmanas, Shaq'as, Kobe
2012-05-19
+1
Atsakyti
Kiesa500Kaip kažkuris iš garsiųjų mūsų trenerių minėjo:buvęs krepšininkas niekada nebus geriausias treneris,taip ir čia,manau kad bobcatsams tai būtų dar vienas blogas žingsnis


Ph. Jacksonas buvęs žaidėjas. Geriausias treneris ever neginčytinai.
2012-05-19
-1
Atsakyti
Kaip kažkuris iš garsiųjų mūsų trenerių minėjo:buvęs krepšininkas niekada nebus geriausias treneris,taip ir čia,manau kad bobcatsams tai būtų dar vienas blogas žingsnis
2012-05-19
-2
Atsakyti
Anonimas
kita seza bus 22/60

--
parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.lt
2012-05-19
-1
Atsakyti
Nėrkonori
Patui tai nėra blogiausias variantas debiutuot vyr.trenerio pareigose. Nemanau, kad kitais metais (visgi 82 rungtynės tau ne 66) Lūšys laimės tik 7kart.
2012-05-19
+1
Atsakyti
Kažin ar čia Bobcats į naudą išeis, kitą vertus Ewingui karjerą kažkur pradėti reikia trenerio, tai pradėti visai gal gerai nuo blogiausios komandos.
2012-05-19
Atsakyti
Ačiū, kad prenešėte apie nekultūringą, pažeidžiantį įstatymus, reklamuojantį ar kurstantį nelegaliems veiksmams komentarą.

Komentuoti
Vardas:      
  Liko simbolių:     Iš viso komentarų: 19

„BasketNews.lt“ pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, nesusiję su tema, pasirašyti kito asmens vardu, pažeidžia įstatymus, reklamuoja, kursto nelegaliems veiksmams.