Antrąją pergalę Lietuvos krepšinio lygos (LKL) finalo serijoje iškovojo Vilniaus „Lietuvos rytas“. Vilniečiai Kaune 72:57 (16:10, 22:21, 17:11, 17:15) nugalėjo „Žalgirį“ ir serijoje iki 4 pergalių pirmauja 2-0.

[image=6078 left Javtokas vėl buvo sunkiai sulaikomas]Vilniečiai solidų 8 pranašumą (22:14) buvo susikrovę jau antrojo kėlinio pradžioje, tačiau aikštės šeimininkai po spurto 8:2 sumažino svečių pranašumą iki 2 taškų (24:22). Visgi kėlinį sėkmingiau užbaigę vilniečiai prieš didžiąją pertrauką susigrąžino 7 taškų persvarą (38:31).

Po didžiosios pertraukos kauniečiai buvo priartėję iki 5 taškų (39:44), tačiau tada „Lietuvos rytas“ be atsako pelnė 5 taškus ir vėl įgijo dviženklę persvarą. 7 taškus per paskutines keturias trečio kėlinio minutes surinkęs Tomas Delininkaitis padidino savo ekipos pranašumą iki 13 taškų – 55:42.

Paskutiniajame kėlinyje Neveno Spahijos auklėtiniai tik dar labiau didino savo atotrūkį, o 36-ąją rungtynių minutę po taiklaus Roberto Javtoko dvitaškio komandas skyrė jau 18 taškų (70:52).

„Lietuvos rytas“: Tomas Delininkaitis ir Robertas Javtokas (13 atk. kam.) po 19 taškų, Sandis Buškevicas 10, Andrius Šležas 9, Matthew Nielsenas 8.

„Žalgiris“: Tanoka Beardas 19 taškų (12 atk. kam.), Reggie Freemanas 10 (2/9 tritaškių), Paulius Jankūnas 9, Jonas Mačiulis, Darius Šilinskis ir Simonas Serapinas po 4.

Trečiasis serijos mačas bus žaidžiamas pirmadienį (05.15) Vilniuje.

18

tai jau taip tamsta rasele, pasakiai cia teisybe, bet tikekimes kad tas griovys persoktas bus, ir persoktas uztrikrintai, kad niekam nekiltu abejones!
2006-05-14
Ir ko jūs taip draskotės, niekaip nesuprantu?! Matyt taip ir neišmoksim pralaimėti garbingai. Nejaugi taip sunku pasveikinti varžovus ir pripažinti, kad Rytiu pasisekė labiau, kad jie žaidė drausmingiau ir pan. O Vilniečiai irgi geri, nėr ko ant Kauno varyti, kol griovys neperšoktas(t.y. kol žiedai nelaimėti), o be laimėti irgi mokėt reikia, nesvaikim per daug, nes jei laimėtų Žalgiris, vargu, ar tokie kauniečių komentarai, kokie dabar is Ryto fanų pasigirsta, mus labai jau nudžiugintų. Daugiau pagarbos, tautiečiai :)
2006-05-14
per tokius komentarus paskui ir prasideda nesamoningos diskusijos...
2006-05-13
nuostabiai kawianskoms isdraskeme onala!!!
2006-05-13
na rytas tikrai stipresne komanda siuo metu Lietuvoje,jeigu pirmose rungtynese rytui dar siek tie sekesi pries zalgiri ir todel iskovojo pergale,kur galima buvo sakyt kad zalgiris galbut geresnis buvo pirmose rungtynese,tai antrose rytas zymiai galingesnis buvo,daug ka leme atkovoti kamuoliai po krepsiu..... sekmes zalgiriui treciose rungtynese!!
2006-05-13
namie imesti 57 taskus... ir krepsi atakuot itokiu taiklumu.... ziauru!
2006-05-13
49 atkovoti kamuoliai ziauru...
2006-05-13
Jei norit parsisiusti NBA rungtyniu ar kazko panasaus, taip pat galesite ir padiskutuoti ;)
Uzsiregistruokit jei norit matyti visa foruma ;)
2006-05-13
Po to momento kai Tanoka nukrito,Spahija jam istiese ranka, o tas idiotas pradejo draskytis, tai Tanoka dar didesnis pasiputelis ir gaidelis pasirode !
Sekmes !!!
2006-05-13
+1
Tas epizodas, kai Beardas eme draskytis prie Spahijos manau daug kam nepatiko ir norom nenorom bet kitaip nei Kanopa dabar jo pavadint negaliu. Kuo toliau tuo jis didesnis LOL, nei gynyboj dirba, nei puolime nepamojaves rankom baleto judesiu kamuoli imeta. Kazkas supiso siemet Zalgiri...O vidutis ne tik kad panasus i Russela Crow bet ir aikstelei vaidint pradeda:) Tiesa ne per geriausiai...Gaila Jankuno, geras vyras bet matyt i sezono pabaiga uzsipiso o pakeist jo nera kam. Na sis sezona Z jau manau prarastas, tikesimes kitamet bent jau bandys priesintis:) O kolkas Rytas Rulez!!!=)
2006-05-13
padariau klaida kad su vaikais pradejau gincytis.nusipirks tu zaideju, turi rytas tu pinigu, bet tai bus lieva komanda kaip tau ceraminka arba barcelona kai ekipoje 2 arba 4 tautieciai o kiti uzsienieciai, idomu lb sirgt buna, jau geriau zalgiris tegul buna LKL antri nej 8 legionierius tur, nepamirskit pavadinimo pasikeist i uzsienieciu rytas, arba gudriau susigalvokit
2006-05-13
-1
vaidotai to kazkox ..... tu gal nezinai kad javtokas uzdirba daugiausiai is lietuviu lietuvoje ?o jasaitis irgi pirmame desimtuke!reiskia ipirks kita zaideja ir bus kaip buve,o dar prideje netraumuota stelmaheri tai as isvis laimingas del ryto ateities !!!1
2006-05-13
vaidotas moki nusisneketi, parasytum bent kazka su prasme
2006-05-13
O Žalgiryje kitais metais tikrai nežais Dariušas, o be jo iš Žalgirio tik tuščia vieta.
2006-05-13
atsibusk, liko 2 rungtynes, galbut ir nelaimes tas zalgiris, bet vel 4 metus is ejles zalgiris bus pirmi, pasitaiko duobiu visiems, rytas su zalgiriu visada kovos finale, nebent kedainiai gautu is agurkicho kelis mln ir nusipirktu zaideju, bet... o jei ka tai as nesvaigstu
donvito, ka darysi kai kitais metais nebus nej javtoko nej jasaicio, o ir fredas bus nupirktas :D aj tiesa delininkaitis gales draskytis, ciukinas irgi tvirtas vyras, mldc
2006-05-12
to vaidotas
Ko tu čia svaigsti apie kitą sezoną. Juk dar šitas nesibaigė. Gal kitą sezoną Žalgiris net į finalą nepateks. O gal ten ir Ryto nebus. Tą kolkas žino tik ponas Dievulis:).
2006-05-12
Aisku tik viena, kad si sezona ryto vadyba zymiai rimciau dirbo nei zalgirio
kas zalgiryje vyksta sunku suvokti, nes is komandos teko iseiti tikrai neblogam izaidejui Cotai bei neblogiausiam snaiperiui (ko zalgiriui daba tikrai truksta) Ayuso, o jei del to kaltas buvo atsistatydines po to sireika - kam pasirasineti ilgameti kontrakta su mano nuomone zymiai prastesniu treneriu
sezono pradzioj ryto reformacija atrode is tikruju pakankamai silpna kaip eurolygos komandai, bet is tikruju buvo netiketa ir nedaug truko iki didziausios sekmes jei tik ne ... nenumatytos traumos
nors ir be traumuotu pagrindiniu zaideju rytas atrode tikrai neblogai
o zalgiriui vieno zaidejo trauma reiskia minimum kaip speju 4-1 pralaimejima LKL finale
tarp kitko, sian ziurint rungtynes aiskiai matesi kas zaide komandini zaidima ir kas geriau issinagrinejo pirmasias finalo rungtynes