Šį savaitgalį toliau tęsiasi „Manijos Moksleivių krepšinio lygos“ finalo ketvertai. Kaune kovėsi keturios geriausios Jaunučių vaikinų B (gim. 1997 m.) krepšinio čempionato „Manija“ komandos.

Dar vieną titulą šį sezoną į savo saskaitą įsirašė Vilniaus Šarūno Marčiulionio krepšinio akademija. Gintaro Pociaus treniruojama „Čili“ komanda finale 55:51 palaužė Klaipėdos Vlado Knašiaus krepšinio mokyklos „B.Auto Shipping“ jaunuosius krepšininkus.

Rungtynes geriau pradėjo klaipėdiečiai, kurie po pirmojo kėlinio pirmavo šešiais taškais. Antrame kėlinyje komandos kovėsi lygiai, tačiau sėkmingiau sužaista viena ketvirčio atkarpa leido „marčiulioniukams“ sumažinti atsilikimą iki trijų taškų.

Trečiajame kėlinyje sąlygas jau diktavo Š.Marčiulionio akademijos penkiolikmečiai. Sostinės atstovai sugebėjo ne tik išlyginti rezultatą, tačiau ir išsiveržė į priekį keturiais taškais. Čempionas sprendėsi ketvirtame kėlinyje, kuriame komandos skyrė daugiau dėmesio gynybai nei puolimui. Likus trims sekundėms klaipėdietis Jonas Stakeliūnas pataikė pirmą baudą ir sumažino atsilikimą iki dviejų taškų. Antrąją baudą V.Knašiaus mokyklos auklėtiniai prametė tyčia, tačiau kamuolį atkovojo „marčiulioniukai“ ir Nedas Matulionis dviem taikliais baudų metimais užtvirtino pergalę 55:51.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė 21 tašką pelnęs ir 10 kamuolių sugriebęs Mykolas Dieninis. 14 taškų surinko ir 7 rezultatyvius perdavimus atliko Jokūbas Švambaris, o Dainius Oželis ir Matulionis įmetė po 7 taškus.

Klaipėdiečių gretose 21 tašką surinko Matas Andruškevičius, 10 pridėjo Tadas Sedekerskis.

Trečiąją vietą iškovojo Kauno „Tornado“ krepšinio mokyklos „Nowaco“ komandos jaunieji krepšininkai. Jie mūšyje dėl bronzos medalių 70:66 įveikė aikštės šeimininkus Kauno krepšinio mokyklos „Aisčiai“ krepšininkus.

Nugalėtojus į priekį vedė 35 taškus pelnęs, 17 kamuolių atkovojęs ir 4 rezultatyvius perdavimus atlikęs Justas Klimavičius. 19 taškų pelnė Arnas Tilindė. „Aisčių“ komandoje 19 taškų surinko Martynas Varnas, o Martynas Echodas pelnė 14 taškų ir atkovojo 12 kamuolių.

Pirmąją finalo ketverto dieną, pusfinaliuose, „marčiulioniukai“ 85:78 įveikė „Tornado“ krepšinio mokyklą, o klaipėdiečiai 90:60 nepaliko vilčių „Aisčiams“.