Romanovas: „Prioritetas yra Eurolyga, tada VTB lyga ir vietinis čempionatas“

2012-05-21 01:08
Kęstutis Neverauskas, „Kauno diena“
Vladimiras Romanovas neatmetė galimybės, jog kažkur teks žaisti tik vieną varžybų ratą
Vladimiras Romanovas neatmetė galimybės, jog kažkur teks žaisti tik vieną varžybų ratą
Nuotr. Fotodiena.lt/R.Dačkus
Iš Vieningosios VTB lygos posėdžio Maskvoje grįžęs Kauno „Žalgirio“ komandos savininkas Vladimiras Romanovas nuogąstavo dėl pakitusio lygos formato.

Sekmadienį Maskvoje, VTB lygos valdybos posėdyje buvo patvirtintas varžybų formatas ateinančiam 2012-2013 metų sezonui. Kitais metais Vieningoje VTB lygoje varžysis 20 komandų, kurios bus suskirstytos į dvi grupes po dešimt. Aštuonios geriausios grupės komandos pateks į atkrintamąsias varžybas. Aštuntfinalyje komandos kovos iki dviejų pergalių, ketvirtfinalyje ir pusfinalyje – iki trijų.

Romanovas padidėjusį rungtynių skaičių vertino skeptiškai. „Per sezoną galima sužaisti 70-75 rungtynes. Daugiau mačų žaidėjams būtų fiziškai sunku sužaisti. Praktiškai, reikėtų turėti antrą sudėtį“, – sake jis.

„Manau, viskas techniškai paaiškės. Galbūt kažkur žaisime tik vieną varžybų ratą. Aišku, galbūt tai kažkam tai nepatiks. Prioritetas yra Eurolyga, tada VTB lyga ir vietinis čempionatas“, – teigė Romanovas.

Taip pat „Žalgirio“ savininkas nerimavo, kad anksčiau ilgai diskutuoti ULEB Eurolygos ir Vieningosios VTB lygos bendradarbiavimo klausimai galėjo neigiamai paveikti klubų sprendimų svorį. „Lygų yra daug. Tačiau, jeigu VTB lyga taptų dukterine Eurolygos lyga, tada ta piramidė nuo mūsų nebepriklauso. Galima sakyti, čia demokratija ir baigtųsi“, – teigė Romanovas. „Kitos alternatyvos nėra. Nori nenori, mes žaisime VTB lygoje. Nieko pakeisti negalime“, – pridūrė jis.
Rodyti komentarus
Atrinkti (2) Visi (50)
po to stebisi kad gauna nuo kubaniu, astanu ir sibiro kaimieciu komandu. zaidziant per sezona 80 rungtyniu ir trecdali su treciarusem komandom. dar nepamirskim kad jisai nori kad komanda visur i finalus patektu. svarbiausia yra eurolyga ir lkl, o po to jau galima zuret pagal galimybes ar komandai apsimoka zaist ar ne.

--
parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.lt
2012-05-21
+2
Atsakyti
Laikas gelbėti Žalgirį
Čia ruskelis kalba apie savo prioritetus, o ne apie Lietuvos krepšinio, Žalgirio ar Žalgirio sirgalių prioritetus. Jie akivaizdžiai skiriasi, mat mes esame savo Tėvynėje, o medinį ruskelį čia atploškė okupacinė banga, jam svetima mūsų tauta, kultūra, mūsų vertybės. Kaip mums svetimus slavskomongolinės jų vertybės.
2012-05-21
Atsakyti
AhaWolandazNu tik nereikia taip karščiuotis :). Tikrai nenoriu įžeisti, bet tavo palyginimas EL su VTB tikrai nelabai vykęs. EL juk yra prestižinis Europos turnyras, kuriame žaidžia stipriausios komandos, o VTB labiau primena atvirąjį Rusijos čempionatą, be to, ten yra ne tik stiprių komandų, bet ir visokie slabakai kaip koks Kalev ar Minsk, dabar dar Ivanovas pradeda kalbėt apie visokius švedus ar rumunus.Antra, rusams viskas yra politika, nesvarbu ar tai verslas, menas ar sportas. Ir būtų naivu ar net neprotinga apsimest, kad taip nėra ar tai ignoruot. Aišku, mums būtų viskas daug lengviau ir paprasčiau, jeigu taip nebūtų. Bet jų galvose mes vis dar esame jų įtakos zona ar bent jau turėtume būti ir tą puikiai įrodo tiek informacinė propaganda iš Rusijos pusės, tiek energetiniai dalykai.


Aš jas lyginu internacionalumo klausimu. Ką primeną, tą primena, o esmė, kaip yra. O yra taip, kad ji vistiek duoda daugiau naudos nei BBL, ar (juolab) LKL. Čia yra sportas, Romanovas teisus, kalbėdamas apie rungtynių krūvį. Būkime atviri - patriotai mes ar ne, bet LKL iš esmės Žalgiriui yra šūdo malimas. Su pagarba kitoms komandoms, bet dabar net Rytas vargiai Žalgiriui priešinasi. Tai kokia prasmė ten visą sezoną tempti? Nuo pusfinalio tegul pradeda. BBL daugmaž panašiai, ir nuo pusfinalio reik pradėt. O VTB, rusiška ji ar ne, žemesnio lygio už Eurolygą ar ne, bet visgi pakankamai stipri, jog būtų verta joje lošti ir lošti nuo pradžių.

O rusai rusams, nežinia dar kaip būtų, jei mes jų vietoje būtume. Tačiau čia yra sportas ir bet kuri lyga nori, jog ji būtų populeresnė. Galvoji Eurolyga nesielgtų, jei būtų tokioj situacijoj kaip VTB? + niekas neverčia VTB lošt, aukojant vietinius turnyrus. Bet kadangi vakarai su rytais jau po truputį sutaria tai arba Žalgiriui bei tam pačiam Rytui reiks koncentruotis į vietinį frontą, arba jungtis į kovas Europoje bei Rusijoj (bei aplinkui Rusijos esančias šalis).
2012-05-21
-15
Atsakyti
Aha
Wolandaz

Nu tik nereikia taip karščiuotis :). Tikrai nenoriu įžeisti, bet tavo palyginimas EL su VTB tikrai nelabai vykęs. EL juk yra prestižinis Europos turnyras, kuriame žaidžia stipriausios komandos, o VTB labiau primena atvirąjį Rusijos čempionatą, be to, ten yra ne tik stiprių komandų, bet ir visokie slabakai kaip koks Kalev ar Minsk, dabar dar Ivanovas pradeda kalbėt apie visokius švedus ar rumunus.

Antra, rusams viskas yra politika, nesvarbu ar tai verslas, menas ar sportas. Ir būtų naivu ar net neprotinga apsimest, kad taip nėra ar tai ignoruot. Aišku, mums būtų viskas daug lengviau ir paprasčiau, jeigu taip nebūtų. Bet jų galvose mes vis dar esame jų įtakos zona ar bent jau turėtume būti ir tą puikiai įrodo tiek informacinė propaganda iš Rusijos pusės, tiek energetiniai dalykai.
2012-05-21
+2
Atsakyti
LRNerupi jam ta eurolyga vel rinks zaidejus kad laimet pries ryta.


Cia tu apie Kedainiu Nevezi kalbi?
2012-05-21
+9
Atsakyti
Kaip matau jau mezgasi politinė diskusija krepšinio temoje. Prašymas gražus iš mano pusės ir manau ne tik iš mano: susikiškit jūs tą savo politiką ir ne ten minimą patriotizmą ten, kur nesueina. Matai rusam parsiduoda, kurie nori BBL - prabaltiškas šaknis - sunaikint, LKL likviduoti... Jomayo, tai jei mes tokie patriotai, dw tada tik BBL ir LKL žaidžiam, o tiek VTB, tiek Eurolygą užmirštam. Kol Žalgiris nuo 98 metų kapojos Eurolygoj,jai prioritetą teikė, tai visi patriotai ramūs iš veido buvo, o va VTB atsirado ir sukilo didieji partizanai. Jeigu kam naujiena, tai Eurolyga yra lygiai tiek pat užsienietiškas turnyras, kiek ir VTB. Gal net užsienietiškesnis, nes ten braliukai latviai nelošia. O jei gudručius kankina okupuotųjų kompleksas, susikūręs SSRS okupacijos laikotarpiu, tai siūlau psichologiją tobulinti, o ne apie LKL naikinimus šnekėti.
2012-05-21
+8
Atsakyti
Eurolyga jo nedominą, jis nor vėl Žalgiri pramūšt rusijos čempionatę.
2012-05-21
-3
Atsakyti
PlatinaVilnius_FanasBuratinas apgailėtinas. Neveltui kremliaus klapčiukas! Tokį kgb agentėlį reik kuo greičiau deportuot iš Lietuvos! Dar prijungus Kėdainių kniazių ir vagį uspaskichą!--parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.ltNestumk čia ant Viktoro, jo partija kitose rinkimuose surinks balsu dauguma, geriau jau Uspakich nei socdemai, tie buvo kažko verti tik, kol gyveno Brazauskas, tas buvo gudrus žmogus, dabar socdemus išformot ir pavadinimą įrašyti i keiksmažodžiu žodynąO kas del VTB, viskas bus gerai, sprendžaint iš formato kasmet komandų vis daugės, o Žalgiris ir Rytas grudinsis, tik, kad treneriai šudo nemaltųp.s. siulyčiau visiems mižniasm čia susirinkusiems baik čia mižčioti ir palaukti kaip ir kas bus toliau


Jo debilas Uspakihas tikrai geras politikas...XD Dar Brazauska paminejai isprevartavusi VISA LIEITUVA....Apsiverte aukstyn kojom karste isgama!
2012-05-21
Atsakyti
LRNerupi jam ta eurolyga vel rinks zaidejus kad laimet pries ryta.


Tai apie Ryta net nekalbejo..Ir taip aisku,kad cia principo reiklas sudraskyt vilniukus.;D
2012-05-21
+2
Atsakyti
Vilnius_FanasBuratinas apgailėtinas. Neveltui kremliaus klapčiukas! Tokį kgb agentėlį reik kuo greičiau deportuot iš Lietuvos! Dar prijungus Kėdainių kniazių ir vagį uspaskichą!--parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.lt


O kiek tu investavai į Žalgirį? Gal tu tas slaptas 50 proc. akcijų pirkėjas? Kas rems jei Romka mes komandą? Jau buvo taip sykį. Visi iš laimės mirėm kai komandą išgelbėjo. Taip. Jis - ekstravagantiškas, bet deportuoti tave reikėtų. Pavydi Žalgirio babkių ir sudėties, kad net protas su š----s maišosi.
2012-05-21
Atsakyti
LR
Nerupi jam ta eurolyga vel rinks zaidejus kad laimet pries ryta.
2012-05-21
-1
Atsakyti
Prioritetas Eurolyga,poto LKL,o VTB paskutineje vietoje.
2012-05-21
Atsakyti
blemba man cia irgi visai niekas nepatinka :( kam reikia tu rungtyniu iki 3 pergaleiu? final 4 tegul ir islieka Final4... Nzn kazkokia nesamone...
2012-05-21
+14
Atsakyti
zalgiris popieriai
man niekas nepatinka

--
parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.lt
2012-05-21
-2
Atsakyti
skenduolistai kodel tada treneriai pasirenkami pagal rezultatus lkl o ne rezultatus eurolygoje?


todėl kad eurolygos lygio trenerių kainos bei pageidavimai ne mūsų nosiai. Telieka kažką imt ir tikėtis kad išaugs geras treneris.
2012-05-21
+8
Atsakyti
tai kodel tada treneriai pasirenkami pagal rezultatus lkl o ne rezultatus eurolygoje?
2012-05-21
-2
Atsakyti
SerbentautasPlatinaNestumk čia ant Viktoro, jo partija kitose rinkimuose surinks balsu dauguma, geriau jau Uspakich nei socdemai, tie buvo kažko verti tik, kol gyveno Brazauskas, tas buvo gudrus žmogus, dabar socdemus išformot ir pavadinimą įrašyti i keiksmažodžiu žodynąO kas del VTB, viskas bus gerai, sprendžaint iš formato kasmet komandų vis daugės, o Žalgiris ir Rytas grudinsis, tik, kad treneriai šudo nemaltųp.s. siulyčiau visiems mižniasm čia susirinkusiems baik čia mižčioti ir palaukti kaip ir kas bus toliauKas iš to, kad komandų daugės? Visos stipriausios rytų Europos komandos ten jau žaidžia, dabar priiminės tokio "kalibro" kaip Minsk, Kalev, suomius ir panašiai... kokia nauda?


Galimybė tobulėti kitų šalių komandoms...
2012-05-21
+4
Atsakyti
PlatinaNestumk čia ant Viktoro, jo partija kitose rinkimuose surinks balsu dauguma, geriau jau Uspakich nei socdemai, tie buvo kažko verti tik, kol gyveno Brazauskas, tas buvo gudrus žmogus, dabar socdemus išformot ir pavadinimą įrašyti i keiksmažodžiu žodynąO kas del VTB, viskas bus gerai, sprendžaint iš formato kasmet komandų vis daugės, o Žalgiris ir Rytas grudinsis, tik, kad treneriai šudo nemaltųp.s. siulyčiau visiems mižniasm čia susirinkusiems baik čia mižčioti ir palaukti kaip ir kas bus toliau


Kas iš to, kad komandų daugės? Visos stipriausios rytų Europos komandos ten jau žaidžia, dabar priiminės tokio "kalibro" kaip Minsk, Kalev, suomius ir panašiai... kokia nauda?
2012-05-21
-7
Atsakyti
Vilnius_FanasBuratinas apgailėtinas. Neveltui kremliaus klapčiukas! Tokį kgb agentėlį reik kuo greičiau deportuot iš Lietuvos! Dar prijungus Kėdainių kniazių ir vagį uspaskichą!--parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.lt


Nestumk čia ant Viktoro, jo partija kitose rinkimuose surinks balsu dauguma, geriau jau Uspakich nei socdemai, tie buvo kažko verti tik, kol gyveno Brazauskas, tas buvo gudrus žmogus, dabar socdemus išformot ir pavadinimą įrašyti i keiksmažodžiu žodyną

O kas del VTB, viskas bus gerai, sprendžaint iš formato kasmet komandų vis daugės, o Žalgiris ir Rytas grudinsis, tik, kad treneriai šudo nemaltų

p.s. siulyčiau visiems mižniasm čia susirinkusiems baik čia mižčioti ir palaukti kaip ir kas bus toliau
2012-05-21
-6
Atsakyti
Vilnieciai pirmyn !
заявил господин Вайнаускас, в доказательство сомкнув большой и указательный пальцы в кольцо. При этих словах его лицо расплылось в мечтательной улыбке. Видимо, он уже представил будущий баланс клуба, если "Летувос Ритас" удастся взобраться в Единой лиге ВТБ хотя бы на ступеньку выше.
2012-05-21
+1
Atsakyti
Ačiū, kad prenešėte apie nekultūringą, pažeidžiantį įstatymus, reklamuojantį ar kurstantį nelegaliems veiksmams komentarą.

Komentuoti
Vardas:      
  Liko simbolių:     Iš viso komentarų: 50

„BasketNews.lt“ pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, nesusiję su tema, pasirašyti kito asmens vardu, pažeidžia įstatymus, reklamuoja, kursto nelegaliems veiksmams.