Martynas Gecevičius pranoko Šarūną Jasikevičių
Nuotr. AFP-Scanpix
Eurolygą užkariavę Pirėjo „Olympiakos“ krepšininkai savo triumfą pratęsė ir vietiniame fronte. Jie pirmose Graikijos finalo serijos rungtynėse namuose 84:78 (15:20, 26:13, 17:19, 26:26) įveikė Atėnų „Panathinaikos“ krepšininkus ir serijoje iki trijų pergalių išsiveržė į priekį 1-0.

Nugalėtojams Martynas Gecevičius per 17 minučių pelnė 11 taškų (3/5 tritaškių, 2/2 baudų), atkovojo 1 kamuolį, išprovokavo 2 pražangas, po 1 sykį suklydo ir prasižengė bei surinko 10 naudingumo balų.

Šarūnas Jasikevičius aikštelėje praleido 26 minutes, pasižymėjo 4 taškais (1/2 dvitaškių, 2/2 baudų), atkovojo 1 kamuolį, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, 1 sykį suklydo, 2 kartus prasižengė ir surinko 5 naudingumo balus.

Antrasis serijos mačas ketvirtadienį (05.24) vyks Atėnuose.

Atrinkti (0) Visi (12)
Ribokasjustas987jau seniai aikstelej Martynas nebuvo. ir po tokios pertraukos 11 tasku (3/5 3pts) yra tikrai neblogas rezultatas. O Saras po didziules pertraukos suzaide silpnesnias ryngtynes, bet vis tiek zaide net 26min.Kokios dar pertraukos? Taip, Martynas nežaidė 2 Final 4 rungtynėse, bet šiaip tiek Graikijoj, tiek EL žaidė nuolat, iš esmės buvo 6-7 OLY žaidėjais, gaudavo pastoviai po 15-20 min., per kurias tikrai spėdavo pasižymėt. Mano manymu, Gecevičius apturėjo jeigu ne puikų, tai labai gerą sezoną.

ne taip mane supratai. As zinau kiek jisai zaide ir rinko tasku Graikijoj ir eurolygoj. Bet norejau pasakyt, kad jau seniai pats buvo aikstelej. Jisai praleido EL Final4. O Graikijos pusfinaliai kada buvo? pries pora savaiciu? Tad as turejau omeny, kad jisai nezaide ~2savaites.
2012-05-22
justas987jau seniai aikstelej Martynas nebuvo. ir po tokios pertraukos 11 tasku (3/5 3pts) yra tikrai neblogas rezultatas. O Saras po didziules pertraukos suzaide silpnesnias ryngtynes, bet vis tiek zaide net 26min.

Kokios dar pertraukos? Taip, Martynas nežaidė 2 Final 4 rungtynėse, bet šiaip tiek Graikijoj, tiek EL žaidė nuolat, iš esmės buvo 6-7 OLY žaidėjais, gaudavo pastoviai po 15-20 min., per kurias tikrai spėdavo pasižymėt. Mano manymu, Gecevičius apturėjo jeigu ne puikų, tai labai gerą sezoną.
2012-05-22
Array18Saunuolis gecas.Klausimas ar igis forma per finalus jis? Tada manau galutinai viska sumaisytu kemzuros galvoje del SG zaideju pasirinkimo.. :)) Aisku yra visai kas kita zaisti klube ir rinktineje,kur visai kitas treneris bei kitokios zaidimo schemos :) Nu bet kaip ten bebutu,tikiuos duos sansa gecui pasireikst stovykloje kemzura,vis del to treniravosii Martynas ne pas bet ka o pas Ivkoviciu :)

jau rytuoj turetu pasirodyt tas zaideju sarasas, kurie bus stovykloj. Is vienu rungtyniu sunku sakyt, kokia Martyno forma, bej jei ir toliau rinks virs 10 tasku, tada i SG pozicija pretenduotu net 5zaidejai. Kaukenas, Seibutis, Pocius, Dulkys ir Gecevicius.
2012-05-21
2012-05-21
+1
2012-05-21
mad
gerai oly laimės graikijos lyga obradovičius atsistatydins iš panathinaikoso šaras tada į žalgiri atwarys bus zjbs