„Lietkabelio“ prezidentas: „Turime tikslą patekti į LKL ketvertą“ (audio)

2012-05-22 17:52
Karolis Tiškevičius, „BasketNews.lt radijas“
Panevėžio „Lietkabelio“ ekipa kitam sezonui buria pajėgią komandą
Panevėžio „Lietkabelio“ ekipa kitam sezonui buria pajėgią komandą
Nuotr. Fotodiena.lt/R.Dačkus
Vos priešpaskutinę – vienuoliktą – vietą praėjusiame Lietuvos krepšinio lygos (BEKO-LKL) sezone užėmusi Panevėžio „Lietkabelio“ komanda jau dabar pradėjo formuoti būsimą ekipą kitiems metams.

Klubo prezidentas Raimundas MiladauskasBasketNews.lt radijo“ laidai tvirtino, kad krepšinis Panevėžyje tikrai atsigaus.

„Ketvirta vieta yra mūsų maksimalus tikslas“, – ryžtingai kalbėjo Miladauskas.

– Neseniai „Lietkabelis“ įsigijo vieną pajėgiausių Latvijos vidurio puolėjų Kasparą Ciprusą. Ar tai reiškia, kad komandos tikslai taip pat yra atitinkamai aukšti? – „BasketNews.lt radijas“ paklausė Miladausko.
– Taip. Šios komandos tikslai yra aukštesni, negu bet kada ankščiau. Norai visada būdavo dideli, bet jie prasilenkdavo su galimybėmis. Šį sezoną bandome subalansuoti tiek norus, tiek galimybes. Dėl to tikimės gero rezultato. Norime papulti į LKL ketvertuką ir į BBL Elito diviziono šešetą, jei pastarosios lygos formatas liks toks pat.

–Kaip išaugo „Lietkabelio“ finansinės galimybės?
– Pasikeitė klubo savininkai. Vietoje daug kalbančių, bet mažai darančių, atėjo nedaug šnekantys, tačiau labiau dirbantys žmonių.

–Apie ką konkrečiai kalbate?
– Iš krepšinio pasitraukė buvęs ekipos savininkas Darius Gaudiešius ir atėjo nauji žmonės, kurie labiau myli krepšinį ir daugiau daro, nei kalba. Kiti rėmėjai, Panevėžio ir kitų miestų verslininkai pradėjo rimčiau žiūrėti į šį projektą.

– Kokie krepšininkai papildys „Lietkabelį“?
– Kadangi turime tikslą, patekti į LKL stipriausiųjų ketvertą, žaidėjai taip pat turi būti pajėgūs įvykdyti šią užduotį. Bus dar ne viena naujiena. Manau, kad tos pavardės, prieš kelis sezonus, tikrai būtų nelauktos Panevėžio komandoje.

– Kiek legionierių turėsite?
– Kuo mažiau. Kaip jau esu sakęs, jeigu ir bus legionierių, nenorime, kad tai būtų kito kontinento krepšininkai, o europinio mąstymo žmonės. Jeigu ir bus dar koks vienas legionierius, tai tikrai ne iš toliau, nei yra atvykęs Kasparas Ciprusas.

– Ar LKL ketvertas yra minimalus tikslas?
– Tai yra maksimalus tikslas, bet visada norisi siekti kuo aukštesnių tiklsų ir mes neatsisakome minties pasipuošti ir medaliais, jeigu viskas susiklostys sėkmingai. 

– Norint patekti į LKL stipriausiųjų ketvertuką, turėtumėte išstumti kažką iš etatinių jo dalyvių. Kuri komanda, „Rūdupis“ ar „Šiauliai“, atsidūrė „Lietkabelio“ taikiklyje?
– Paskutiniais metais LKL tampa vis įdomesnė. Manau, kad ateinantis sezonas bus ne išimtis. Tikrai neatmesčiau Klaipėdos „Neptūno“, Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ ar Utenos „Juventus“, šalia jau minėtų „Rūdupio“ ir „Šiaulių“, kaip galimų konkurentų. Nėra taip, kad būtume nusitaikę į kažkurią vieną komandą. Kovosime su visais ir norime nugalėti juos visus.

– Kurią vietą LKL kontekste užims klubo biudžetas?
– Būsime tarp penkių turtingiausių LKL komandų, pagal praėjusių metų lygos biudžetus.

– Ar trenerių štabas liks toks pats?
– Komandą treniruos Gintaras Leonavičius, kuris praėjusį sezoną turėjo sveikatos problemų. Jis sutiko kitą sezoną toliau eiti vyriausiojo trenerio pareigas.

– Koks praėjusį sezoną vyriausiuoju komandos treneriu buvusio Algirdo Milono likimas?
– Norėtume, kad jis liktų mūsų komandoje. Jis bus Leonavičiaus asistentu. Mūsų trenerių štabas tikrai neapsiribos vienu žmogumi, kaip būdavo ankstesniais metais. Bus du, o gal net ir trys treneriai. Norėtume, kad Algirdas Milonas būtų vienas iš jų.

– Panevėžio krepšinis ilgą laiką buvo skandalų apsuptyje ir visiškoje nežinioje. Kokia dabar ten padėtis?
– Padėtis stabilizavosi. Dabartinė komanda yra teisingame kelyje. Belieka tinkamai išnaudoti turimus resursus, surinkti gerą komandą ir siekti užsibrėžtų tikslų. Manau, kad problemos praeityje.

– Koks antrosios Panevėžio komandos likimas?
– Kaip suprantu, buvo bandymas sukurti alternatyvią komandą praėjusių metų „Techasui“, kai tuometinis komandos savininkas pats nežinojo, ką ketina daryti, žaisti LKL pirmenybėse ar kam nors perleisti komandą. Kadangi nebuvo aišku, žmonės pabandė burti kitą komandą. Manau, kad šiuo metu tai nebėra aktualu – antros komandos Panevėžiui nereikia, nes šis miestas turi gerą komandą, istorinio „Lietkabelio“ vardu.

– Kada ketinate baigti komplektaciją?
– Mūsų sezono pradžia yra rugpūčio 1-ąją dieną. Tai jau aiški data. Iki tos dienos norime turėti visą sudėtį. 

– Pasirodė kalbų, kad „Lietkabelį“ papildys buvę Kauno „Baltų“ krepšininkai. Ar tai tiesa?
– Mus domina praėjusį sezoną „Baltuose“ rungtyniavę krepšininkai taip, kaip ir visi kiti jauni talentingi žaidėjai. Neatmetu tokios galimybės. Manau, kad „Lietkabelyje“ bus ne vienas ir ne du krepšininkai, praėjusį sezoną žaidę „Baltuose“.

– Ar labai pasikeis komandos sudėtis?
– Taip. Sudėtis ženkliai pasikeis. Šarūnas Kulevičius ir Karolis Babkauskas yra vieninteliai krepšininkai, kurie turi ir toliau galiojančias sutartis su Panevėžio „Lietkabeliu“. Su visais kitais krepšininkai sutartys jau nebegalioja. Negaliu pasakyti, kad nei vienam praėjusio sezono komandos žaidėjui nesiūlysime naujos sutarties. Jiems nesakome ne.

– Ar visa tai reiškia, kad Panevėio krepšinis atsigauna?
– Galiu drąsiai pasakyti – taip!


Rodyti komentarus
Atrinkti (3) Visi (38)
patarrejasSerbentautuj-matau visus komentarus skaitai,analizuoji,atsakai i klubo klausimus.Turiu tau patarima,nes matau kad esi vienas is arti esanciu prie Lietkabelio vadovu,noredami kita sezona buti tarp 4 stipriausiu LKL neprisipirkit vidutinioku,nes vel teks kovot del islikimo,sekmes,


Jau trys žaidėjai turimi, dar kaip direktorius leido suprasti tai teks iš Baltų pasiimti ne vieną ir ne du žaidėjus. Skaitykim jau pusė ir daugiau komandos yra. O likusieji Lietuvos mastu tai tikrai bus geresni paimti.
2012-05-23
Atsakyti
21
Reikia krepšinį grąžint Alytui, blemba, būtų lankomumas mažų mažiausiai vidutinis, o jeigu dar "Baltai" atsikeltų, tai į atkrintamąsias jau pirmą sezoną.
2012-05-23
Atsakyti
Jeigu butu stiprus LKL tai kiek zmoniu gristu i lietuva zaist :) dvi pastoviai zaidziancios komandos Eurolygoje ir dar trys keturios eurocup,e pasaka butu :)
2012-05-23
-1
Atsakyti
Gytis
Net vilkdamiesi turnyrinės lentelės dugne pagal lankomumą buvo viduryje, tai jeigu surinks pajėgę komandą, turėtų ir susidomėjimas nemažas būti. Linkiu sėkmės, nes kuo įdomesnis LKL, tuo geriau mums sirgaliams.
2012-05-23
+3
Atsakyti
patarrejas
Serbentautuj-matau visus komentarus skaitai,analizuoji,atsakai i klubo klausimus.Turiu tau patarima,nes matau kad esi vienas is arti esanciu prie Lietkabelio vadovu,noredami kita sezona buti tarp 4 stipriausiu LKL neprisipirkit vidutinioku,nes vel teks kovot del islikimo,sekmes,
2012-05-23
+1
Atsakyti
haKas cia per komanda jei net savo aprangos nesugebejo susikurti, net savo spalvu neturi. Kaip matome is nuotraukos aprangos identiskai nukopijuotos nuo 2010-2011 m. Neptuno aprangu, netgi spalvos visiskai tos pacios.


Naujame sezone aprangos bus kitos - naujos, kitokios spalvos.

jurNetinka tik , kad jis kalba , neva tai legionieriai , jei ir bus tai ne toliau kaip is Latvijos :) komikas , tai gal jau latviai geri kasiorai pasidare , kad i amerikiecius neziures ?


Aiškiai gi pasakė, kad ieško europinio mąstymo žmonių. Ir dar tokie kaip latviai manau ir pigiau kainuoja kai arčiau jū tėvynės.

AnonimasAlytu i lkl grazinkit!--parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.lt


Teko girdėti, kad daugiau nei 50%, kad Baltai kelsis į Alytų. Maždaug tokia pati situacija kaip su Perlu buvo.
2012-05-23
-1
Atsakyti
Gerbėjas
SĖKMĖS PANEVĖŽIUI !!!
2012-05-23
Atsakyti
Anonimas
alytus!

--
parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.lt
2012-05-23
Atsakyti
liuksas
na šaunuoliai, jei ne tik žodžiais, bet ir darbais šie vyrai įrodys, ką gali, tai išlošime visi mes - sirgaliai. Sėkmės Panevėžiui ir laukiame žinių iš komandos komplektavimo.
2012-05-23
Atsakyti
nukagi
tikiuos Baltai labai stipriai nenukentes vardan Lietkabelio...
2012-05-23
-2
Atsakyti
jo
kaip ir kiekvienais metais dauguma lkl komandu skelbiasi apie ambicingus planus, o kas gaunasi? su.as, tiek neptunas, tiek pasvalys, tiek utena, tiek sakalai ir kiti reke kad pateks i ketverta bet...

--
parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.lt
2012-05-22
-1
Atsakyti
MES UZ PANEVEZI
Samenas tegul gryzta i Panevezi, tikrai butu neblogas pastiprinimas .....Patirties turi neblogos nors ir palyginus jaunas yra ....sekmes paneveziui
2012-05-22
+1
Atsakyti
>ha
tu ha dundukas esi,nukopijavo jam matai Neptuno apranga,o kartais cia ne standartine "Champion" firmos apranga,ka? Lygiai taip pat tada galima sakyti,kad Neptunas nuo kazko nukopijavo.
2012-05-22
+2
Atsakyti
Arba galėtų užsienyje žaisti lietuviai,bet ekstra klasės,kaip Mačiulis,Jasikevičius ir NBA, o visi vidutiniokai grįžtų tėvynėn ir žaistų Lietuvoje.LKL lygis pakiltų, reputacija pakiltų ir Lietuvai galėtų duoti 2 A licencijas arba pilikti 1 A licenziją ir 2 B ir 4,5 vieta-Eurochallenge.
2012-05-22
+1
Atsakyti
Noretusi tiket, kad cia tiesa parasyta, tik sunku isivaizduot kad stengsis toliau nesiremt legionieriais, nes tikrai ribotas skaicius yra lietuviu, atitinkanciu toki lygi, apie koki snekama, o dar jei juos teks dalintis su Siauliais, Neptunu, Rudupiu tai isvis nekazkas gaunasi. Vienintelis variantas, kad VISI uzsienyje zaidziantys lietuviai suplauks atgal i Lietuva. Noretusi pasekti Ispanu ir rusu pavyzdziu didzioji dalis pajegiu zaideju zaidziu nacionaliniame cempionate, ir tik saujele ne tokiu geru uzsienyje. Rimtai, ar galetumete greitai sugalvoti ne ACB zaidzianti ispana (NBA nesiskatio). Manau kad ne. Noretusi kad ir apie lietuvius butu galima panasiai galvoti. Eitutaviciu, Gusta, Cesnauski, Zaba, Silinski, Andriuskeviciu, Lydeka, Urbuti, Gailiu, Balocka, Leonavicius, Sinica, Rutkauska, Griskena, Pridotka, Dulki, Patiejuna, Kuzminska, Kavaliauska reikia uz ausu vilkti i Lietuva, jei patikejus kalbomis apie besipleciancias finansines LKL klubu galimybes, nematau jiems priezasties likti uzsienyje.
2012-05-22
+2
Atsakyti
G1edriusCezarinisAnonimasAlytu i lkl grazinkit!--parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.ltUž kokius nuopelnus? Arena? -Ties tuom viskas ir pasibaigia.Na Alytus anksciau ne viena karta LKL 3 vieta laimejo ir siaip, gana didelis miestas ir gera arena. Remeju tikrai atsirastu, visokios kautros, senukai ir dar visokie velniai tikrai padetu, o ir zaideju alytuj tikrai neblogu yra, va savanoris RKL visus tik slave, kol nesufailino atkrintamosiose...


Tegul iš pradžių išmoksta nebemachinuoti su žaidėjais,skaičiukus bandė pakeisti.RKL tai net ne NKL,o praeityje ir Kauno Atletas gerai žaidė ir Sakalai konkuravo su Alytum...irgi gal paimam į LKL?
2012-05-22
-1
Atsakyti
CezarinisAnonimasAlytu i lkl grazinkit!--parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.ltUž kokius nuopelnus? Arena? -Ties tuom viskas ir pasibaigia.


Na Alytus anksciau ne viena karta LKL 3 vieta laimejo ir siaip, gana didelis miestas ir gera arena. Remeju tikrai atsirastu, visokios kautros, senukai ir dar visokie velniai tikrai padetu, o ir zaideju alytuj tikrai neblogu yra, va savanoris RKL visus tik slave, kol nesufailino atkrintamosiose...
2012-05-22
Atsakyti
Karti tiesa to AsNoriuZaisti
Galetu Pieno zvaigzdes ir parduot savo vieta,Balberiskio kefyrui ar Jucinavos Glaisto suriukam?
2012-05-22
-2
Atsakyti
Jusas
Kas cia varo ant Milono,jo anglu kalbos zinios yra puikios!
2012-05-22
-1
Atsakyti
I like trains
2012-05-22
+2
Atsakyti
Ačiū, kad prenešėte apie nekultūringą, pažeidžiantį įstatymus, reklamuojantį ar kurstantį nelegaliems veiksmams komentarą.

Komentuoti
Vardas:      
  Liko simbolių:     Iš viso komentarų: 38

„BasketNews.lt“ pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, nesusiję su tema, pasirašyti kito asmens vardu, pažeidžia įstatymus, reklamuoja, kursto nelegaliems veiksmams.