Antrąją pergalę Lietuvos nacionalinės krepšinio lygos (NKL) finalo serijoje iškovojo Vilniaus „Akademijos-MRU“ krepšininkai. Vilniečiai išvykoje 80:73 nugalėjo Klaipėdos „Naftos-Uni-Laivitės“ ekipą ir serijoje iki 3 pergalių išsiveržė į priekį 2-1.

Vilniečių neišgąsdino ir rungtynių pradžioje patirtas šokas, kai aikštės šeimininkai rungtynes pradėjo spurtu 14:2. Visgi įgytos solidžios persvaros klaipėdiečiai neišlaikė ir prieš didžiąją pertrauką minimalia persvarą jau pirmavo „Akademijos-MRU“ krepšininkai.

33-ąją rungtynių minutę vilniečių pranašumas buvo 1 taškas (57:56), tačiau po spurto 11:4 svečiai įgijo 8 taškų persvarą (68:60), kurią išlaikė iki pat finalines rungtynių sirenos.

„Nafta-Uni-Laivitė“: Marius Runkauskas 26 taškai, Remigijus Kasparavičius ir Vilmantas Valančius po 11.

„Akademija-MRU“: Tomas Lisauskas 18 taškų, Janas Jurgo 13, Andrius Montrimas 12.

Ketvirtosios serijos rungtynes bus žaidžiamos antradienį (05.16) Vilniuje.

Galetu siaip sios abi komandos i LKL ateiti.... Nes kaip Kliokys sake, priimsim, bet kokia komanda kuri atitiktu reikalavimus..... nu manau jie atitinka...... TAD I LKL MRU IR NAFTA-UNI-LAIVITE !!! LKL LKL LKL