KKML C lygos nugalėtojai
Nuotr. kkml.lt
Užtikrintas žygis link titulo ir pelnyta pergalė finale – visa tai šį sezoną pademonstravo "C" lygos čempionai Kauno kolegijos-2 krepšininkai.  Kosto Gedmino auklėtiniai 96:84 įveikė didžiajame finale sunkiai įsibėgėjusius "American Pizza" krepšininkus. Kauno kolegijos-2 krepšininkai dominavo nuo pat rungtynių pradžios ir leido sau kiek atsipalaiduoti ketvirtajame kėlinyje, kurio metu "American Pizza" ištirpdė triuškinantį skirtumą.

Naudingiausiu didžiojo finalo žaidėju pripažintas Ignas Grigaravičius. Puikiai šiemet prie komandos pritapęs naujokas buvo didžiausia paspirtis puolime. Finale žaidėjas pelnė 31 tašką, atkovojo 7 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, perėmė 2 kamuolius, išprovokavo 6 pražangas, tačiau suklydo 7 kartus.

Kauno kolegija-2: I. Grigaravičius 31 tšk., E. Mičkauskas 23 tšk., D. Lugauskas 21 tšk. (15 atk. k.), M. Latkauskas 11 tšk. (14 atk. k.).

"American Pizza": T. Lukauskas 23 tšk., N. Sivolovas 19 tšk., M. Drėzas 18 tšk. (28 naud. b.), K. Rainys 12 tšk. (0/8 trit.).

Kovoje dėl "C" lygos bronzos medalių "Sporto fėja" 91:74parklupdė pernai metų vicečempionus "Santermitos" krepšininkus. Tarsi savo šešelyje rungtyniavusi "Santermitos" ekipa neprilygo greičiau ir energingiau žaidusiems varžovams.

Ketvirtajame kėlinyje patyrusi "Santermitos" komanda neleido varžovams pajusti pergalę anksčiau laiko. Visgi rungtynėms skaičiuojant paskutines minutes eilinis "Sporto fėjos" spurtas su eiliniu A. Makūno tritaškiu jo pabaigoje nusprendė mažojo finalo nugalėtoją. Prie to "prisidėjo" ir sutrikę "Santermitos" krepšininkai, lygioje vietoje padovanoję kamuolį varžovams.

"Santermitos" treneris Deivydas Čereška pripažino jog šiandien varžovai buvo stipresni: "Sporto fėja" yra pajėgi komanda, prieš kurią žaisti po tokios ilgos pertraukos buvo sunku. Būtent tai mums ir pakišo koją - turėjome trijų savaičių pertrauką, po kurios nebeįsivažiavome."

Naudingiausiu mažojo finalo žaidėju tapo po krepšiais dominavęs "Sporto fėjos" aukštaūgis Giedrius Jevstignejevas. Kone geriausias sezono rungtynes sužaidęs žaidėjas sumetė trylika taškų, atkovojo net 29 kamuolius (!), atliko 3 rezultatyvius perdavimus,  perėmė 2 kamuolius bei kartą blokavo varžovo metimą.

"Sporto fėja": T. Pileckas 30 tšk., A. Makūnas 25 tšk., G. Jevstignejevas 13 tšk. (29 atk. k.), P. Valentukonis 10 tšk.

„Santermita“: K. Meiliūnas 22 tšk., S. Lazdauskas 14 tšk. (4/7 trit.), T. Beržinskas 13 tšk. (13 atk. k.), A. Kazlauskas 12 tšk.