KTU krepšininkės debiutinės KKML Moterų (merginų) lygos istorijoje įsirašė pirmuosiuose puslapiuose. Didžiajame lygos finale KTU (tr. Jonas Kurševičius) minimaliu skirtumu 72:71 įveikė LKKA krepšininkes ir pasidabino aukso medaliais. Atkaklioje dvikovoje nugalėtojos nebuvo aiškios iki paskutinės sekundės. Lemiamą ataką organizavusioms LKKA krepšininkėms tikslo pasiekti nepavyko - paskutinis metimas skriejo pro šalį.

Už suteiktas sąlygas surengti finalinę Merginų lygos šventę KKML dėkoja KTU kūno kultūros ir sporto centro direktoriui Vitui Linoniui.

Finalinėje dvikovoje sėkmingiau startavo namų salėje žaidusios KTU krepšininkės. Po Dobrovolskytės tritaškio KTU pabėgo 10:4. Čia pat tolimu metimu atsakė ir J. Šarkauskaitė, dar vieną tritaškį smeigė E. Žibinskaitė, o Adamonytės du taškai rezultatą lygino (14:14). Ž. Kilijonaitės perimtas kamuolys ir Žibinskaitės dvitaškis su pražanga leido LKKA merginoms po pirmojo kėlinio pirmauti 16:17.

Antrojo kėlinio pradžioje Ajutytės blokas sustabdė ne kartą rezultatyviais reidais link krepšio LKKA krepšininkes bauginusią Tamašauskaitę. Visgi Rasos Kreivytės auklėtinėms ilgai išbūti lyderių pozicijoje nepavyko. KTU persvėrė rezultatą savo naudai ir laikėsi atitolusios kelių taškų skirtumu. Jį vienu metimu braukė Avižienytės tritaškis, tačiau Krasnickaitė užbaigė kėlinį tolimu metimu ir įpusėjus rungtynėms leido KTU komandai pirmauti 35:32.

Trečiajame kėlinyje KTU krepšininkės susikrovė dviženklią persvarą 61:45.

Ketvirtajame kėlinyje LKKA krepšininkės į aikštę grįžo padariusios išvadas. Šalčiūtės ir Avižienytės surengtas 10:0 spurtas privertė sunerimti KTU komandą. Po U. Avižienytės perimto kamuolio N. Kasperavičiūtės dvitaškis mažino skirtumą jau iki keturių taškų, du taškus pridėjo Šulskytė, o Šalčiūtės tritaškis po ilgos pertraukos grąžino LKKA krepšininkes į pirmaujančias pozicijas (63:64). Vienu metu penkių taškų persvarą įgijusi LKKA komanda ją išbarstė. Paulauskaitė pelnė du taškus su pražanga, o Brovkienės perimtą kamuolį rezultatyviai išnaudojusi Tamašauskaitė išlygino rezultatą (69:69). Likus keliolikai sekundžių Tamašauskaitė privertė penktąkart prasižengti Kasperavičiūtę ir stojo prie baudų metimo linijos. Abi baudas pataikiusi viena komandos lyderių panaikino LKKA turėtą vieno taško persvarą bei išvedė KTU į priekį. LKKA krepšininkėms per likusias kelias sekundes nepavyko sukurti rezultatyvios atakos, tad nuaidėjus finalinei sirenai pergalės džiaugsmu plyšo KTU merginos.

Naudingiausia finalo žaidėja buvo pripažinta Greta Tamašauskaitė. Lemiamu momentu baudas pataikiusi KTU krepšininkė sumetė 21 tašką, atkovojo 6 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, perėmė 3 kamuolius ir 5 kartus išprovokavo varžovių pražangą.

KTU: Paulauskaitė 22 (10 atk. k.), Tamašauskaitė 21, Dobrovolskytė 13, Brovkienė 10.

LKKA: U. Avižienytė 21 tšk., S. Šalčiūtė 13 tšk., N. Kasperavičiūtė 10 tšk. (9 atk. k.), J. Šarkauskaitė 7 tšk. (8 atk. k.).

Didesnį susikaupimą bei norą nugalėti demonstravusios Jonavos krepšininkės mažajame Moterų (merginų) finale 70:58 nugalėjo „Aisčių“ antrąją komandą. Beveik visų rungtynių metu pirmavusi Jonavos ekipa dalį ketvirtojo kėlinio buvo priversta žaisti vos su keturiomis krepšininkėmis. Tuo "Aistės" nepasinaudojo ir praleido šansą rimčiau pakovoti dėl bronzos medalių.

Nuo pat rungtynių pradžios Jonavos ekipa diktavo žaidimo tempą ir įsiveržė į priekį (19:11). Pirmojo kėlinio pabaigoje „Aistės“ susikaupė gynyboje ir privertė varžoves joje klimpti. Birutės Zakienės auklėtinės pradėjo žaisti sau įprastą Kievišaitės ir Plentauskaitės diktuojamą greitą krepšinį, dėl to „Aistėms“ pavyko priartėti iki vieno taško. Jonavos ekipai kiek ženklesnę persvarą grąžino Krušinskaitės dvitaškis – 21:18.

Antrajame kėlinyje Jonavos krepšininkės vėl atsiplėšė nuo varžovių. Sėkmingą jonaviškių žaidimą apkartino A. Krušinskaitės trauma. Žaidėja į aikštę nebegrįžo. „Aistės“ vėl atsakė sėkminga atkarpa ir priartėjo iki dviejų taškų. Jonavos komanda iki ilgosios pertraukos išsaugojo prieš kėlinį turėtą trijų taškų persvarą – 37:34.

Trečiajame kėlinyje „Aistės“ visiškai perleido žaidimo kontrolę į varžovių rankas. Baudos aikštelėje dominavusioms Ralytei ir Kačerauskienei taškus padėjo rinkti ir tritaškius pataikiusi Pūraitė. 15:2 spurtavusios Jonavos krepšininkės buvo susikrovusios solidų pranašumą (52:36). „Aistėms“ susitvarkyti su varžovėmis padėjo aikštės gynyba. Taškų badą nutraukė Žumbakaitės tritaškis, dvitaškį pridėjo Plentauskaitė, tačiau prieš lemiamą ketvirtį Jonava išsaugojo tvirtas pozicijas - 54:41.

Ketvirtojo kėlinio pradžioje Jonavos komandoje traumą patyrė aukštaūgė Ralytė. Keturiese turėjusios žaisti jonaviškės nesutriko ir net padidino turėtą persvarą. Pūraitės du tritaškiai privertė griebtis „Aistes“ už galvų. Kiekybinę persvarą turėjusios „Aistės“ pamažu sumažino skirtumą iki vienženklio skaičiaus, tačiau į aikštę grįžus Ralytei Jonavos padėtis stabilizavosi. Per likusias keturias minutes „Aistėms“ nepavyko surengti ženklesnio spurto, o varžovės tvirtai saugojo turėtą pranašumą.

Naudingiausia mažojo finalo žaidėja tapo ketvirtajame kėlinyje komandą į pergalę vedusi Irma Pūraitė. Jonavos komandos kapitonė ketvirtajame kėlinyje iš 16 komandos pelnytų taškų pelnė net 14. Iš viso žaidėja surinko 25 taškus, atkovojo 5 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, 6 kartus perėmė kamuolį bei išprovokavo 7 pražangas.

Jonava: Pūraitė 25, Ralytė 20 (11 atk. k.), Kačerauskienė 9 (15 atk. k., 8 rez. p.).

„Aistės-2“: Kievišaitė 16, Plentauskaitė 14, Žumbakytė 10, Razukevičiūtė 9 (12 atk. k.).

Prizininkėms apdovanojimus įteikė Moterų (merginų) lygos prezidentė Aurimė Rinkevičiūtė ir KKML direktorius Rimas Navickas. Buvo įvertintos ir geriausios sezono žaidėjos:

Daugiausiai kamuolių atkovojusi bei pražangų išprovokavusi žaidėja
Marija Pociūnaitė (KKML „Pupytės“)

Daugiausiai metimų blokavusi žaidėja
Gabrielė Grybaitė („Aistės-1“)

Daugiausiai rezultatyvių perdavimų atlikusi žaidėja bei taikliausia dvitaškių metikė