Pergalę pirmose Estijos čempionato ketvirtfinalio serijos rungtynėse iškovojo Augenijaus Vaškio Tartu "Rock" klubas. Jis sekmadienį namie 81:77 (23:17, 22:14, 14:25, 22:21) įveikė tris lietuvius turinčią Raplos "BIG/new balance" ekipą.

Po dviejų kėlinių "Rock" klubas pirmavo 45:31. Tačiau trečiąjį kėlinį Raplos lietuvis Mindaugas Mockus pradėjo dviem tritaškiais. Iš viso per 10 minučių pelnęs 12 taškų jis labiausiai prisidėjo prie to, kad "BIG/new balance" priartėtų iki 56:57.

Visgi trečiąjį kėlinį dviem taškais baigę ir lemiamąjį ketvirtį tritaškiu pradėję šeimininkai atsiplėšė 62:56. Nors du taškus įmetę šeimininkai buvo sumažinę skirtumą iki 4 taškų (62:58), per likusį laiką Tartu krepšininkai pirmavo bent 6 taškų skirtumu. Raplos klubas sumažino deficitą iki 4 taškų tik aidint finalinei sirena.

Rezultatyviausias nugalėtojų gretose buvo Augenijus Vaškys. Jis per 36 minutes pelnė 16 taškų (6/12 dvitaškių, 0/4 tritaškių, 4/5 baudos metimų), atkovojo 9 kamuolius ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus.

Raplos ekipai daugiausiai taškų pelnė Mindaugas Mockus. Jis per 36 minutes surinko 21 tašką (4/7 dvitaškių, 3/7 tritaškių, 4/12 baudos metimų) bei atkovojo 8 kamuolius.

Šarūnas Skadas pralaimėtojų komandai pelnė 9 taškus (4/6 dvitaškių, 1/2 baudos metimų). Puolėjas per 14 minučių atkovojo 3 kamuolius, tačiau 5 kartus prasižengė.

31 minutę žaidęs Tomas Purlys surinko 6 taškus (2/5 dvitaškių, 0/2 tritaškių, 2/5 baudos metimų), atkovojo 3 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, tačiau taip pat surinko 5 pražangas.

Serijoje iki dviejų pergalių "Rock" pirmauja 1-0. Antrosios šios poros rungtynės bus žaidžiamos balandžio 22 dieną (penktadienį).