Italijos vyrų krepšinio čempionate sekmadienį vyko antrojo rato 13 turo rungtynės. Trevizo "Benetton" su Ramūnu Šiškausku šventė pergalę. O lietuviškų klubų dvikovoje laimėjimą iškovojo be Mindaugo Žukausko žaidusi Sienos "Montepaschi".

"Benetton" krepšininkai vos išsigelbėjo Terame. Italijos čempionato lyderiai 81:79 (15:18, 18:25, 19:12, 29:24) įveikė "Navigo.it" krepšininkus.

Po dviejų R.Šiškausko taiklių baudos metimų priešpaskutinę minutę "Benetton" pirmavo 77:68. Atrodė, kad nugalėtojas abejonių nekėlė.

Tačiau tada "Navigo.it" pelnė 7 taškus iš eilės, o paskutinę minutę Jamelas Thomasas persvėrė rezultatą – 79:78.

Trevizo klubą išgelbėjo Davidas Blutenthalis. Jis paskutinėmis mačo sekundėmis įmetė iš toli. Teramo krepšininkai nespėjo surengti atakos. Prie to prisidėjo ir Massimo Bulleri, kuris sustabdė varžovų ataką pražanga. Tačiau tai buvo tik ketvirtoji komandinė "Benetton" bauda.

R.Šiškauskas nugalėtojams per 28 minutes pelnė 10 taškų (1/2 dvitaškių, 2/5 tritaškių, 2/2 baudos metimų). Jis taip pat atkovojo 2 kamuolius ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus.

"Navigo.it": Jamelas Thomasas 22 taškai, Tysonas Wheeleris 18 (8 rezultatyvūs perdavimai), Dimitris Lauwersas 11.

"Benetton": Massimo Bulleri 25 (7 rez. perd.), Marcusas Goree 17, Davidas Blutenthalis 11, Denisas Marconato ir Ramūnas Šiškauskas po 10.

Sienos "Montepaschi" klubas sekmadienį namie įveikė Kantu "Vertical Vision" ekipą 87:78 (29:16, 18:28, 17:15, 23:19). Nugalėtojų gretose dėl kojos traumos nerungtyniavo M.Žukauskas.

Pralaimėtojų gretose vienas rezultatyviausių buvo Rimantas Kaukėnas. Jis per 25 minutes surinko 18 taškų (4/7 dvitaškių, 1/1 tritaškio, 7/8 baudos metimų) bei perėmė 2 kamuolius.

"Montepaschi": Michalis Kakiouzis 29 (8 atkovoti kamuoliai), Bootsy Thorntonas (9 atk. kam., 4 rez. perd., 5 perimti kamuoliai, 7 klaidos) ir Roberto Chiacigas (12 atk. kam.) po 11, Vrbica Stefanovas, Benjaminas Eze ir Vladimiras Petrovičius (6 atk. kam.) po 8.

"Vertical Vision": Phillipas Jonesas 21, Rimantas Kaukėnas 18, Albertas Mirallesas 13 (9 atk. kam., 5 per. kam.), Shawnta Rogersas ir Michelis Morandaisas (6 atk. kam.) po 7.