Praėjusių metų birželio 29 d. Lietuvos kūno kultūros akademijos (LKKA) Taryba patvirtino naują universiteto viziją, misiją ir vertybes. Aukštosios mokyklos vizija – vienas pirmaujančių sporto, fizinio ugdymo, reabilitacijos, sveikatinimo ir rekreacijos mokslų universitetų Europoje, misija – atviras Europos universitetas, nuolat kuriantis ir teikiantis naujausiais moksliniais tyrimais bei technologijomis grįstas visų pakopų studijų, tęstinio mokymo, šalies darnios plėtros programas sporto, fizinio ugdymo, reabilitacijos, sveikatinimo ir rekreacijos srityse. Pagrindinė Akademijos vertybė –  aukščiausio tarptautinio lygio mokslinis pažinimas.

Siekdamas užtikrinti universiteto vizijos bei misijos tikslų įgyvendinimą, bei siekiant suderinamumo su Europos aukštojo mokslo erdvės nuostatomis ir universiteto pavadinimu, Senatas priėmė sprendimą Akademijos pavadinimą keisti į „Europos sporto mokslų universitetas“ ir teikti Statuto pakeitimus, patvirtintus 2012 metų gegužės 31 d., tvirtinti Lietuvos Respublikos Seimui.

„Tikiu, kad naujasis pavadinimas atspindi realius pokyčius mūsų aukštojoje mokykloje. Siekiame tarptautiškumo, įgyvendiname ir planuojame bendras studijų programas su Europos universitetais, atliekame bendrus tyrimus. Prieš metus patvirtinta vizija, misija ir vertybės- svarbus postūmis permainoms, ypač siekiant europietiško gero lygio mokslo ir studijų kokybės“, – teigia Akademijos rektorius prof.habil.dr. Albertas Skurvydas.  

Pasaulio aukštųjų mokyklų reitingai rodo, kad Akademija yra viena iš sporto universitetų lyderių. Tai teikia mums visiems optimizmo ir didesnio pasitikėjimo savo darbais. „Praėjusiais metais paskelbtame pasaulio universitetų reitinge (Web Ranking of World Universities) tarp daugiau kaip šimto sporto ir kūno kultūros aukštųjų mokyklų LKKA užėmė antrąją vietą pasaulyje. Visos Akademijos studijų programos akredituotos tarptautinių ekspertų. Aukštojoje mokykloje vykstančios permainos – įspūdingos, ypatingai mokslo kokybės plėtroje. Tikiu, kad jau netrukus mūsų sprendimus patvirtins ir Seimas“, – sakė Senato pirmininkas prof. Aleksas Stanislovaitis. 


Rodyti komentarus
Atrinkti (0) Visi (1)
LKKA
BRAVO JUMS MUSU REIKIA

--
parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.lt
2013-01-09
Atsakyti
Ačiū, kad prenešėte apie nekultūringą, pažeidžiantį įstatymus, reklamuojantį ar kurstantį nelegaliems veiksmams komentarą.

Komentuoti
Vardas:      
  Liko simbolių:     Iš viso komentarų: 1

„BasketNews.lt“ pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, nesusiję su tema, pasirašyti kito asmens vardu, pažeidžia įstatymus, reklamuoja, kursto nelegaliems veiksmams.