Donatas Zavackas sužaidė rezultatyviausias rungtynes Italijos čempionate, tačiau laimėti jo komandai nepavyko. Ketvirtfinalio seriją pergale pradėjo reguliariojo sezono nugalėtoja Bolonijos „Climamio“.

Pirmose ketvirtfinalio serijos iki 3 pergalių rungtynėse Udinės „Snaidero“ išvykoje 87:107 (25:25, 15:23, 19:38, 28:21) nusileido Neapolio „Carpisa“ krepšininkams.

Antrojo kėlinio viduryje 12 taškų be atsako pelnę šeimininkai atitrūko 43:30. Trečiajame kėlinyje „Carpisa“ žaidė itin rezultatyviai ir dar labiau padidino skirtumą. Prasidedant ketvirtajam kėliniui šeimininkai pirmavo 27 taškų skirtumu ir dėl mačo nugalėtojo abejonių nekilo.

Rezultatyviausias rungtynes Italijos pirmenybėse sužaidė Zavackas. „Snaidero“ lietuvis per 15 minučių pelnė 13 taškų (2/4 dvitaškių, 1/1 tritaškio, 6/9 baudų), atkovojo 7 kamuolius (6 puolant), perėmė 2 kamuolius, kartą prasižengė ir privertė 5 sykius prasižengti. Lietuvio naudingumas buvo didžiausias komandoje.

„Carpisa“: Richardas Masonas (9 atk. kam.) ir Lynnas Greeras po 16, Michelis Mordaisas 14, Ansu Sesay 13, Alessandro Cittadini 10.

„Snaidero“: Kyle'as Hillas 19, Silvio Gigena 14 (8 atk. kam.), Jacobas Jaacksas ir Donatas Zavackas po 13, Johnas Lucasas 12.

Pergale atkrintamąsias varžybas pradėjo „Climamio“ klubas. Reguliariojo sezono nugalėtojas namie 78:67 (22:21, 22:19, 17:18, 19:9) nugalėjo Bjelos „Angelico“ komandą.

„Climamio“: Marco Belinelli 19, Sani Bečirovičius 14, Kiwane'as Garrisas 9, Tomasas Ressas ir Stefano Mancinelli po 8.

„Angelico“: Damonas Williamsas 19 (11 atk. kam.), Alessando Frosini 15 (7 atk. kam.), Ernestas Bremeris Jr. 12, Luca Garri 11 (10 atk. kam.).