2012-06-07 10:42
Paulius Bakanauskas

VDU krepšininkai pateko į finalą
Nuotr. Paulius Bakanauskas
Izraelyje vyksiančiame „Draugystės žaidynių“ turnyro finale dalyvaus ir daugkartiniai LSKL čempionai VDU krepšininkai. Po įtemptos ir daug jėgų pareikalavusios kovos, trenerio Arūno Juknevičiaus auklėtiniai nugalėjo Eilato krepšinio komandą 73:64 (11:15, 22:9, 24:12, 16:28).

VDU komanda į pusfinalį pateko grupėje nugalėjusi Jordanijos, Palestinos studentų rinktines, bet pralaimėję Izraelio studentų rinktinei. Finale VDU susitiks su Atėnų nacionaliniu technikos universitetu (ANTU). Pastarieji pusfinalyje laimėjo prieš Izraelio studentų rinktinę bei yra pastarųjų trijų metų šio turnyro nugalėtojai. Pirmąjį savo titulą šiame turnyre ANTU iškovojo laimėję prieš VDU vieno taško skirtumu 2009 metais. VDU sieks antrojo savo trofėjaus šiame turnyre, pirmasis iškovotas 2008 metais.

VDU komandoje rezultatyviausiai žaidė Deividas Girdvila, pelnęs 19 taškų, Linas Krivickas įmetė 16, o Rokas Grinius pridėjo 15 taškų.

Atrinkti (0) Visi (5)
sveikinu
laimejo auksa, finale panaikino 20 tasku deficita ir laimejo 3taskais:)
2012-06-07
....
Neverta komanda pagarbos... Treneris eilini karta surinko savo draugus ir nusiveze puse net ne universiteto studentu... Apgailetina.
2012-06-07
o nesitikejau rasiau kad neiseis i finala atsijamu zodzius gal tada ir ims auksa