Dulkys: Dar pats turiu nuspręsti, ko noriu (foto)

2012-06-07 14:29
Karolis Dobrovolskas, „BasketNews.lt“ korespondentas

Deividas Dulkys dar nėra pasirašęs sutarties su „Žalgiriu“
Deividas Dulkys dar nėra pasirašęs sutarties su „Žalgiriu“
Nuotr. Fotodiena.lt/R.Dačkus
Nors Kauno „Žalgirio“ savininkas Vladimiras Romanovas paskelbė apie sudarytą sutartį su Deividu Dulkiu, pats krepšininkas tikina parašų niekur nesudėjęs. Iš JAV grįžęs gynėjas kol kas net nėra apsisprendęs, kur tęs karjerą – Lietuvoje ar užsienyje.

  • Akimirkas iš Lietuvos rinktinės treniruotės rasite fotogalerijoje.

„Pats turiu nuspręsti, ko noriu – ar žaisti Eurolygoje, ar vietinėje lygoje ir tobulėti. Tai priklausys nuo to, kaip pasiseks su rinktine“, – ketvirtadienį treniruotėje žurnalistams kalbėjo Dulkys.

„Kontrakto dar neturiu, – pabrėžė gynėjas. – „Žalgiris“ yra labai gera komanda, tačiau sutarties dar nesu pasirašęs.“

24 metų gynėjas baigė karjerą NCAA, Floridos valstijos universitete, ir šiuo metu yra laisvasis agentas. Anot krepšininko, juo domisi ne vienas klubas ir sprendimo neskubama priimti.

Dulkys yra vienas iš trijų rinktinės naujokų – greta Ado Juškevičiaus ir Antano Kavaliausko. Su pastaruoju gynėjas kartu vyko iš Druskininkų į Palangą, todėl praleido daugiau laiko, tačiau bendrą kalbą randa su visais.

„Cementofkės“ dar nebuvo, – nusijuokė gynėjas, paklaustas apie tai, kaip buvo priimtas rinktinėje.  – Dar ne visi susirinkę, bet mane priėmė labai gerai, su visais sutariu, visi padeda.“

Pajūryje krepšininkai sportuos iki birželio 16 dienos, kai sužais pirmas draugiškas rungtynes su Makedonijos rinktine.


Rodyti komentarus
Atrinkti (0) Visi (39)
KaroliszCezarinisNu ką,vyručiai. Šiandien teko stebėti Lietuvos Vyrų rinktiėns treniruotę Klaipėdos LCC salėje. Malonu buvo paspausti ranką Juozukui ;D Stebėjau Dulkio žaidimą: mačiau gal 5 jo tritaškių serijas,tai sumesdavo po 8-9 iš eilės,tik iš pačio aikštės krašto gal tik po 2-3 iš eilės. Šoklus,veržlus,efektingai krauna. Tiek apie Dulkį.Kaip ten jam po kašiu reikalai jam ? Normaliai prasiveržia, ar tik iš tritaškių mėto ? Nes sakė, kad gali prasiveržt, o prie tritaškių stovėdavo, nes taip buvo liepę jam.


Prasiveržimas? Labai veržlus yra. Jis grynai,kaip Pocius yra,tik dar geresnę rankelę turi :)
2012-06-08
+1
Atsakyti
cia ispustas per didelis burbulas su juo pagal mane tegul aina i siaulius ar i prienus pazaidzia sezona dada bus matyt kas per krepsininkas taga gales aist ar i ryta ar i zalgiry,nes is karto ateis i zalgiry ir jai naudos nebus is jo paskuj verksit kad sugadino zaideja,bet pirmiause gal pasiziurim koks jo lygis siauliuose ar kitoj komandoj tada spresim o ten kur zaide juk krepsinio braizas skiresi su musu biskely,tatd geriau dulky neskubek ir nedaryk is saves zvaigzdes nes gali zemai nukrist paskuj.
2012-06-08
-1
Atsakyti
kada i houstona skrenda?
2012-06-08
+1
Atsakyti
jur
Nesvarbu ar jis pasirinks Zalgiri ar Ryta ar kita zinoma europos kluba , jis jau 24 metu , apie ji zinoma tik , kad zaide gerame universitete ir buvo ten vidutinis zaidejas . Nereikia is jo daryti zvaigzdes , tegul parodo ka nors is pradziu , reti atvejai , kad lietuvis gryzes is NCAA taptu zvaigzde europoje . Galima isskirti tik Karnisova , Songaila ir Jasikeviciu , Kleiza is universiteto ejo iskarto i NBA , todel jo neskaitau . Pocius buvo vienas is geresniu Zalgiryje , bet ne daugiau .
2012-06-08
+2
Atsakyti
sostine
manau gera reklama apie dulki padare agentas stepas kairys visu pirma pamatykime jo zaidima is vienu rungtyniu uz atlanto negalima spresti apie zaidima o bendrai pas mus viskas galima is nieko yra padaromas zvaigzde ir viskas del pinigu..........
2012-06-08
-1
Atsakyti
to bird
NEREALIAI PASAKYTA... AISKU KAS SUPRANTA KREPSINIO PASAULE
2012-06-08
+1
Atsakyti
per didelis hype'as del to dulkio. tegul pirma sulosia kelias rungtynes uz rinktine tada bus matyt. ncaa tikrai nera lygis sprest apie zaidejo galimybes. samhanas ncaa buvo zveris, o kaip baiges puikiai zinom.
2012-06-08
+1
Atsakyti
to bird
Pavydas bamba griauze?
2012-06-07
-1
Atsakyti
to bird
Debilas esi... Tokia mėšlo kruva paršiai, kad nx....
2012-06-07
-1
Atsakyti
Žiūrėkit kokią nerealią legendą aš sukūriau...

Kaip dėdė Kėstas ir dėdė Stepas, iš kažko, kažką spaudė... (ale pavadinimas čia).

Gyveno kartą dėdė Stepas. Medžiojo. Ne briedžius tiesa, o talentus ir jiems prijaučiančius. Gerai jam sekėsi, mat medžioklės plotai Lietuvoje tam itin tinkami. Praktiškai kur šausi... Vis tiek pataikysi. Jei ne į Sabonius (briedžius) kokius, tai bent jau į Janavičių (sliekas) tai tikrai pataikysi. Kartą išsiruošęs į medžioklę truputį labiau nei įprasta, sumedžiojo dėdė Stepas Deividą (katę maiše). Nors ir tuomet tiesą sakant šovė jis į dulkių debesį, nieko nematė, bet pataikė pakankamai gerai. Truputį daugiau nei vidutinio lygio žvėris pasitaikė. Sumedžiojo ir pamiršo pamestą kamaroje pas dėdę Usą (pastarasis buvo cirko savininkas ir Deividuką krepšinio gudrybių pramokė). Atsibudo sakant dėdė Stepas, kai Deividukui paskutinis sezonas cirke pabaigon ėjo. VAJĖ. Ką daryti? Surūgs pinigėliai, nieko gero iš Deividuko nėra... Ogi šast kaip aklai vištai, - rungtynės vienos geros katučiui papuolė. VLIO. VIVAT fortūna. Ir kad pradės Steponėlis iš vieno "Jutūbės" klipo spausti. Patikėkit vaikučiai, mūsų protėvių posakis "iš šūdo vašką..." vieni juokai, palyginus su tuo, kokiu virtuozu yra dėdė Stepas, ir ką jis gali iš ko išspausti. Be to, pasitelkęs žiniasklaidą (šį tinklapį taip pat), išreklamavo tas rungtynes iki maksimumo. Apgyvendino Deividuką virš debesų, nupirko jam Macijausko maikutę ir liepė iš trobelės nosies nekišti. Vėliau, Steponėlis nulėkė pas gerai LT žinomą dėdę Kęstą. Klausyk sako, -tu nuvaryk į LKF (Lietuviškų kiaulių fermą), priskiesk ten kad radai Deimantą ar tai Deividą, ir kad būtinai tau reikia pas dėdę Usą į cirką varyt. Aš tau bilietus ir viešbutį užperku (viskas įskaičiuota), dar truputį babų duosiu, o tu prasuk man dar vieną reklaminį klipuką. Jei taip padarysi, nupirksiu tau naujus "Barbinius" kaliošus (Krogs vadinas) ir čiulpinuką duosiu. Apšalęs nuo tokios jį užklupusios sėkmės,dėdė Kęstas ir ne tik kad pas dėdę Usą sulakstė, bet iš dulkių kilusiam Deividukui kvietimą į savo asmeninį Party vakarėlį suorganizavo. Pakilo katučio kaina iki neregėtų aukštumų. Kailis taip blizgėti pradėjo, kad net dėdė Buratinas pastebėjo. (dėdė Buratinas tai todėl vaikučiai, kad Buratinas ir tas sensta, patrūnijęs pastaruoju metu kaip reikiant, mat lietsargio jam niekas neišdrožė, o orai kaip žinia prastoki ant LT kas lietų liečia...). Turtingas buvo pastaruoju metu dėdė Buratinas, nes pinigėlių medis jo už Stelmužės ąžuolą didesnis buvo, o ir Stelmužiukų priviso per laiką. Susitiko dėdės Stepas ir Buratinas, pastarasis ir sako, - še tau gilę vieną nuo mano ąžuolo, o tu man katinėlį savo atiduok. Sutarė praktiškai, tik va katinėlis supyko. Šnypšti pradėjo... Sako aš cirko žvaigždė, aš super staras esu, o čia... viena gilė. Kur tai matyta? ...

Tęsinį vaikučiai vėliau parašysiu, mat šiuo metu nepamenu, ar tai dvi giles kažkas kažkam davė, ar tai katinėlis į pelkę gyventi pabėgo... Nepamenu, bet viskas jau greitai...

P. S. Netikėti sutapimai, neturi nieko bendro su realybe. Istorija visiškai išgalvota, neparemta jokiais faktais, sukurta vargšo senstančio paukštelio Lario.
2012-06-07
Atsakyti
neatpažintas
tigi jau per senas jis draftam, priema ten iki 21-22 metų jei neklystu

--
parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.lt
2012-06-07
Atsakyti
to Narkissos
Tu gal debilas sako ko i draftus neina vaike issimiegok tokiu kaip dulkis NCAA pilna durneli tu.
2012-06-07
Atsakyti
100%
Jo tiek apie Le Broniu nerase kiek apie Dulki.Siais laikais labai gerai zaist nebutina,uztenka zaist pusetinai ir turet agenta.Ir tu saske,aisku kad nusokt i damkes reikia kasko daugiau.Per daug demesio saskem...
2012-06-07
Atsakyti
tele2pildykLasannaDiaraBuratinas nori visiems normaliems Lietuvos zaidejams sugadinti karjera pasikvietes i savo projekteli. Deividai nepasiduok pries ta pinigais aptekusi ruski!bet jus esate kurybingi vistik. Kaunieciai pradejo vadinti Vilniu Wilno, tai jus vadinat Kauna Kowno. Kaunieciai vadina Ryta projekteliu, tai jus nieko nesugalvoje pradejot Zalgiri irgi taip pat vadint.. netgi esu mates kad rytfaniai kauniecius komjaunuoliais vadino, nors net nezino del ko jie patys taip yra vadinami..:)) o siaip tai siulau neprasivardzioti, arba bent jau sugalvoti kazka naujo, kas nebutu visiems nusibode..;)


Gerai, tu pats katik paliudijai, kad Žalgirio gerbėjai pirmi pradėjo mus visaip vadinti, tai ką mums nieko nedaryti, klausytis ignoruoti, asmeniškai aš tai kolkas sėkmingai darau, nesileidžiu į kalbas su idiotais, bet čia tik aš, o kitų kantrybė ne geležinė. Kelis išvardinsiu pagrindinius veikėjus iš Žalgirio pusės, VilniausTaboras, Rytfanių vadas, wilno nasha, Raudona zalupa, Kandaharas ir eilė kitų. Iš Ryto, tai usas, azoo (tiesa jis nutilęs), daugiau kaip ir niekas neįsiminė, atsiprašau jei ką praleidau.
2012-06-07
Atsakyti
kikai
Aha, buvo jau toks balocka. Kaip viskas baigesi - puikiai mateme. Buvo isgrustas is ryto be algos ir dabar valkatauja svedijoj.

--
parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.lt
2012-06-07
Atsakyti
Anonimas
Jeigu nori buti visada antru LKL,LKF,BBL ir zaisti teletabyne gali eiti i ryta,o jei buti 1 tai i Zalgiri.Tik ilgai tegul negalvoja,nes Romka kita i jo vieta suras
2012-06-07
Atsakyti
kika
Kairys fantastsikas agentas!!!Belenkaip!!!Taip isreklamuoti niekada nematyta ir nezinia ka galinti zaideja ,gali tik superinis agentas.Respects pons Stepai!Surinkti buri pirkeju,darzovei,kurios niekas nemate ir kuri dar tik paseta,reikia neeiliniu sugebejimu.Vyrukai ,eikite visi pas agenta Stepona Kairi ir gausite kontrakta,net nezaisdami.
2012-06-07
+1
Atsakyti
Narkissos
As tai nesuprantu ko jis i draftus neina.. Nieko neprarastu
2012-06-07
-1
Atsakyti
ChuanasMaribelas to MarijaChuana
Nenuor tu Plunge in ryta,vaziuok in Silute urba in Zalgiri.Plunge laba kveps :))) karvuts suduks....
2012-06-07
+1
Atsakyti
Ačiū, kad prenešėte apie nekultūringą, pažeidžiantį įstatymus, reklamuojantį ar kurstantį nelegaliems veiksmams komentarą.

Komentuoti
Vardas:      
  Liko simbolių:     Iš viso komentarų: 39

„BasketNews.lt“ pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, nesusiję su tema, pasirašyti kito asmens vardu, pažeidžia įstatymus, reklamuoja, kursto nelegaliems veiksmams.