Kęstutis Kemzūra bendrauja su žurnalistais Nuotr.: domasfoto.lt
Antanas Kavaliauskas po treniruotės atlieka tempimo pratimus Nuotr.: domasfoto.lt
Kęstutis Kemzūra po treniruotės buvo geros nuotaikos Nuotr.: domasfoto.lt
Tadas Klimavičius Lietuvos rinktinės treniruotėje Nuotr.: domasfoto.lt
Nuotr.: domasfoto.lt
Kęstutis Kemzūra bendrauja su žurnalistais Nuotr.: domasfoto.lt
Antanas Kavaliauskas po treniruotės atlieka tempimo pratimus Nuotr.: domasfoto.lt
Kęstutis Kemzūra po treniruotės buvo geros nuotaikos Nuotr.: domasfoto.lt
Tadas Klimavičius Lietuvos rinktinės treniruotėje Nuotr.: domasfoto.lt
Nuotr.: domasfoto.lt
Pasirengimą olimpiniam atrankos turnyrui tęsianti Lietuvos vyrų rinktinė po savaitę trukusių treniruočių Druskininkuose persikėlė į Palangą. 
  • Lietuvos rinktinės treniruotės akimirkas galite peržiūrėti fotogalerijoje.
„Kol kas viskas vyksta pagal planą. Druskininkuose gerai padirbėjome, daug ko išmokome, tačiau dar turime, kur padirbėti. Kol kas netobulinome zoninės gynybos ir puolimo prieš zoninę gynybą, kai kurių specialių situacijų, tačiau pagrindinis rinktinės žaidimo rėmas jau yra“, – ketvirtadienį ryte žurnalistams teigė Lietuvos rinktinės strategas Kęstutis Kemzūra. 

Jis džiaugėsi, kad visi penkiolika treniruočių stovykloje sportuojančių krepšininkų noriai dirba ir stengiasi pasirodyti kuo geriau. Vienintelį nerimą Kemzūrai kelia didžiulis dėmėsys rinktinei. Jis prisipažino jog norėtų, kad krepšininkai apskritai neskaitytų žiniasklaidos, tačiau pripažino to drausti negalintis. 

– Treneri, kam didžiausią dėmesį skiriate per treniruotes? – po Klaipėdoje vykusios treniruotės žurnalistai paklausė Kemzūros. 
– Treniruotės taps intensyvesnės. Dirbame taip, kaip esame įpratę, tiek puolime, tiek gynyboje. Druskininkuose žaidėjus mokėme derinių, dabar juos tobuliname. Stengiamės žaisti greičiau, koreguojame kai kurias detales. 

– Venesuelos rinktinės sporto direktorius savo šalies žiniasklaidai pareiškė, kad lietuviai jo rinktinei neprilygsta greičiu. Ar jo išties trūksta?
– Pažaisime ir pamatysime. Prilygstame jiems greičiu ar ne, reikia įrodinėti aikštelėje. Duok Dieve, kad jie lietuviams neprilygtų mąstymu ir geru krepšiniu. 

– Ar per pirmą pratybų savaitę rinktinės stovyklose jus kas nors nustebino? Galbūt kuris nors krepšininkas išsiskyrė?
– Visi vyrai nustebino geru darbu ir pastangomis. O visa kita – labai nenustebino. Mane sunku kuo nors nustebinti. 

– Kokį įspūdį palieka rinktinės naujokai?
– Gerą. Jie dirba noriai. Aišku, rinktinėje yra naujos žaidimo sistemos ir nauji reikalavimai. Galbūt jiems ne viskas pavyksta taip greitai, tačiau jie stengiasi nenusileisti, kaunasi ir sudaro senbuviams konkurenciją, ko aš ir noriu. 

– Ar krepšininkų nekamuoja mažos traumelės?
– Žinote... Mažos traumelės yra krepšininkų ir visų sportininkų dalia. Įvairūs sumušimai, patempimai yra proceso dalis. Tokių nelaikome traumomis. Rinktinės medikų personalas dirba gerai, o tokių traumų, kurios trukdytų treniruotis, krepšininkai neturi. 

– Kada paaiškės Donato Motiejūno sprendimas dėl atvykimo į rinktinę?
– Kol kas su juo nekalbėjau. Nenoriu leistis į detales, tačiau federacijos atstovai kalbėjosi su Donato atstovais. Jie bandė ieškoti sprendimų. Žinau, kad artimiausiu metu jie turėtų susitikti ir tuomet bus aišku, į kurią pusę viskas krypsta. Nenoriu kalbėti iš anksto, kad nepaskleisčiau nepatikrintos informacijos. 

– Netrukus prasidės Europos futbolo čempionatas. Ar rasite laiko pasižiūrėti rungtynes? Kurią komandą palaikysite?
– Neturiu ryškių favoritų. Visuomet sergu už Lietuvos rinktinę tiek futbole, tiek krepšinyje, tiek kitose sporto šakose. Jeigu turėsiu laisvo laiko – pasižiūrėsiu rungtynes ir palaikysiu tą komandą, kuri demonstruos gražų futbolą. 

– Ispanijos futbolo rinktinės treneris savo auklėtiniams uždraudė naudotis socialiniu tinklu „Facebook“. Galbūt ir jūs imsitės ko nors panašaus?
– Jeigu galėčiau, turbūt apskritai uždrausčiau skaityti spaudą, tačiau mes gyvename demokratiškai. Manau, kad vyrai yra sąmoningi. Dažnai kartoju, kad jie kartais irgi priskaldo malkų. Gerai, kai skaldo, tačiau man reikia srėbti tą sriubą. Todėl prašau, kad neskubėti su viena ar kita informacija.

Rodyti komentarus
Atrinkti (0) Visi (16)
rytis
bus labai idomu paziuret ka kemzura tagabins nuo rinktines jeigu motiejunas gales zasiti. Tuomet pf pozicijoj bus kleiza junkunas songaila motiejunas o 4 tikrai nereikia.
2012-06-08
Atsakyti
braižas?
kaukė su jaska gynyboj ilsis, lengvi aria uz visus mažiukus...ižaidinėja tik viens, jei iš dėžutės išlenda, puolimas-jei laisvų įkertančių nėr, kamuolys pas Kleizą...visus traiškom iki juodos dienos...

--
parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.lt
2012-06-08
Atsakyti
roksas
dar net žaidėjai nesusirinkę, neaišku koks dvyliktukas bus (o gal jam jau aišku?), o "rinktinės žaidimo braižas jau yra". Puiku, mūsų treneris visiškas hipsteris.
2012-06-08
Atsakyti
to amzinai nepatenkintas
tu suvarei strele kaip robinhudas... geriau nepasakysi! respektukaz!!!
2012-06-07
Atsakyti
Na ka kol musu vyrai dirba mums belieka juos palaikyti palinketi sekmes. Ir Laukti Pergaliu. Mes Uz jus ! Mes uz Lietuva !!!
2012-06-07
+1
Atsakyti
Dar nežaidė 5x5, o tik treniruojasi, bet jau "yra braižas"... Cool story bro.
2012-06-07
-3
Atsakyti
amzinai nepatenkintaspasiziuri i kemzuros veida ir atrodo kad ziuri i paprasta vadybininka kuris uzdirba 1500lt.. Kur nuotaika? entuziazmas, sypsena, pasitikejimas.. toks nuskriaustas atrodo kiesa.. ir kas cia per atsakymai:pazaisime ir pamatysime.. turetu but.. nuvaziuosim ir aplosimvisi vyrai nustebino.. nu tikiuosi kad taip ir yra, bet blemba taip kad visi idealus ir geri tik prie SSSR buvo.. kazkas visvien turejo tikrai nustebint, o kazkas nenustebint..Visuomet sergu už Lietuvos rinktinę tiek futbole, tiek krepšinyje, tiek kitose sporto šakose... zinom Kestai zinom kad esi patriotas, bet klausimas tai ne toks buvo..idomu formulei 1 irgi uz Lietuva serga?palaikysiu tą komandą, kuri demonstruos gražų futbolą.. nu nezinau.. cia yra mergos atsakymas.. jei zmogus bent kiek azartiskas, sportiskas, megstantis sporta jis negali neutraliai ziuret.. nu yra tokiu bet tikrai vienetai..esme, kad Kestas kaip visad (ir kaip 90% lietuviu) bando but kuklus ir nesimetyt dideliais pareiskimais, kad nereiktu paskiau gailetis.. kaip toj patarlei.. 9kart pagalvok o tik tada sakyk.. bet man tas nepatinka.. uztai ir bunam visalaik antri, 3ti ar per plauka nuo kazko.. pazekit kaip chebra is USA elgiasi, Saras, Kleiza, Sabas.. pazekit ju atsakymus ir ju uzsivedima ir nebijojima sakyt tiesos, o jei nesamone klausia is vis pasiust.. tik deka tokiu zmoniu galime kazka laimet (biski ir laimejome).. taip kad Kestai, nebijok aplinkiniu nuomones, sakyk viska ka galvoji, daryk taip kaip nori, neklausyk pasaliniu nuomoniu, o spresk savo galva.. tikiuosi taip ir padarysi, nes jei vel busi uzguitas, tai vel teks nuo makedonu gaut


su daug kuo nesutikčiau, bet su paskutine mintimi turiu sutikt. Dar prie to sąrašo pridėčiau Kurtinaitį kaip pavizdį. Tai yra nugalėtojo mentalitetas, kuris būtinas rinktinei. Dėl tu blevyzgojimų apie nieką tai jo reikalas, bet komanda turi turėt trenerio charakterį, ar tai bus paprastas ar krūtai arogantiškas. Betkuris gali vest pergalės keliu
2012-06-07
-2
Atsakyti
amzinai nepatenkintas
pasiziuri i kemzuros veida ir atrodo kad ziuri i paprasta vadybininka kuris uzdirba 1500lt.. Kur nuotaika? entuziazmas, sypsena, pasitikejimas.. toks nuskriaustas atrodo kiesa.. ir kas cia per atsakymai:

pazaisime ir pamatysime.. turetu but.. nuvaziuosim ir aplosim

visi vyrai nustebino.. nu tikiuosi kad taip ir yra, bet blemba taip kad visi idealus ir geri tik prie SSSR buvo.. kazkas visvien turejo tikrai nustebint, o kazkas nenustebint..

Visuomet sergu už Lietuvos rinktinę tiek futbole, tiek krepšinyje, tiek kitose sporto šakose... zinom Kestai zinom kad esi patriotas, bet klausimas tai ne toks buvo..idomu formulei 1 irgi uz Lietuva serga?

palaikysiu tą komandą, kuri demonstruos gražų futbolą.. nu nezinau.. cia yra mergos atsakymas.. jei zmogus bent kiek azartiskas, sportiskas, megstantis sporta jis negali neutraliai ziuret.. nu yra tokiu bet tikrai vienetai..

esme, kad Kestas kaip visad (ir kaip 90% lietuviu) bando but kuklus ir nesimetyt dideliais pareiskimais, kad nereiktu paskiau gailetis.. kaip toj patarlei.. 9kart pagalvok o tik tada sakyk.. bet man tas nepatinka.. uztai ir bunam visalaik antri, 3ti ar per plauka nuo kazko.. pazekit kaip chebra is USA elgiasi, Saras, Kleiza, Sabas.. pazekit ju atsakymus ir ju uzsivedima ir nebijojima sakyt tiesos, o jei nesamone klausia is vis pasiust.. tik deka tokiu zmoniu galime kazka laimet (biski ir laimejome).. taip kad Kestai, nebijok aplinkiniu nuomones, sakyk viska ka galvoji, daryk taip kaip nori, neklausyk pasaliniu nuomoniu, o spresk savo galva.. tikiuosi taip ir padarysi, nes jei vel busi uzguitas, tai vel teks nuo makedonu gaut
2012-06-07
Atsakyti
deivis
Iki pilnos laimes truksta motiejuno.laukiu nesulaukiu pirmu varzybu

--
parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.lt
2012-06-07
+1
Atsakyti
Saunuoliai, pirmyn VYRAI!!!
2012-06-07
+1
Atsakyti
rinktines braizas - ismokt lakstyt greiciau negu nigeriai
2012-06-07
+2
Atsakyti
NBA
Kemzūra išprievartavo D.Motiejūna...
2012-06-07
-3
Atsakyti
Kibi gynyba bei greiti ir tikslūs perdavimai - toks braižas bus raktas į pergalę!
2012-06-07
+1
Atsakyti
Anonimaskita sezona cska biudzetas 44m euru...--parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.lt


Lai kelias į nba su tokiu biudžetu...
2012-06-07
+1
Atsakyti
Anonimas
kita sezona cska biudzetas 44m euru...

--
parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.lt
2012-06-07
Atsakyti
Klimavicius tai isvis naujasis europos Griffinas
2012-06-07
-1
Atsakyti
Ačiū, kad prenešėte apie nekultūringą, pažeidžiantį įstatymus, reklamuojantį ar kurstantį nelegaliems veiksmams komentarą.

Komentuoti
Vardas:      
  Liko simbolių:     Iš viso komentarų: 16

„BasketNews.lt“ pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, nesusiję su tema, pasirašyti kito asmens vardu, pažeidžia įstatymus, reklamuoja, kursto nelegaliems veiksmams.