VDU krepšininkai triumfavo turnyre Izraelyje

2012-06-07 18:03
Paulius Bakanauskas
VDU krepšininkai po ketverių metų pertraukos iš Izraelyje vykusio turnyro grįžta su čempionų taure
Nuotr. Paulius Bakanauskas
Neįtikėtiną charakterį pademonstravę Vytauto Didžiojo Universiteto (VDU) krepšininkai nugalėjo Izraelio Eilato kurorte surengtame turnyre. Arūno Juknevičiaus auklėtiniai panaikino net dvidešimties taškų deficitą ir 86:83 (12:27, 23:25, 24:18, 27:13) nugalėjo Atėnų nacionalinį technikos universitetą.

VDU krepšininkams tai jau antras šio turnyro trofėjus. Pirmąjį kauniečiai iškovojo 2008 metais. Šia pergale VDU ekipa nutraukė trijų paeiliui graikų pergalių seriją „Draugystės žaidynėse“ ir revanšavosi jiems už skaudžią nesėkmę minimaliu skirtumu 2009 m.

Prastai rungtynes pradėję VDU krepšininkai greitai paleido varžovus į priekį ir baigiantis antrajam kėliniui leido jiems susikrauti triuškinamą pranašumą (42:22).

Vaizdas aikštelėje pasikeitė po didžiosios pertraukos, kai iniciatyvos ėmėsi Rokas Grinius bei Airidas Nutautas. Kauniečiai ėmė sėkmingiau kovoti dėl kamuolių bei nepalikdavo varžovams erdvės puolant. Graikus galutinai sugniuždė tris tritaškius paeiliui ketvirtajame kėlinyje pataikęs Rytis Juknevičius, po kurio metimų kauniečiai įgijo 8 taškų pranašumą (82:74) ir nulėmė mačo baigtį.

VDU komandoje rezultatyviausiai žaidė net 37 taškus pelnęs Rytis Juknevičius. Deividas Girdvila pridėjo 17, Tautvydas Banys – 12 taškų.

Arūnas Juknevičius (VDU strategas): „Iš pradžių graikų lyderis pataikė neįtikėtinus tritaškius, o tai mus išmušė iš vėžių. Patiems nesisekė pataikyti, tačiau nenuleidome rankų, kovojome, neleidome varžovams pabėgti bei po truputį mažinome skirtumą. Visas rungtynes nesisekti negali. Graikams sekėsi pradžioje, mums pabaigoje, kas, žinoma, yra geriau. Lemiamais momentais tritaškius pataikė Deividas ir Rytis, tada jau mes juos išmušėme iš pusiausvyros ir tai nulėmė galutinį rezultatą.“

Atrinkti (0) Visi (8)
tam kausui kur NCAA klausia
cia kiekvienais metais vyksta sitas turnyras,jis praktiskai megejisko stilliaus,gi VDU 3 sudeties,esme ten uzklasine veikla kurioje buna visokiausiu programu,ekskursiju i jaruzale,negyvaja jura ir pan.. susikisk i subine ta NCAA.
2012-06-08
Fanas
Sveikinu! Pagarba už charakterį, už tai, kad garsinate Lietuvą!!! Šaunuoliai!!!
2012-06-08
ooo sauniai suzaide! Nors pasiseke kad fianalas buvo ne pries zydu (seimininku) komanda, nes viskas butu kitaip gavesi.
2012-06-07
-1
kur tavo protas NCAA
palygink NBA su LKL,tikras dundukas.....pavydas kiausus griauzia!
2012-06-07
kur NCAA
Siame turnyre zaide tik trecio pasaulio valstybiu universitetai, o TOP universitetai tokie kaip Duke, Syracuse ar North Carolina į tokius turnyrus net nevaziuoja, nes visus dauzytu maziausiai 60 akiu.
2012-06-07

beje, galite apsilankyti VDU krepšinio komandos Facebook puslapyje ir pamatyti finalinių akimirkų.