Prieš metus Ispanijos ACB pirmenybėse paskutinę vietą užėmusi ir į žemesnį divizioną iškritusi Menorkos „Basquet“ ekipa įrodė esanti verta varžytis elitinėje lygoje.

Šeštadienį Menorkos krepšininkai išvykoje 82:61 (17:17, 22:12, 25:16, 18:16) nugalėjo Melilos „Baloncesto“ krepšininkus ir laimėjusi finalo seriją 3-1 iškovojo antrojo pagal pajėgumą Ispanijos diviziono aukso medalius bei kelialapį į ACB čempionatą.

Finale suklupusi Melilos ekipa lieka „LEB Gold“ divizione. Jame rungtyniaus ir paskutinę vietą ACB pirmenybėse užėmusi ir iš elito iškritusi Valjadolido „Blancos de Rueda“ komanda.

Lemiamame finalo serijos mače Menorkos ekipą į pergalę vedė 15 taškų pelnęs ir 6 kamuolius atkovojęs amerikietis Tayloras Coppenrathas. Roma Basas pridėjo 14, o Oliveris Arteaga bei Urko Otegui įmetė po 12 taškų.

Reguliariajame sezone Menorkos komanda iškovojo 21 pergalę, patyrė 13 pralaimėjimų ir užėmė ketvirtąją vietą. Reguliariojo sezono nugalėtoja tapo ir antrą kelialapį į ACB čempionatą iškovojo Tenerifės saloje įsikūrusi Santa Kruzo „Iberostar Canarias“ komanda. Ji atkrintamosiose varžybose nedalyvavo.

Atrinkti (1) Visi (6)
weeckM\ne nu rimti jus esat,viena iskrito ir ja pakeicia kita. Jokius dvi nekrenta ir dvi nekyla,nebesvaik

PERSISKAITYK IŠ NAUJO STRAIPSNĮ... Aiškiai parašyta: "Reguliariojo sezono nugalėtoja tapo ir antrą kelialapį į ACB čempionatą iškovojo Tenerifės saloje įsikūrusi Santa Kruzo „Iberostar Canarias“ komanda. Ji atkrintamosiose varžybose nedalyvavo."