Savaitgalį Vokietijos vyrų krepšinio čempionate buvo sužaistos 28-ojo turo rungtynės. Pergalę iškovojo Martyno Mažeikos Berlyno "Alba" ekipa. Ji, likus dvejoms rungtynėms iki reguliariojo sezono pabaigos, užsitikrino pirmąją vietą ir namų aikštės pranašumą visuose atkrintamųjų varžybų etapuose.

Berlyno komanda 28-ose rungtynėse namie 95:81 (22:25, 25:17, 25:16, 23:23) įveikė Kelno "Rhein Energie" krepšininkus.

Nugalėtojams 3 taškus (0/1 dvitaškio, 1/4 tritaškių) pelnė M.Mažeika. Per 11 minučių jis spėjo pažeisti taisykles 4 kartus.

33 taškus nugalėtojams pelnė Matejus Mamičius, dar atkovojęs 10 kamuolių.

Rezultatyviausias tarp lietuvių šį turą Vokietijoje buvo Andrius Giedraitis. Tačiau jo komandai nepavyko iškovoti pergalės. Liudvigsburgo "EnBW" namuose 74:84 (28:29, 17:20, 17:13, 12:22) nusileido Gyseno "46ers" komandai.

35 minutes aikštėje praleidęs A.Giedraitis į savo sąskaitą įsirašė 23 taškus (5/6 dvitaškių, 2/4 tritaškių, 7/8 baudos metimų). Jis taip pat atkovojo 5 kamuolius, atliko 8 rezultatyvius perdavimus, o pagal naudingumą buvo geriausias mače.

Viurcburgo TSK ekipa, kurioje rungtyniauja Singaras Tribė, svečiuose 68:84 (18:20, 24:27, 20:20, 6:17) pralaimėjo Oldenburgo "EWE Baskets" komandai.

Aukštaūgis iš Lietuvos buvo rezultatyviausias aikštėje. Jis per 35 minutes pelnė 18 taškų (7/14 dvitaškių, 1/2 tritaškių, 1/1 baudos metimo) bei sugriebė 6 atšokusius kamuolius.

Du lietuvius turinti Švelmo "Union Baskets" ekipa patyrė triuškinančią nesėkmę. Ji svečiuose 58:95 (17:24, 9:27, 17:20, 15:24) nusileido Leverkuzeno "Bayer" komandai.

Antras pagal rezultatyvumą pralaimėjusių gretose buvo Mantas Ignatavičius. Jis per 29 minutes surinko 12 taškų (3/6 dvitaškių, 1/2 tritaškių, 3/6 baudos metimų) bei atkovojo 3 kamuolius.

Vilius Gabšys, ant parketo praleidęs 20 minučių, į savo sąskaitą įsirašė 8 taškus (1/3 dvitaškių, 2/8 tritaškių) bei 3 atkovotus kamuolius.

"Alba" pirmauja Vokietijos čempionate si 21 pergale ir 7 pralaimėjimais. A.Giedraičio ekipa kovoja dėl vietos atkrintamosiose varžybose. Ji žengia devinta su 15 pergalių ir 13 nesėkmių.

S.Tribės ekipa Viurcburgo TSK bei du lietuvius turinti Švelmo komanda žengia 16-os komandų turnyro dugne ir nebeturi galimybių patekti į atkrintamąsias varžybas.