Kai labiausiai to reikėjo, Detroito „Pistons“ ekipa įrodė savo jėgą. NBA Rytų konferencijos pusfinalio lemiamose rungtynėse Detroito krepšininkai 79:61 (21:15, 19:23, 18:10, 21:13) nušlavė Klivlendo „Cavaliers“ ir laimėjo seriją 4-3.

„Cavaliers“ šioje serijoje pirmavo 3-2, tačiau po to pralaimėjo dvejas rungtynes iš eilės ir buvo priversti baigti šį sezoną.

Lemiamose rungtynėse Klivlendo krepšininkai kaip lygūs su lygiais kovojo tik pirmus du kėlinius, kai nesulaikomai rungtyniavo LeBronas Jamesas. Per pirmą rungtynių dalį jis pelnė 21 tašką, pataikydamas 10 metimų iš 15, ir ekipas skyrė vos 2 taškai – 38:40 „Pistons“ naudai.

Vaizdas aikštėje kardinaliai pasikeitė po didžiosios pertraukos. Jamesas prametė 7 metimus iš eilės ir, įpusėjus ketvirtam kėliniui, komandas jau skyrė solidi persvara – 52:67 „Pistons“ naudai. Per likusį laiką svečiai nebepakeitė rungtynių eigos.

„Pistons“ Rytų konferencijos finale antrus metus iš eilės kovos prieš Majamio „Heat“. Pernai seriją 4-3 laimėjo Detroito krepšininkai.

Žydrūnas Ilgauskas per 33 minutes pelnė 8 taškus (3/8 dvit., 2/2 baudų), atkovojo 3 ir perėmė 1 kamuolį, blokavo metimą bei 6 kartus prasižengė.

„Pistons“: Tayshaunas Prince‘as 20, Richardas Hamiltonas 15, Rasheedas Wallace’as 13, Chauncey Billupsas 12.

„Cavaliers“: LeBronas Jamesas 27 (11/24 metimų), Larry Hughesas 10, Žydrūnas Ilgauskas 8.

maiami laimes. pistonai per nelyg jau pavarge
2006-05-22
pistons lopai blet :/ as uz kavsus buvau,bet pochui ,kita sezona parodys kavaliers klase!!!
2006-05-22
detroitas rodo lyderio dvasia.. krc saunuoliai jau trejus metus laimi sitaip :)
2006-05-22
nu galim taikytis... bet ne iki kitu rungtyniu, bet visam laikuj. pvz mano klasej yra ryto fanu ir keli zalgirio... tai mes gerai sutariam ir po rungtyniu aptariam abeju komandu klaidas. palinkekim Z sekmes artejanciais 3 metais eurolygoj ir LR lauksim irgi ten!
2006-05-22
px!!! as uz cavs:) vistiek saunuoliai, nes 3 kartus is eiles laimejo pries detroita!
2006-05-22
pritariu;]
2006-05-22
Bumblauskas
Mieli vartotojai, Zalgirio ir Lietuvos Ryto fanai, atejo laikas keistis is esmes. Kam tie skaudinantys izeidinejimai, beprasmis dergimas kitu vartotoju, sirgaliu. Raginu jus visus vieni kitiems atleisti ir daugiau vienas kito nebeizeidineti
2006-05-22
ot pydarai
2006-05-22
Bet shiaip shaunus sezonas CAVSAM buwo.. LBJ tobulejimas nesustodamas kyla ir dbr lauksim kito sezono ir pamatysim kiek dar shis vyrukas pakils :)
2006-05-22
Joa, siule sharui.. ilgauskas ji ilgai ikalbinejo, bet sharas pasake kad su pacers yra daugiau shansu laimet ziedus ir nuejo ten..
2006-05-22
Kokia saras padare klaida? Tipo jam buvo siulinama eiti i Cavs?
2006-05-22
su tokiu puolimu tai ajna jie ***** :((( bron bron antroj pusej shudmaliavo... o apskritai tai kamuolio izaidimas cavsuose - vidutiniaviciaus lygio :(
2006-05-22
na kaip sakiau, taip ir atsitiko. bet cavalieriai si sezona super sulose. gavo pamoku ir kita sezona, jei dar sustiprins komanda, bus lyderiai rytuose. saras padare klaida... gaila del to...
2006-05-22
Ispudingai Pistons matca pradejo... bet poto James pradejo tempti komanda... na o po pertraukos Pistons sustabde James'a ir daugiau niekas nebegalejo pelnyti tasku ;)