Š,Marčiulionio KA vyr. treneris Šarūnas Sakalauskas džiaugiasi akademijos pripažinimu
Š,Marčiulionio KA vyr. treneris Šarūnas Sakalauskas džiaugiasi akademijos pripažinimu
Nuotr. MKL.lt
Pasibaigus „Manijos Moksleivių krepšinio lygos“ (MKL) 2011-2012 metų sezonui buvo susumuoti visų krepšinio mokyklų rezultatai ir paskelbtos pačios geriausios mokyklos.

„Manijos MKL“ sezono reitingas sudaromas atsižvelgiant į visų Moksleivių krepšinio lygos čempionatuose dalyvaujančių komandų rezultatus. 

Vaikinų čempionatų lyderiais tapo Vilniaus Šarūno Marčiulionio krepšinio akademija. Vilniečiai iš sezoną tapo net penkių MKL čempionatų nugalėtojais ir surinko 572,5 taškus. Nuo jų nedaug atsiliko (554,3 tšk.) Kauno Arvydo Sabonio krepšinio centras. Prieš metus vykusiuose analogiškuose rinkimuose kauniečiai nesutiko rimtesnio pasipriešinimo, o dabar turėjo tenkintis žemesnėmis pozicijomis. Trečioje vietoje liko  Klaipėdos Vlado Knašiaus krepšinio mokyklos vaikinai, surinkę 263,5 taškus. 

„Tai, kad mūsų akademija šį sezoną yra geriausia Lietuvoje, yra kiekvieno jos darbuotojo indėlis, – teigė Š.Marčiulionio KA vyriausiasis treneris Šarūnas Sakalauskas. – Visas kolektyvas sunkiai dirbo šį sezoną, be galo smagu, kad esu šios krepšinio bendruomenės narys. Šarūnas Marčiulionis nepavargsta 20 metų kurti, ieškoti ir dalintis savo patirtimi. Jis stengiasi pagerinti treniruočių procesą bei randa laiko bendravimui su akademijos treneriais ir auklėtiniais. Visų mūsų bendras darbas padėjo Š.Marčiulionio KA būti geriausių mokyklų viršūnėje“. 

Geriausių „Manijos MKL“ sezono mokyklų reitingas (vaikinai)

1. Š.Marčiulinio KA 572,5 tšk. 

2. A.Sabonio KC 554,5

3. V.Knašiaus KM 263,5

4. Vilniaus KM 233,5

5. Kauno KM „Aisčiai“ 184,5

6. Kauno KM „Tornado“ 144

7. Panevėžio KKSC 132

8. Šiaulių sporto mokykla „Saulė“ 113,5

9. Marijampolės ŽSM 100

10. Mažeikių SM 90,5

Merginų čempionatų lyderėmis tapo Vilniaus krepšinio mokykla. Labiausiai prie šio apdovanojimo prisidėjo trenerė Diliara Velišajeva, kuri su trimis komandomis pateko į tris „Manijos MKL“ čempionatų finalo ketvertus. Vilniaus KM surinko 323 taškus. Antroje vietoje liko Kauno krepšinio mokyklos „Aisčiai“ merginos (284 tšk.), trečios Panevėžio kūno kultūros ir sporto centro merginos (114 tšk.). 

„Šį sezoną galime įvertinti, kaip labai gerą, tačiau viskas yra merginų nuopelnas, – kalbėjo Vilniaus krepšinio mokyklos direktorius Antanas Naruševičius. – Savo auklėtinėmis labai džiaugiamės, pasiekėme tikrai daug. Jeigu dar 1999 metais gimusios mergaitės būtų sėkmingiau sužaidusios, viskas būtų idealu. Tačiau jos į finalus važiavo jau kaip nugalėtojos, to mums ir pritrūko. Vaikinams reikės pasitempti kitais metais. Šiek tiek nuvylė 1995 ir 1997 metais gimę vaikinai. Manau, mūsiškiams kamuolys pasidarė kvadratinis. Bendrame reitinge esame antroje vietoje arba kaip sako liaudis „be penkių minučių nugalėtojai“. 

Geriausių „Manijos MKL“ sezono mokyklų reitingas (merginos)

1. Vilniaus KM 323 tšk.

2. Kauno KM „Aisčiai“ 284

3. Panevėžio KKSC 114

4. Marijampolės ŽSM 87

5. V.Knašiaus KM 75,5

6. Šiaulių sporto mokykla „Saulė“ 67

7. Biržų SM 48,5

8. Palangos SC 44

9. Alytaus SRC 35,5

10. Kėdainių SM 33

Bendrame sezone reitinge pirmoje vietoje išliko vaikinų reitingo lyderė Š.Marčiulionio KA (572,5 tšk.). Vaikinų ir merginų jėgas suvienijusi Vilniaus krepšinio mokykla pakilo į antrąją vietą, nors praėjusiame sezone turėjo tenkintis trečia vieta. Praėjusių metų lyderiai „saboniukai“ šiemet nukrito į trečiąją poziciją. Ketvirtoje vietoje, kaip pernai, taip ir šiemet, Kauno krepšinio mokyklos „Aisčiai“ atstovai. Penktoje vietoje, antrus metus iš eilės, Klaipėdos Vlado Knašiaus krepšinio mokyklos atstovai. 

Geriausių „Manijos MKL“ sezono mokyklų reitingas (bendras) 

1. Š.Marčiulionio KA

2. Vilniaus KM

3. A.Sabonio KC

4. Kauno KM „Aisčiai“

5. V.Knašiaus KM

6. Panevėžio KKSC

7. Marijampolės ŽSM

8. Šiaulių sporto mokykla „Saulė“

9. Kauno KM „Tornado“

10. Alytaus SRC


Rodyti komentarus
Ačiū, kad prenešėte apie nekultūringą, pažeidžiantį įstatymus, reklamuojantį ar kurstantį nelegaliems veiksmams komentarą.

Komentuoti
Vardas:      
  Liko simbolių:     Iš viso komentarų: 0

„BasketNews.lt“ pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, nesusiję su tema, pasirašyti kito asmens vardu, pažeidžia įstatymus, reklamuoja, kursto nelegaliems veiksmams.