Vilniaus krepšinio mėgėjų lygos (VKML) sezonas baigtas. Sekmadienio vakarą sužaistos paskutiniosios pereinamosios rungtynės, po kurių paaiškėjo, kad keturios stipriausios „2 grupės“ ekipos - „Tikroji sauga“, „Vilniaus Kolegija-2“, „United Sharks“ bei „Kolegos“ - kitąmet rungtyniaus „Top16“ varžybose. Į „2 grupę“ iškrito „BC Itella-Meškos“, „L2000“, „SK Vėjas“ ir „JAD“.

Paskutiniajame susitikime kovojo „BC Itella-Meškos“ bei „Kolegos“. Nuo pirmųjų minučių įgiję triuškinamą persvarą 81:65 pergalę iškovojo „Kolegos“.

„2 grupės“ ketvirtosios vietos laimėtojai per pirmąsias penkias minutes susikrovė solidų 18 taškų pranašumą, atkarpą sužaidę 20:2. Besibaigiant pirmajam kėliniui jų pranašumas išaugo iki 25 (34:9). Antrajame kėlinyje „BC Itella-Meškos“ sumažinę atsilikimą iki 15 taškų, nesustojo ir trečiojo ketvirčio pabaigoje turėjo tik 2 taškų deficitą (51:53).

Paskutiniajame ketvirtyje „Kolegos“ atstatė dviženklį pranašumą bei iškovojo antrąją pergalę pereinamųjų varžybų serijoje. Pirmosios šios poros varžybos klostėsi pagal panašų scenarijų.

Nugalėtojų ekipoje nesulaikomas buvo Andžejus Olenkovičius (22 tšk., 10 atk. kam., 5 rez. perd.). Jam sėkmingai talkino Andrius Varnelis (15 tšk.), Edmundas Rodzevičius (13 tšk.) ir Jaroslavas Klimaševskis (11 tšk., 6 rez. perd.).

Rezultatyviausias aikštėje buvo „meškų“ narys Vidas Rimkus, surinkęs 33 taškus ir atlikęs 5 rezultatyvius perdavimus. Be jo ekipoje išsiskyrė Almantas Budriūnas (9 tšk., 15 atk. kam.) bei Mantas Kukenis (10 tšk.).

„United Sharks“ krepšininkai du kartus, rezultatais 89:65 bei 92:70, sutriuškino „L2000“ ekipą bei pateko į „Top16“ varžybas.