Kemzūra dar nebraukia Seibučio iš šios vasaros planų (2 video)

2012-06-13 13:43
Karolis Dobrovolskas, „BasketNews.lt“ korespondentas

Kęstutis Kemzūra žaidimą modeliuoti galės savo komandos gretose turėdamas Šarūną Jasikevičių
Kęstutis Kemzūra žaidimą modeliuoti galės savo komandos gretose turėdamas Šarūną Jasikevičių
Nuotr. BasketNews.lt/V.Mikaitis
Prie Lietuvos rinktinės prisijungus Šarūnui Jasikevičiui, vyriausiasis treneris Kęstutis Kemzūra neskubės jo vyti į aikštę. Šeštadienį lietuviai žais pirmąsias draugiškas rungtynes su makedonais, tačiau Jasikevičius tada į aikštę dar neišbėgs.

„Nėra būtina tikrinti Jasikevičiaus žaidimo kokybę. Šiuo metu jam svarbiausia atgauti jėgas ir išmokti tai, ką rinktinė jau žino iš stovyklų Druskininkuose ir Klaipėdoje. Visgi labiau norėčiau leisti pasireikšti kitiems krepšininkams“, – žurnalistams trečiadienio vidudienį pasakojo Kemzūra.

Lietuvos rinktinės strategas atskleidė, kad dar negalvoja visiškai atsisveikinti su traumuotu Renaldu Seibučiu. Jeigu rinktinė patektų į olimpiadą, Kemzūra svarstytų galimybę gynėją pasikviesti į rinktinę.

– Ar mače su makedonais bus siekiama pergalės? – žurnalistai paklausė Lietuvos rinktinės trenerio.
– Mes stengiamės laimėti visose rungtynėse. Dabar vyksiančios rungtynės iki Venesuelos yra paruošiamojo periodo sudedamoji dalis. Salėje treniruojamės, ruošiamės, o rungtynės yra tarsi poligonas, kur viską išbandome. Be abejo, bandysime laimėti, nes mums tai labai svarbu.

– Galbūt bus leidžiama daugiau pasireikšti jaunimui?
– Rinktinės prioritetas nėra „apšaudyti“ jaunimą, bet šansą gaus visi.

– Ar paaiškėjus, kad Donatas Motiejūnas neatstovaus rinktinei, tai kaip nors keičia jūsų planus?
– Nepakeitė, nes toje pozicijoje mes turime kitų krepšininkų. Mes turime suprasti Donatą. Linkiu jam pasiekti savo tikslą ir įsitvirtinti NBA, o kitą vasarą grįžti ir padėti rinktinei.

– Ar Arvydo Sabonio pagalba aukštaūgiams yra svari?
– Jis padeda treniruotėse. Mūsų aukštaūgiai gauna papildomos motyvacijos ir dirba dar energingiau ir naudingiau.

– Ar yra analizuojamas Makedonijos ir Graikijos rinktinių žaidimas?
– Stengsimės pasiruošti kuo geriau. Visgi šiame pasirengimo etape tai nėra svarbiausias momentas. Man svarbiau, kaip žaisime mes, kokia yra mūsų kokybė.

– Prisijungus Jasikevičiui, ar yra kuriami deriniai būtent jam?
– Kuomet galvoji taktiką, pirmiausia atsižvelgi į krepšininkų sąrašą ir tuomet kuri. Mes turime ne tik Jasikevičių, bet ir Mantą Kalnietį bei Tomą Delininkaitį. Deriniai yra paruošti visų pozicijų krepšininkams.

– Galbūt įžvelgiate žaidėjus, kurie turi mažesnes perspektyvas?
– Perspektyvos yra neapibrėžtas dalykas. Viskas yra jų rankose ir negalima daryti išvadų po vienos vasaros. Galbūt matosi, kad kai kuriems rinktinėje debiutuoti dar yra per anksti. Deividas Dulkys stebina savo energija ir fiziniais duomenimis, kurie praverstų visoms komandoms. Reikia įvertinti ir tai, kad jis nežaidęs profesionalaus europietiško krepšinio.

– Kokia Renaldo Seibučio sveikata?
– Jį išleido iš ligoninės ir buvo atvykęs į viešbutį, susitikęs su komandos draugais. Reikia palaukti, kol sugis, kad nebūtų komplikacijų. Jeigu patenkame į Londono olimpiadą, svarstysime visus variantus. Jis yra kovotojas ir tikrai, manau, prisijungtų.

– Ar stebite likusių kandidatų Italijoje ir Ispanijoje žaidimą?
– Minimaliai stebiu. Žinau, kad Madrido „Real“ pirmauja ir linkiu jiems nepralaimėti. Sergu už tas komandas, kuriose yra lietuviai ir noriu, kad jie greičiau prisijungtų prie rinktinės.

Interviu su Kemzūra:

Arvydo Sabonio treniruotė su Jonu Valančiūnu:


Rodyti komentarus
Atrinkti (0) Visi (17)
Anonimas
kas jau kas,bet geriau klimavicius nei songaila

--
parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.lt
2012-06-14
-1
Atsakyti
abci rinktines galutini sarasa turetu nepapulti 100 % tai - pocius,kuzminskas ir klimavicius.klausimas yra del jankuno.apskritai neaisku kaip rinktineje atrodo kavaliauskas,cia irgi gali buti aisku,kad jis nepapuls.maciulio situacija nera aiski,kaip jis po traumos atrodys,taciau gali buti kemzuros paimtas i rinktine avansu,del sekmingo zaidimo ankstesniuose cempionatuose.del seibucio reiketu palaukti,gera sezona turejo,kemzura sake,kad geroje formoje buvo rinktines stovykloje iki patirtos traumos,taip kad cia dar reiktu del jo nedeti galutinio tasko.del motiejuno jau aisku - jo nebus rinktineje.manyciau,kemzura jau turi galvoje visa galutini rinktines sarasa ir atrankos turnyrui,ir jei pateks i olimpiada.mano variantas rinktines: jasikevicius,kalnietis,kaukenas,jasaitis,seibutis(jei atsigaus po traumos)dulkys,kleiza,maciulis,songaila,kavaliauskas(arba jankunas),valanciunas,javtokas.man,kaip paprastam krepsinio sirgaliui butu klausimas del seibucio ir maciulio stovio po traumu,kaip jie atrodys.kaip atrodo jankunas ir kavaliauskas,kas si ju stipresnis ir labiau vertas buti siu metu rinktineje.javtokas sezona suzaide labai prastai zalgiryje,bet rinktineje gal jis bus naudingas,javtokui uzplaukia kartais,kaipsustabdyti pasaulio cempionate scola,kaip uzdengti visiskai ir nenad krstic.manau,kad kemzurai labai smulkus neaiskumai del sudeties,sunkiausia patiems zaidejams bus pranesti nemalonia zinia,tai cia faktas.tai tiek komentaro.:)


Koks sutapimas visi zalgirio zaidejai turetu nepatekti is tavo isavardytu. Pocius ir Jankunas nepateks, zmogau tu gal juokauji, kas tavo nuomone bus antras sg jei ne pocius ?? Dulkys gal ar po traumos tik grizes Seibutis? O kur Delininkaiti padejai ? Dar kas po Kleizos eis, kiek dar aukstu matai be Janukuno, Kavaliauskas centras, kam rinktinei 3 centrai ? Ka tu galvoji lietuva jei vaziuos vaziuos i olimpiada su 3 centrais is kuriu vienas trint suola visada ir dviem pf , is kuriu vieno pozicija tikra sf o kito forma neaiski (songailos) Is kur tokiu neismaneliu privise, ir tokius jau genijus vaidina...
2012-06-14
-1
Atsakyti
abc
i rinktines galutini sarasa turetu nepapulti 100 % tai - pocius,kuzminskas ir klimavicius.klausimas yra del jankuno.apskritai neaisku kaip rinktineje atrodo kavaliauskas,cia irgi gali buti aisku,kad jis nepapuls.maciulio situacija nera aiski,kaip jis po traumos atrodys,taciau gali buti kemzuros paimtas i rinktine avansu,del sekmingo zaidimo ankstesniuose cempionatuose.del seibucio reiketu palaukti,gera sezona turejo,kemzura sake,kad geroje formoje buvo rinktines stovykloje iki patirtos traumos,taip kad cia dar reiktu del jo nedeti galutinio tasko.del motiejuno jau aisku - jo nebus rinktineje.manyciau,kemzura jau turi galvoje visa galutini rinktines sarasa ir atrankos turnyrui,ir jei pateks i olimpiada.

mano variantas rinktines: jasikevicius,kalnietis,kaukenas,jasaitis,seibutis(jei atsigaus po traumos)dulkys,kleiza,maciulis,songaila,kavaliauskas(arba jankunas),valanciunas,javtokas.

man,kaip paprastam krepsinio sirgaliui butu klausimas del seibucio ir maciulio stovio po traumu,kaip jie atrodys.kaip atrodo jankunas ir kavaliauskas,kas si ju stipresnis ir labiau vertas buti siu metu rinktineje.javtokas sezona suzaide labai prastai zalgiryje,bet rinktineje gal jis bus naudingas,javtokui uzplaukia kartais,kaipsustabdyti pasaulio cempionate scola,kaip uzdengti visiskai ir nenad krstic.manau,kad kemzurai labai smulkus neaiskumai del sudeties,sunkiausia patiems zaidejams bus pranesti nemalonia zinia,tai cia faktas.tai tiek komentaro.:)
2012-06-14
Atsakyti
dainiuzkailis tas Kemzura apie panasia galimybe pasirasius kontrakta Motiejunui ir jo galimybe veliau prisijungti kalbejo "tai butu nesazininga kitu zaideju atzvilgiu, kovojusiu atrankoj venesueloje"


Seibutis ruosesi kartu su rinktine liejo prakaita ir dejo didelias pastangas kad patektu i rinktine, priesingai nei motiejunas jsi nenorejo vaziuoti i stovykla, jsi norejo keliauti iskart ir olimpiada.
2012-06-14
+2
Atsakyti
Klemensas
von artūra,nes vėl prišiko į braškes

--
parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.lt
2012-06-13
Atsakyti
to aa
jo isbegs vietoj jono i ryta
2012-06-13
Atsakyti
AnonimasGal kas youtubes video gali idėt su sabo pamokomis valančiunui?--parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.lt


http://www.youtube.com/watch?v=LRqXjMvK6... va idejau bet nelabai ryskiai
2012-06-13
+1
Atsakyti
aaa
Bet zurnalistai su tokiais klausimais taip kaip dundukai
2012-06-13
-1
Atsakyti
dainiuz
kailis tas Kemzura apie panasia galimybe pasirasius kontrakta Motiejunui ir jo galimybe veliau prisijungti kalbejo "tai butu nesazininga kitu zaideju atzvilgiu, kovojusiu atrankoj venesueloje"
2012-06-13
+1
Atsakyti
aa..
a tai sabonis isbegs i aikstele?!?!
2012-06-13
Atsakyti
O tai normaliu interviu idet nenorit?3 straipsniose ta pati lempa su sabu ir Valanciunu metanciu i lentos kampa.
2012-06-13
+2
Atsakyti
Lokys
Cia kaip NBA kur hakem olawajon su LBJ treniruojasi :)

--
parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.lt
2012-06-13
+1
Atsakyti
Nu jo idomu, kaip Dulkys sulos :) Paziuresim ar rimtai jis toks talentingas, kaip ji visi giria cia .
2012-06-13
-4
Atsakyti
Anonimas
Gal kas youtubes video gali idėt su sabo pamokomis valančiunui?

--
parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.lt
2012-06-13
+1
Atsakyti
AnonimasVon Seibuti, girdejau, kad jis gadina atmosfera.--parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.lt


O aš girdėjau, kad orą gadini viešai :/
2012-06-13
-3
Atsakyti
Anonimas
Von Seibuti, girdejau, kad jis gadina atmosfera.

--
parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.lt
2012-06-13
-5
Atsakyti
Pagarba Kemzurai, kad nenurasi dar Seibucio:) Dziugina ir tai, kad i Kemzura sako pliusus apie Dulky, idomu, kaip jam pasiseks pasirodyt savaitgali, tuo labiau nebus pgrnd SG zaideju: Kaukeno ir Pociaus.
2012-06-13
+4
Atsakyti
Ačiū, kad prenešėte apie nekultūringą, pažeidžiantį įstatymus, reklamuojantį ar kurstantį nelegaliems veiksmams komentarą.

Komentuoti
Vardas:      
  Liko simbolių:     Iš viso komentarų: 17

„BasketNews.lt“ pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, nesusiję su tema, pasirašyti kito asmens vardu, pažeidžia įstatymus, reklamuoja, kursto nelegaliems veiksmams.