Keviną Durantą su Russelu Westbrooku slėgė jaudulys
Nuotr. AFP – Scanpix
Nors Kevinas Durantas pirmosiose NBA finalo rungtynėse pelnė 36 taškus – net 17 per ketvirtąjį kėlinį – rungtynių pradžia tokio gero žaidimo nežadėjo.

Oklahomos „Thunder“ lyderis mačą su Majamio „Heat“ pradėjo tik 1 taikliu metimu iš 5 bandymų. Puolėjas pripažino, kad jį veikė jaudulys.

„Kaip sakė Westbrookas, pirmosiomis minutėmis mes per daug jaudinomės. Visgi vėliau pradėjome žaisti savąjį žaidimą“, – mintimis dalijosi Durantas.

Nors krepšininkus slėgė jaudulys, Durantas su Westbrooku antrojo rungtynių pusėje kartu pelnė net 41 tašką.

„Žinote, vien buvimas finale priverčia jaudintis. Tai dalykas, kurio tu negali kontroliuoti“, – aiškino Durantas.

Dabar supratai, kaip Lebronas jautėsi per pastaruosius 2 finalus? xDD

Na tikėkimės, jaudulys nepaveiks žaidėju ir galėsime mėgautis NBA finalu. :)
2012-06-13
to ass
Jau issiverkiai po bostono pralaimejimo?? Be to, kur tas tavo celticsfan kur sake boston 4-2 miami paims? :D
2012-06-13
Nesąmonę parašėt, kad Durantas blogai pradėjo ringtynes. Pelnė visus 8 pirmus komandos taškus ir pataikymas po dar vieno metimo su bauda buvo 4 iš 6, ir 11 taškų. Tai tų 1 iš 5 niekada nebuvo.