Kevinas Durantas ketvirtame kėlinyje įjungia aukštesnę pavarą
Nuotr. AFP – Scanpix
Oklahomos „Thunder“ puolėjas Kevinas Durantas debiutuoja NBA finale, tačiau nedrebina kinkų lemiamame kėlinyje. Per pirmas dvejas finalo serijos rungtynes vien per ketvirtus kėlinius jis surinko 33 taškus.

Durantas tapo pirmuoju NBA krepšininku nuo NBA ir ABA lygų susijungimo (1976 m.), kuris dvejose iš eilės finalo rungtynėse per ketvirtus kėlinius pelnytų bent po 16 taškų.

Pirmajame finalo mače jis lemiamame ketvirtyje surinko 17 iš savo 36 taškų. Antroje dvikovoje per ketvirtą kėlinį Durantas pelnė 16 iš savo 32 taškų.

Visgi net tokio galingo žaidimo antrajame susitikime nepakako – „Thunder“ pralaimėjo Majamio „Heat“ ekipai 96:100 ir serijos iki keturių pergalių rezultatas tapo 1-1.

Atrinkti (0) Visi (20)
act
to tdayNesustabdomas puolime? Nepamenu, ar finale pats kuresi progas ir nebuvo uzdarytas. Game 2 puikiai pasako, pirmoj pusej tuscias, o tik sukurus jam progas sumete. Tiesa, lb geras argumentas neitiketina sirdis, tu gal filmu maziau ziurek--parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.lt

Juk nemesi per kiekviena kelini po 20tasku... O progu susikuria ir pats nebe pirma karta, delioja per viena ar kelis heat zaidejus + kad jam ir progu nereikia taskus pelnant
2012-06-16
act
AnonimasSako jaunas durantas :D--parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.lt
O tai 23metai zaidejui tai senas tau? cia matyt pagal savo amziu lyginai :D
2012-06-16
-1

Tu žiūri tuos finalus ar nelabai? :D Jam net progos dažnai kurtis nereikia, jis gali per tave permest ir jam vos ne tas pats kaip laisvam mest, 6"10' ir 7"+ wingspanas.

Puolime jis gali sustabdyt save jeigu nekris, kitaip niekaip
2012-06-16
to tday

--
2012-06-15
His_AirnessTDaYBest player in the game.Jeigu zaidimas susidetu tik is 'atbek ir mesk i krepsi' tai jo, tik gaila, kad aikstelej reik daryt daug daugiau dalyku, ne tik verst taskus.

Jo blet, o tai, kad neblogai ginas, yra grynai nesustabdomas puolime, per dvi finalų rungtynes iš eilės sumetė 30+ ketvirtam kėliny (unbelievable) nieko nereiškia ane? Plius geras rebounderis (niekuom tame neprastesnis už Jamesą), turi neįtikėtiną širdį, niekad nepasiduos ir dar jam trūksta kažko.

Geriausias žaidėjas žaidime ir dar pridursiu - be konkurencijos.
2012-06-15
-1
MIRKA3
Prisidedu - Best shooter. Labai dziugu kad pagaliau James su Durantu susitiko finale. Geriausi siuo metu zaidejai. Iki tol visad galvojau, kad Durantas siek tiek geresnis uz James, nes turi nerealu metima. Bet sioje serijoje aiskiai pasimate kad be metimo daugiau nelabai ir blizga. Tuo tarpu James pilna visur. Labai patiko Magic komentaras per ilgaja pertrauka apie James ir Westbrooka.