Šarūnas Jasikevičius ir Tel Avivo "Maccabi" ekipa tik po atkaklios kovos pateko į Izraelio taurės pusfinalį. Sekmadienį vykusiose trečiose ketvirtfinalio rungtynėse daugkartinis Izraelio čempionas namie 88:81 (23:22, 21:20, 21:20, 23:19) palaužė Rišon Leziono "Maccabi".

Seriją Š.Jasikevičiaus ekipa laimėjo 3-0. Pirmąsias dvi rungtynes Tel Avivo komanda laimėjo atitinkamai 23 ir 33 taškais, tačiau trečiasis mačas nebuvo toks lengvas.

Nuo mačo pradžios Rišon Leziono krepšininkai pateikė rimtą paraišką pergalei. 6-ąją susitikimo minutę svečiai įgijo 10 taškų persvarą – 18:8. Nors po pirmojo kėlinio minimalia persvara jau pirmavo šeimininkai, žaidimas apylygiai klostėsi iki mačo pabaigos.

33-ąją susitikimo minutę svečiai pirmavo 71:70, tačiau tada praleido 7 taškus iš eilės ir prarado iniciatyvą. Per paskutines 5 minutes svečiams nepavyko priartėti mažiau kaip 5 taškų skirtumu.

Š.Jasikevičius prie pergalės prisidėjo 14 taškų (2/5 dvitaškių, 3/7 tritaškių, 1/2 baudos metimų). Įžaidėjas iš Lietuvos per 25 minutes atliko santykinai mažai rezultatyvių perdavimų – 3.

TA "Maccabi": Anthony Parkeris 24 taškai (5 atkovoti kamuoliai, 4 rezultatyvūs perdavimai), Derrickas Sharpas 17, Talis Buršteinas 15 (9 atk. kam.), Šarūnas Jasikevičius 14, Maceo Bastonas 8.

RL "Maccabi": Erwinas Dudley 28 (20 atk. kam.), Malikas Dixonas (5 rez. perd.) ir Tomeras Atlasas po 12, Mattas Minoffas 7 (7 atk. kam.).

2005-04-18 12:32
3 : 0 ...ir cia vadinasi sunkiai pateko...
2005-04-18 11:31
yra izraelio taures varzybos ir izraelio cempionatas.Taigi ir pernai maccabis laimejo salies taure ir salies cempionata
2005-04-18 05:38
nu ir gerai kad laimejo gera komanda yra, Jasikevicius joje ko dar betruksta??
2005-04-18 00:46