Ketvirtąją pergalę Latvijos pirmenybių finalo serijoje iškovojo „Ventspils“ krepšininkai. Jie išvykoje 100:83 (17:27, 29:21, 34:21, 20:14) nugalėjo Rygos „Barons/LU“ ekipą ir laimėję seriją iki 4 pergalių 4-0 iškovojo aukso apdovanojimus.

Ventspilio krepšininkai Latvijos pirmenybių čempionais tampa jau septintą sezoną iš eilės. Daugkartiniai Latvijos lygos laimėtojai čempionų titulo nepraranda jau nuo 2000-ųjų metų.

Nugalėtojams Marijonas Petravičius per 31 minutę pelnė 13 taškų (5/9 dvitaškių, 3/6 baudų), atkovojo 7 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, blokavo 1 varžovo metimą, tačiau 1 kartą suklydo ir 3 sykius prasižengė.

Pralaimėjusiems Michailas Anisimovas per 6 minutes surinko 4 taškus (2/3 dvitaškių, 0/2 baudų), atkovojo 2 kamuolius, tačiau po 1 kartą suklydo ir prasižengė.

Rezultatyviausias savo rungtynes po traumos sužaidė Žydrūnas Urbonas. Lietuvis per 19 minučių pelnė 15 taškų (5/8 dvitaškių, 1/3 tritaškių, 2/4 baudų), atkovojo 5 kamuolius bei 1 kartą suklydo.

Giedrius Gustas per 29 minutes pelnė 12 taškų (4/10 dvitaškių, 1/2 tritaškių, 1/2 baudų), atkovojo 2 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, tačiau po 5 kartus suklydo ir prasižengė.