Antano Sireikos vardo taurę iškovojo Plungės „Sm Žemaitukų“ vaikinų komanda
Plungės miesto šventėje vykusį nusipelniusio Lietuvos trenerio 2003 metų Europos čempiono Antano Sireikos vardo taurės turnyrą laimėjo Plungės „SM Žemaitukų“ komanda.

Trenerio Eugenijaus Timofejevo treniruojami dvylikamečiai finale po atkaklios ir permainingos kovos 42:39 nugalėjo Kretingos SM jaunuosius krepšininkus.

Grupės varžybose plungiškiai 32:23 nugalėjo Gargždų SM ir 73:19 sutriuškino Nidos SK „Neringos Kuršiai“. Tuo tarpu Kretingos SM vaikinai 35:25 nugalėjo Šilutės SM ir 34:23 įveikė Klaipėdos V.Knašiaus KM komandą.

Trečiąją vietą turnyre iškovojo V.Knašiaus KM, mažajame finale 43:32 nugalėjusi Gargždų SM ekipą. Tuo tarpu penktoji vieta atiteko Šilutės SM ekipai, kuri 46:28 nugalėjo „Neringos Kuršius“.

Geriausias Plungės krepšininkais buvo pripažinti Steponas Viršilas ir Rokas Jokubaitis. Rokui Rutkui atiteko prizas už didžiausią šiemet padarytą pažangą. Geriausiu Kretingos SM krepšininku buvo pripažintas Justas Vieversys.

Apdovanojimus teikę Lietuvos Respublikos Seimo narys Jurgis Razma ir nusipelnęs Lietuvos krepšinio treneris Antanas Sireika džiaugėsi, kad Plungėje vyksta tokie turnyrai, o vaikai juose kovoja labai azartiškai.

Plungės sporto vadovas Alvydas Viršilas „SM Žemaitukų“ komandai įteikė savivaldybės dovaną 8 krepšinio kamuolius ir pasidžiaugė, kad auga nauja karta, kuri greitu laiku garsins Plungės vardą Lietuvoje.

Už paramą Lietuvos krepšiniui ir Plungės krepšininkams Lietuvos krepšinio federacija II laipsnio atminimo medaliu apdovanojo UAB „Paalančio medis“ vadovą Zigmantą Viršilą ir UAB „LL Pliusas“ vadovą Ramūną Liutiką. I laipsnio atminimo medaliu buvo apdovanoti Plungės sporto mokyklos direktorius Kostas Petrutis ir Lietuvos respublikos seimo narys Jurgis Razma.

Atrinkti (0) Visi (11)
Plunges Krepsininkas
ha cia musu komanda draugai :)))
2013-01-23
Timofejavo auklėtinis
Kas drystu taip varyt ant mano trenerio me mkl likome visoje lietuvoje 12 turnyruose 1,2,3 vietos