NBA Rytų konferencijos finale visa kova prasidės iš naujo. Konferencijos čempionų titulą ginanti Detroito „Pistons“ ekipa namie 92:88 (25:12, 23:25, 22:19, 22:32) įveikė Majamio „Heat“ ir išlygino serijos iki 4 pergalių rezultatą 1-1.

Iki mačo pabaigos likus žaisti minutę šeimininkai pirmavo 85:75, tačiau „Heat“ nepasidavė ir po neįtikėtino Dwyane‘o Wade‘o tritaškio likus žaisti 9 sekundes priartėjo iki dviejų taškų – 88:90. Visgi netrukus Chauncey Billupsas pataikė abi baudas, o kitoje atakoje kamuolį iš Wade‘o atėmė Detroito ekipos gynėjas Lindsey Hunteris ir šeimininkai šventė pergalę.

„Pistons“ pirmavo didžiąją rungtynių dalį. Trečiajame kėlinyje jų pranašumas kelis kartus siekė 18 taškų (57:39, 66:48), o rungtynių pabaigoje dauguma žiūrovų paliko savo vietas, nes dvikovos baigtis atrodė aiški. Tačiau „Heat“ žaidėjai per 1 minutę 46 sekundes pelnė 17 taškų ir beveik persvėrė rezultatą.

„Žaidėme būdami beviltiškoje situacijoje. Taip turime žaisti per visas rungtynes“, - po mačo sakė Wade‘as.

Trečiosios ir ketvirtosios serijos rungtynės bus žaidžiamos Majamyje.

„Pistons“: Tayshaunas Prince‘as 24 taškai (11 atkovotų kamuolių), Richardas Hamiltonas 22, Chauncey Billupsas 18 (8 rezultatyvūs perdavimai), Rasheedas Wallace’as 16.

„Heat“: Dwyane‘as Wade‘as 32 (9 klaidos), Shaquille’as O’Nealas 21 (12 atk. kam., 4 blokai), Antoine’as Walkeris 11.

norecia kad superfinalas butu grazus todel turi iseiti suns ir heat
2006-05-30
blem,sekmes miami
2006-05-27
-1
"Pistons" neblogai suzaide, bet labai jau kukliai ju atsarginiai tepasirode, net ir McDyess'as. Sunku taip bus laimeti, nors dar yra neisnaudotas rezervas - taiklus tritaskiai. ;)
2006-05-27
Stebina T. Prince zaidimas atkrintamosiose varzybose. Rodikliai faktiskai dvigubai pagereja pas ciuveli.. Maladec!
2006-05-26
Aj krc vel Pistons 4 keleni prapysa... kaip pries Cleavlanda...
2006-05-26
bl neblogai sumete paskutini kelini :) na as seip uz abi komandas :) todel idomu kas laimes ;)
2006-05-26
jo baudos buvo aiskios ir dar neaisku kas butu laimeje kai butu baudas sumete
2006-05-26
ziuretumet krepsinis geriau, o ne ta NBA..:)
2006-05-26
+1
pakartojime aisqiai matosi, kad hunteris kirto per rankas dwyane'ui...
2006-05-26
blin wade padare 9 klaidas...siaip heat spurtas rungtyniu pabaigoje galingas buvo...
P.S. nba rungtynes galite parsisiusti is www.madlinks.uab.info ...jokiu torrentu...butina uzsiregistruoti...