Įtikinamą pergalę Ispanijos krepšinio lygos ketvirtfinalyje šventė Vitorijos „Tau Ceramica“, ketvirtadienį savo aikštėje 93:84 (31:22, 20:19, 26:18, 16:25) įveikusi Dainiaus Šalengos Žeronos „Akasvayu“. Baskai po šio laimėjimo serijoje iki 3 pergalių pirmauja 2-1.

Katalonai priešinosi iki aštuonioliktos rungtynių minutės, kai rezultatas buvo 42:40 „Tau Ceramica“ naudai. Antro kėlinio pabaigoje ir trečio pradžioje šeimininkai spurtavo 18:3 ir įgijo 17 taškų pranašumą (60:43), kurio nebeiššvaistė.

Šalenga per 27 minutes pelnė 5 taškus (1/2 dvit., 1/1 trit.), atkovojo 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą ir kartą suklydo.

„Tau Ceramica“: Luisas Scola 18, Travisas Hansenas 17, Kornelis Davidas 15, Serkanas Erdoganas 13.

„Akasvayu“: Germanas Gabrielis 21, Raulis Lopezas 14, Arrielis McDonaldas 13, Kevinas Thompsonas 11.