Geležinė Detroito „Pistons“ gynyba buvo bejėgė prieš Dwyane'o Wade'o ir Shaquille'o O'Nealo duetą. Majamio „Heat“ varomieji varikliai buvo nesustabdomi ir atvedė savo klubą į pergalę 98:83 (26:24, 23:14, 25:24, 24:21. Rytų konferencijos finalo serijoje „Heat“ pirmauja 2-1.

Du „Heat“ krepšininkai kartu pelnė 62 taškus, pataikydami net 24 metimus iš 32. Šiems krepšininkams varžovai neturėjo jokių priešnuodžių.

Geriausią rezultatą per reguliarųjį sezoną parodžiusi „Pistons“ nepirmavo nė karto nuo trečiosios rungtynių minutės. Tačiau ketvirtąjį kėlinį pradėjusi 11 taškų be atsako Detroito ekipa priartėjo iki 73:74.

Po minutės pertraukėlės „Heat“ žaidimas pasikeitė – Wade'as ir O'Nealas rezultatyviai baigė atakas. 35 taškus iš viso šioje dvikovoje pelnęs Wade'as per paskutines 7 rungtynių minutes įmetė 10 taškų ir labiausiai prisidėjo prie to, kad dvikovą Majamio ekipa baigtu spurtu 24:10.

„Heat“: Dwyane'as Wade'as 35 taškai (13/17 metimų, 8 atk. kam.), Shaquille'as O'Nealas 27 (11/15 metimų, 12 atk. kam.), Antoine'as Walkeris 11, Udonis Haslemas 10 (7 atk. kam.).

„Pistons“: Chauncey Billupsas 31 (4/5 tritaškių), Richardas Hamiltonas 20, Rasheedas Wallace'as 11 (10 atk. kam.), Antonio McDyessas 9.

saunuoliai HEATS ,o Pistons tai lopai paskutiniai ,neturejo jie iseiti i finala konferencijos ,yra uz juos geresniu. !!!