Po traumos į aikštę grįžęs Ramūnas Šiškauskas padėjo savo ekipai iškopti į Italijos krepšinio lygos pusfinalį. Šeštadienį vykusiose lemiamose ketvirtfinalio rungtynėse Trevizo „Benetton“ namie 81:66 (27:17, 18:14, 11:14, 25:21) nugalėjo Milano „Armani Jeans“ ir seriją laimėjo 3-2.

Rungtynes Trevizo krepšininkai pradėjo pelnę 7 taškus be atsako ir nė karto per dvikovą nebuvo atsiliekančiųjų vaidmenyje. Pirmojo kėlinio viduryje į aikštę praleidęs ketverias rungtynes sugrįžo Šiškauskas.

Lietuvis aikštėje praleido 29 minutes ir pelnė 11 taškų (1/5 dvitaškių 3/5 tritaškių), atkovojo 2 ir perėmė 4 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, 4 sykius suklydo ir 5 kartus prasižengė.

„Benetton“: Marcusas Goree 17 taškų, Andrea Bargnani 15, Drew Nicholasas 13, Ramūnas Šiškauskas 11, Urošas Slokaras 10.

„Armani Jeans“: Josephas Blairas 17 (13 atk. kam.), Massimo Bulleri 16, Dante Calabria 12, Giacomo Galanda 8.

Pusfinalyje „Benetton“ kovos su Romos „Lottomatica“ ekipa. Kitame pusfinalyje reguliariojo sezono nugalėtoja Bolonijos „Climamio“ varžysis su Neapolio „Carpisa“ klubu.