Antrąją pergalę keturių komandų turnyre Brazilijoje iškovojo olimpiniam atrankos turnyrui besirengianti Graikijos rinktinė. Iliaso Zouro auklėtiniai 99:69 (33:18, 22:12, 24:15, 20:24) sutriuškino Naujosios Zelandijos nacionalinę komandą.

Galingai susitikimą pradėję graikai greitai įgijo triuškinamą persvarą. Dar prieš didžiąją pertrauką jų pranašumas pasiekė 27 taškus (53:26) ir mačo baigtis tapo aiški. Vienu metu ketvirtajame kėlinyje graikų persvara siekė net 40 taškų (93:53), tačiau per paskutines minutes zelandai šiek tiek sumažino deficitą.

Šiame mače graikams negalėjo padėti susižeidęs Kostas Kaimakoglou. Per kitas turnyro Brazilijoje rungtynes šeimininkų rinktinė 104:65 nušlavė Nigerijos krepšininkus.

Artėjančią naktį turnyro finale susitiks abu susitikimus laimėjusios Graikijos ir Brazilijos nacionalinės komandos. Vakar graikai 88:76 nugalėjo Nigeriją, o brazilai 73:49 sutriuškino Naująją Zelandiją.

Graikijos rinktinėje rezultatyviausiai žaidė 17 taškų surinkęs Georgios Printezis. Ioannis Bourousis pridėjo 13, Antonis Fotsis – 12, Kostas Papanikolau – 10, Kostas Vasiliadis ir Vassilis Kavvadas – po 8, Nikos Zisis ir Vassillis Spanoulis įmetė po 7 taškus.

Naujosios Zelandijos rinktinėje išsiskyrė Tai Websteris, pelnęs 18 taškų. Mika Vukona pridėjo 15, Alexas Pletzeris įmetė 13, o Everardas Bartlettas surinko 11 taškų.

Nera ko norėti, kai už zelandus dar Penis nelošia, tai nieko ir nebėra iš jų. Įdomu kodėl lietuviai nesurengė nė vienų rungtynių su silpnesnio kalibro komanda, gal kiek pasitikėjimo suteiktų, kaip pakilimo takas suveiktų. Dabar kai tik su Europos komandomis lošia, tai nėra ko ir norėti, kad neužsiveda, ir tų pergalių nėra.