Dovydas Redikas rungtyniavo nesustabdomai
Nuotr. Fotodiena.lt/R.Dačkus
Lietuvos jaunimo (iki 20 metų) rinktinė iškovojo antrąją vietą Ispanijoje vykusiame draugiškame keturių rinktinių turnyre.

Dovydas Redikas pelnė 23 taškus ir jo vedami lietuviai sekmadienį 69:63 nugalėjo šeimininkus Ispanijos krepšininkus.

Be Rediko, geriausiai Kazio Maksvyčio treniruojamos rinktinės gretose žaidė Arnas Butkevičius ir Rolandas Jakštas, kurie surinko po 11 taškų. Edgaras Ulanovas prie pergalės prisidėjo 7 taškais.

Turnyre Mursijoje lietuviai nusileido tik nugalėtoja tapusiai Slovėnijos rinktinei. Šeštadienį Lietuvos rinktinė įveikė ukrainiečius.

Europos dvidešimtmečių čempionatas šiemet liepos 12-22 dienomis vyks Slovėnijoje. Lietuviai jame gins čempionų titulą, kurį kartu su Jonu Valančiūnu iškovojo 2010 metais vykusiame Europos jaunių (iki 18 metų) čempionate Vilniuje.