Blogiausias rungtynes šį sezoną sužaidęs Dirkas Nowitzki galėjo tik stebėti, kaip jo Dalaso „Mavericks“ ekipa buvo sutriuškinta NBA Vakarų konferencijos pusfinalyje. Ketvirtosiose serijos rungtynėse „Mavs“ išvykoje 86:106 (28:28, 18:23, 21:28, 19:27) nusileido Fynikso „Suns“ ir serijos rezultatas tapo 2-2.

Nowitzki surinko vos 11 taškų – mažiausiai per visą sezoną. Be to, tai buvo pirmas kartas po 42 iš eilės rungtynių, kai vokietis pelnė mažiau nei 20 taškų.

Tuo tarpu „Suns“ šiose rungtynėse turėjo papildomą emocinį ginklą – į aikštę po dvejų rungtynių pertraukos sugrįžo geriausias komandos gynėjas Raja Bellas. Prieš dvikovą manyta, kad kojos traumą besigydantis žaidėjas neišbėgs ant parketo, todėl jo pasirodymas startiniame penkete buvo didelė staigmena.

„Bellas yra komandos žaidėjas, - po mačo tvirtino Fynikso ekipos treneris Mike‘as D‘Antoni. – Jis niekad nieko neprašo. Jis tiesiog kiekvieną vakarą žaidžia kietai. Treniruoti tokį krepšininką yra vienas malonumas“.

Antrajame kėlinuke išsiveržę į priekį, „Suns“ krepšininkai šiose rungtynėse daugiau nebeatsilikinėjo. Paskutiniame kėlinyje šeimininkai vienu metu pirmavo net 25 taškų skirtumu, o galutinis pralaimėjimas 20 taškų skirtumu yra didžiausia „Mavs“ nesėkmė šių metų atkintamosiose varžybose.

„Suns“: Leandro Barbosa 23 (10/13 metimų), Steve’as Nashas 21, Borisas Diaw 20, Shawnas Marionas 15.

„Mavericks“: Joshas Howardas 16, Jasonas Terry ir Adrianas Griffinas po 13, Dirkas Nowitzki 11, Devinas Harrisas ir Jerry Stackhouse’as po 10.

nemanau kad buvo gera gynyba pries vokieti,tiesiog tai buvo ne jo diena..gali gintis nesigynes,geras krepsininkas vistiek padaro savo