Detroito „Pistons“ krepšininkai su varžovų pagalba išsaugojo galimybę kovoti dėl vietos NBA superfinale. Praėjusią naktį namie Rytų konferencijos čempionų titulą ginanti Detroito ekipa 91:78 (25:20, 22:23, 26:22, 18:13) nugalėjo Majamio „Heat“ ir sušvelnino serijos rezultatą 2-3.

Dėl nesėkmės Majamio krepšininkai gali kaltinti tik save – jie realizavo tik 30 proc. baudų metimų. Nepataikytos baudos buvo pagrindinė „Heat“ pralaimėjimo priežastis.

„Į šias rungtynes atvykome tik laimėti, – po dvikovos pareiškė Chauncey Billupsas. – Šiai dvikovai atidavėme viską, ką galėjome. Turime lygiai tą patį padaryti ir per kitą mačą. Tai lyg kaskart žaistum septintąsias serijos rungtynes. Jei nelaimi, vyksti namo“.

Per paskutinį kėlinį „Pistons“ įrodė savo pranašumą ginantis – ji leido varžovams pelnyti vos 13 taškų. Paskutiniajame kėlinyje „Pistons“ pirmaujant 79:76, Shaquille'o O'Nealo metimas buvo blokuotas, o Tayshaunas Prince'as, sužaidęs rezultatyviausias atkrintamųjų varžybų rungtynes per karjerą, įmetė iš toli ir padvigubino pranašumą.

„Tai buvo svarbiausias rungtynių epizodas, – po pralaimėjimo sakė „Heat“ treneris Patas Riley. – Tai buvo puikus jų žaidimas“.

Nors Shaqas likus pusketvirtos minutės pataikė dvitaškį, per likusį laiką jo komandos draugai nepelnė nė taško, o 9 baudas iš 10 įmetę šeimininkai iškovojo pergalę.

Per šią dvikovą „Heat“ realizavo vos 6 baudų metimus iš 20 bei padarė 16 klaidų. „Nejaučiame spaudimo, – įtikinti visus bandė „Heat“ lyderis Dwyane'as Wade'as. – Turime auksinę galimybę laimėti šeštąsias rungtynes namie“.

„Pistons“: Tayshaunas Prince'as 29 taškai (11/17 metimų), Chhauncey Billupsas 17 (11/11 baudų, 10 rez. perd.), Richardas Hamiltonas 16 (10 atk. kam.), Antonio McDyessas 12.

„Heat“: Dwyane'as Wade'as 23, Shaquille'as O'Nealas 19, Udonis Haslemas (10 atk. kam.) ir Antoine'as Walkeris po 10.

na dabar maiamiui tiesiog butina laimeti 6 rungtynes namuose nes kitaip ju galimybes zymiai sumazetu
2006-06-01
gali atsitikti taip kaip ir su cavs, tereikia heatams pralaimeti namuose, o jau septintosiose detroite viskas beveik aisku butu, nes detroitas septintas zaidzia kaip uz tevyne.
2006-06-01
blin heat gavo...
P.S. NBA rungtynes galite parsisiusti is www.madlinks.uab.info ...jokiu torrentu...butina uzsiregistruoti...