Sėkmingas Ramūno Šiškausko žaidimas lėmė pirmą Trevizo „Benetton“ pergalę Italijos krepšinio lygos pusfinalyje. Klubas, kuriame vyriausiojo trenerio asistentu dirba Kęstutis Kemzūra, namie 85:77 (25:19, 25:14, 23:21, 12:23) įveikė Romos „Lottomatica“ ir serijoje iki trijų pergalių pirmauja 1-0.

Šeimininkai atitrūko antrajame kėlinyje, kai šešių minučių atkarpą laimėjo 17:2 ir įgijo 19 taškų pranašumą – 42:23. Sostinės krepšininkai persvarą sumažino tik pačioje rungtynių pabaigoje.

Rungtynes starto penkete pradėjęs Šiškauskas žaidė 33 minutes ir pelnė 16 taškų (3/6 dvit., 1/5 trit., 7/8 baudų), atliko 4 rezultatyvius perdavimus, atkovojo 5 ir perėmė 1 kamuolį, po 3 kartus suklydo ir prasižengė.

„Benetton“: Ramūnas Šiškauskas 16, Drew Nicholasas 15, Andrea Bargnani ir Nikos Zisis po 13, Urošas Slokaras 12, Marco Mordente 10.

„Lottomatica“: Marko Tušekas ir Davidas Hawkinsas po 19, Ekezie Obinna 14, Dejanas Bodiroga 10.