Venesueliečių kaltinimai glumina lietuvius (video)

Jonas Miklovas
specialiai „BasketNews.lt“ iš Karakaso (Venesuela)
2012-07-10 15:41

Lietuvos krepšinio federacijos generaliniam sekretoriui Mindaugui Balčiūnui nepagrįsti Venesuelos krepšinio federacijos kaltinimai atrodo tarsi munduro skalbimas
Lietuvos krepšinio federacijos generaliniam sekretoriui Mindaugui Balčiūnui nepagrįsti Venesuelos krepšinio federacijos kaltinimai atrodo tarsi munduro skalbimas
Nuotr. BasketNews.lt/V.Mikaitis
Kai Lietuvoje buvo pirma valanda nakties, kitame pasaulio krašte, Venesuelos sostinėje Karakase, Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė pradėjo kelionę namo. Pietų Amerikos žemyną krepšininkai paliko iškovoję olimpinį kelialapį, tačiau girdėdami priekaištus dėl esą surežisuotų rungtynių.

Venesuelos krepšinio federacija tarptautinei krepšinio federacijai FIBA išsiuntė laišką, kuriame Lietuva ir Nigerija kaltinamos iš anksto susitarusios dėl rungtynių, kurias laimėjo afrikiečiai ir taip iš kovų eliminavo venesueliečius, baigties.

Nigerija grupės rungtynėse 86:80 nugalėjo Kęstučio Kemzūros auklėtinius ir taip į kitą etapą pateko būtent lietuviai ir afrikiečiai.

Anot Lietuvos krepšinio federacijos sekretoriaus Mindaugo Balčiūno, tokios venesueliečių pastabos yra niekuo nepagrįstos.

„Tai pasiteisinimų ieškojimas, – tinklalapiui „BasketNews.lt“ Karakase sakė Balčiūnas. – Jie investavo tokius didelius pinigus, už kokius mes pastatytume 2-3 arenas, tačiau neskaičiuosime jų pinigų. Dabar jie bando išsiplauti mundurą ir todėl taip reaguoja.“

Dar kategoriškesnis buvo rinktinės strategas Kęstutis Kemzūra.

„Patys matėte, kaip mes kovojome per rungtynes su Nigerija. Net nesiruošiu komentuoti tokios nesąmonės“, – nukirto Kemzūra.

Iš tolimesnių kovų pasitraukus Venesuelai, šeimininkai lietuviams ėmė kaišioti pagalius į ratus. Vos išvykus į ketvirtfinalio rungtynes su Puerto Riku sugedo Lietuvos rinktinę vežęs autobusas, krepšininkams nebuvo pateikta geriamo vandens, kilo sunkumų gaunant vaizdo peržiūrų kambarį.

Tačiau nepaisant organizatorių triukų, lietuviai liko sužavėti paprastų vietos gyventojų nuoširdumu ir noru pagelbėti. 

„Visi vietiniai žmonės buvo labai malonūs, lankstūs ir nuoširdūs. Labai daug ką atpirko savanorių požiūris. Tai didžiausias atradimas čia“, – sakė Balčiūnas.

Lietuvą krepšininkai pasiekė per Frankfurtą. Po dešimties valandų kelionės iki Vokietijos, jie sėdo į krepšinio federacijos išnuomotą lėktuvą ir užsakomuoju reisu ir antradienį po pietų nusileido Kaune. 

Kelias dienas pailsėję, šeštadienį rinktinės nariai renkasi Palangoje, kur tęs pasiruošimą Londono olimpinėms žaidynėms. Čia prie rinktinės turėtų prisijungti ir Renaldas Seibutis bei Simas Jasaitis.

Iki olimpiados rinktinė sužais dvejas draugiškas rungtynes – liepos 22 dieną su Rusija Maskvoje ir po kelių dienų su Islandija Lietuvoje. Tai bus palydėtuvių į olimpiadą mačas.

Lietuvos rinktinės kelionė namo:


Rodyti komentarus
Atrinkti (3) Visi (58)
prie ko cia ta jav?Dalina pinigus gal visiems i kaire ir i desine?Dali pinigu dave fiba,o didziaja dali parupino venesuelos prezidentas is salies biudzeto.
2012-07-11
Atsakyti
FenXas to savas
Su kokiu minusu sėdi ta Venesuela, jei $ statyboms jiems davė JAV :D
2012-07-11
Atsakyti
zasy bysna, bet isivaizduokit jei butu atvirkstine situacija: turnyras vyksta lietuvoj, venesuela negauna teises ji surengti, per rungtynes venesualieciai paima timeout likus 4 s iki pabaigos, zaidejai ir treneriai apsizodziuoja, vazquez parodo nepadoriu gestu lietuviams ir po to venesuela budami favoritais gauna nuo nigerijos, o lietuva krenta lauk, manau visi kalbetume, kad cia ivyko samokslas...aisku graikai nepriciom, bet kad venesuela tycia pralose nigerijai garantuoju visi sneketumet. kai zalgiris pralaimi rytui ar rytas laimi pries chimki pasirodo dar absurdiskesniu samokslo teoriju. ir neabejoju, kad venesuelos himnas lietuvoje butu taip pat nusvilptas (greiciausiai jis ir dabar butu nusvilptas jei jie atvaziuotu draugisku rungtyniu) , visose rungtynese butu svilpiama kai venesuelieciai su kamuoliu, greiciausiai nebutu jokiu nesamoniu su autobusais ir pns, bet fanai tikrai butu negailestingi. nesakau, kad palaikau venesuela , bet musu zmones greiciausiai elgtusi taip pat kaip venesualieciai, nes kaikurie yra nedaug geresni uz juos, tai puikiai parodo situacija kai lietuvos zaidejai susitinka su fanais, o sie skanduoja kas nesokines tas py...as. sia situacija puikia apibudina posakis juokiasi puodas, kad katilas juodas :D


Mes tikrai nebūtume 1. aplink jų treniruotę su tankais važinėję 2. pasakę, kad vaizdo medžiagų peržiūros kambarys yra "užimtas" nors būtų buvęs jų laikas 3. atleidę jų rinktinės palydą už gerą darbą 4. "sugadinę" autobusą
2012-07-11
-2
Atsakyti
Fanas
Nigerija laimejo pries graikus tai parodo ju pajeguma ir nereikia kalbeti apie kazkokius susitarimus jus paziurekit kaip jie tritaskius mete pries lietuvius per rankas nuo lentos ir panasiai manau tai paciai argentinai ar prancuzam bus vargo su nigerija

--
parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.lt
2012-07-11
+1
Atsakyti
senis
Po rungtyniu su Lietuva ir as maniau, kad 100 procentu specialiai pralose, kad Venesuela pamokyti. Po to kai Nigerija isejo i Olimpiada - nesu toks tikras. Bet jei buvo taip, kaip Venesuela purkstauja - labai gerai. Taip tiems pasiputusiems gaidziams ir reikia. Jei nebuvo - irgi puiku - gavosi kaip tik geriausiai galejo gautis: Venesuela - out, Lietuva - i Londona. Bet kokiu atveju - Saunuoliai. O teisybe paaiškes Londone - jei Nigerijai pakraus be problemu, reiskia Karakase sulose ne taip kaip isejo, o taip kaip reikia.
2012-07-11
Atsakyti
Nenustebciau kad pardave, nu o dabar tai juk neprisipazins :)))
2012-07-11
+1
Atsakyti
tai kad Zalgiris nepralaimi rytui
zasy bys kai zalgiris pralaimi rytui
2012-07-11
+1
Atsakyti
zasy bys
mano nuomone kas butu jeigu butu arba nebutu ;DD
2012-07-11
Atsakyti
zasy bys
na, bet isivaizduokit jei butu atvirkstine situacija: turnyras vyksta lietuvoj, venesuela negauna teises ji surengti, per rungtynes venesualieciai paima timeout likus 4 s iki pabaigos, zaidejai ir treneriai apsizodziuoja, vazquez parodo nepadoriu gestu lietuviams ir po to venesuela budami favoritais gauna nuo nigerijos, o lietuva krenta lauk, manau visi kalbetume, kad cia ivyko samokslas...aisku graikai nepriciom, bet kad venesuela tycia pralose nigerijai garantuoju visi sneketumet. kai zalgiris pralaimi rytui ar rytas laimi pries chimki pasirodo dar absurdiskesniu samokslo teoriju. ir neabejoju, kad venesuelos himnas lietuvoje butu taip pat nusvilptas (greiciausiai jis ir dabar butu nusvilptas jei jie atvaziuotu draugisku rungtyniu) , visose rungtynese butu svilpiama kai venesuelieciai su kamuoliu, greiciausiai nebutu jokiu nesamoniu su autobusais ir pns, bet fanai tikrai butu negailestingi. nesakau, kad palaikau venesuela , bet musu zmones greiciausiai elgtusi taip pat kaip venesualieciai, nes kaikurie yra nedaug geresni uz juos, tai puikiai parodo situacija kai lietuvos zaidejai susitinka su fanais, o sie skanduoja kas nesokines tas py...as. sia situacija puikia apibudina posakis juokiasi puodas, kad katilas juodas :D
2012-07-11
-2
Atsakyti
Be jokių įrodymų kaltina. Lygtais nebūna netikėtumų krepšinio pasaulyje. Ir tipo matė, kad graikų ir lietuvių treneriai kalbėjosi :D Įsivaizduoju:

K.Kemzūra: Sveikas, Ilias. Žėk, gal galėtum pralaimėt Nigerijai? Tada ne taip įtartinai atrodytų mūsų pralaimėjimas jiems.

I.Zourus: Ok, Kęstai, no problem.

P.S. Tegul užsikruša su savo kaltinimais :)
2012-07-11
Atsakyti
Anonimas
sveiki,gal turite kas mėšlų kratytuva parduoti? perku uz normalia kaina

ps parduodu rudasias vištas perekšles, 15lt už vieną. Kas susidomėjot rašykit čia

--
parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.lt
2012-07-10
-2
Atsakyti
fiba
Fiba be reikalo paeme kysi is venesuelos o dabar tegu turiu beda ir uzsikrusa su savo venesuela !!!
2012-07-10
Atsakyti
Anonimas
Užsikruškit su savo tom sąmokslo teorijom, lietuva žengia į olimpiadą.

--
parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.lt
2012-07-10
-1
Atsakyti
savas
Turnyras turejo vykti Lietuvoje, cia paprasciausiai tiesos triumfas, kad Venesuela liko be nieko ir be kelialapio ir su dideliu minusu kiseneje.
2012-07-10
+2
Atsakyti
cha
kad is grupes isejodvi komandos i olimpiada jiems nieko nesako, be to patys Venesuelos rinktine galejo laimet 10 ir daugiau tasku tada butu pateke vietoj nigerijos ar Lietuvos, o Lietuviams zut but reiketu laime ir nigerija but vaziavus namo..... ivyko kitaip nigerija vargais negalais laimejo pries Lietuva ir dar sunkiau pries graikija (cia tai staigmena)
2012-07-10
-1
Atsakyti
Ei, siunčiam ir mes laišką FIBAI! :D

--
parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.lt
2012-07-10
+1
Atsakyti
nu va
Aš tai nesuprantu,jie ką tikrai galvojo,kad jie stiprūs,ir tikrai nugalės Lietuvą,o vėliau- kitas Europos komandas??:DDDDDD beje,į viešbutį kartu vyko lietuviai ir rusai,,yra video,kaip Kemzūra kalbasi su Blatu,tai gal ir iį šito galima ką nors sukurti;DDDD ai,žinot ta venesuela- telenovelių šalis, gal sukurs serialą apie OQT?:)
2012-07-10
Atsakyti
HmmGal ir yra tiesos Venesuelieciu skunde. Neveltui buvo pasirode pamastymai apie Tonybet isivelima i visa sita reikala. Tas kartoznikas "ilgametis" remejas su velnio pinigais prie gero neprives.


issiblaivyk....
2012-07-10
+1
Atsakyti
Hmm
Gal ir yra tiesos Venesuelieciu skunde. Neveltui buvo pasirode pamastymai apie Tonybet isivelima i visa sita reikala. Tas kartoznikas "ilgametis" remejas su velnio pinigais prie gero neprives.
2012-07-10
-1
Atsakyti
Ačiū, kad prenešėte apie nekultūringą, pažeidžiantį įstatymus, reklamuojantį ar kurstantį nelegaliems veiksmams komentarą.

Komentuoti
Vardas:      
  Liko simbolių:     Iš viso komentarų: 58

„BasketNews.lt“ pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, nesusiję su tema, pasirašyti kito asmens vardu, pažeidžia įstatymus, reklamuoja, kursto nelegaliems veiksmams.