Charlesas Barkley JAV Svajonių komandoje mato tik šiuos tris vyrukus
Charlesas Barkley JAV Svajonių komandoje mato tik šiuos tris vyrukus
Nuotr. Reuters – Scanpix
Kuri ekipa – 1992 metų NBA svajonių komanda ar šiemetinė JAV rinktinė – laimėtų krepšinio rungtynes? Kobe Bryantas ir Charlesas Barkley turi skirtingas nuomones.

Bryantui, kuris yra šių metų JAV rinktinės narys, atrodo, kad dabartinė komanda būtų pajėgesnė.

„Be abejo, jie turėjo aukštesnių vyrukų – Davidą Robinsoną, Patricką Ewingą, Karlą Malone'ą. Tačiau kai kurie jų puolėjai buvo kur kas vyresni nei mūsų žaidėjai, – kalbėjo Bryantas. – Mes turime krūvą lenktyninių žirgų, trokštančių kovoti. Tai būtų kietos rungtynės, tačiau manau, kad laimėtume.“

Barkley, žaidusiam 1992 metų olimpiadoje, tokios Bryanto mintys ne itin patiko.

„Neapkalbinėsiu dabartinės rinktinės, tačiau mūsų įžaidėjai tikrai nugalėtų jų. Apie tai net nėra kalbos“, – sakė Barkley.

Legendinį krepšininką ypač prajuokino Bryanto pastabos apie amžių.

„Kiek metų pačiam Bryantui? 34? Ir jis vadina mus senais? Tais laikais mums buvo 28, 29 metai. Man ir Michaelui Jordanui tuo metu buvo po 29 metus. Be Kobes, LeBrono Jameso ir Kevino Duranto, nemanau, kad kas nors kitas patektų į 1992 metų Svajonių komandą“, – tikino Barkley.


Rodyti komentarus
Atrinkti (0) Visi (39)
xxx
Tokios komandos,kaip 1992 Dream Team nebus niekada. cia tuscios kalbos
2012-07-13
+1
Atsakyti
marajusTai kad Durantas net nedenge Lebrono isskyrus pirmus macus, ir tai ne visa laika.. Denge Chalmersa, bet vis tiek sugebejo 25 taskus prasileist kertinese rungtynese..


Mhm, o kas tada LeBroną dengė?
2012-07-13
Atsakyti
Tai kad Durantas net nedenge Lebrono isskyrus pirmus macus, ir tai ne visa laika.. Denge Chalmersa, bet vis tiek sugebejo 25 taskus prasileist kertinese rungtynese..
2012-07-12
-1
Atsakyti
sauliius
Barklis malačius gerai pavarė.
2012-07-12
+1
Atsakyti
LokaloTDaYz)Pz. "Jeigu jis nenori už pg lošt". Nu i nafik, jeigu į kiekvieno žaidėjo norus atsižvelgt tai nežinau kas iš trenerio beliktų.Galėjo žymiai geriau?? Durantas pavarė 31 tašką su šešiais rebais šaudant neįtikėtinai seniai matytu procentu superstarui finaluose - 55%, plius troicus mėtė snaiperio gryno taiklumu - 40 %, LeBrono 29 taškai su 47 procentais ir 19 proc tritaškių į vietą padėti buvo.Tai matem, i tokia gera vieta padejo... Kur pabiro ziedai lebronui ;D Tu cia bandai pasakyt, kad KD uz LB geriau finals sulose?;D


Nope.
2012-07-12
Atsakyti
TDaYz)Pz. "Jeigu jis nenori už pg lošt". Nu i nafik, jeigu į kiekvieno žaidėjo norus atsižvelgt tai nežinau kas iš trenerio beliktų.Galėjo žymiai geriau?? Durantas pavarė 31 tašką su šešiais rebais šaudant neįtikėtinai seniai matytu procentu superstarui finaluose - 55%, plius troicus mėtė snaiperio gryno taiklumu - 40 %, LeBrono 29 taškai su 47 procentais ir 19 proc tritaškių į vietą padėti buvo.


Tai matem, i tokia gera vieta padejo... Kur pabiro ziedai lebronui ;D Tu cia bandai pasakyt, kad KD uz LB geriau finals sulose?;D
2012-07-12
Atsakyti
LokaloTDaYzto tdayzKad kiek as zinau, jo clutch shot percentage yra vidutiniskas, tas pats Lebrickas ji lenkia, taciau jei abejoji, gali pasiguglint. Man nesvarbu, kiek jis pataike, jei pramete dar n kartu daugiau nei kita lygos dalis.Westbrooko pozicija originally yra SG, jis nekaltas, jog yra statomas zaisti izaideju. Ir net atmetant si fakta, jis buvo geriausias OKC zaidejas finaluose ir buvo tas lyderis, o KD zaide kaip visada, pradeda rinkt taskus, kai jam atrodo, kad atejo laikas, neturi jis lyderio charakterio ar kaip tu tai vadini. Jei tariamasis komandos lyderis negali komandos ant peciu tempt, tai ja tempia kitas zaidejas, kuris tai sugeba, cia nera jokiu pateisinimu KD. O su laiku toks Westbrooko zaidimas tik geres, juk ir Kobe savo laiku trajakais lanko neliesdavo :))Man neįdomu kokia jo originali pozicija, stato už PG tai ir žaisk už PG.Sakiau gi, statistiškai gali atrodyt kaip vidutiniokas, realiai arba kaip tu sakai istoriškai jis geriausias clutch playeris jei ne ever tai top 3 tikrai.KD negaudavo kamuolio tiesiog, Westbrookas nesugebėdavo jam jo įkišt.WESTBROOKAS GERIAUSIAS OKC ŽAIDĖJAS FINALUOSE? PRO KUR BLE? Net statistiškai, kas pastebėjau tau labai patinka, durantas jį lenkė ir lenkė. KD vien per pirmas dvi rungtynes ketvirtuose kėliniuose sumetė sudėjus 30+ taškųNko ispudingo tas tavo KD finaluose nerodo visiskai. O westbrook galvojau dar pries finalus. kad nutemps OKC, bet kad tempe jis aukstyn. O KD nesakau, kad blogai pasirode, bet tikrai galejo zymiai geriau :) Taip kad nereik cia stumt ant westbrooko visko. Kas del pozicijos... Nu tai jei tau px, kad jis gal net nenori uz ta pg lost, tai ziuri labai jau subjektyviai, todel tavo nuomone sudo verta, no offence :)


Pz. "Jeigu jis nenori už pg lošt". Nu i nafik, jeigu į kiekvieno žaidėjo norus atsižvelgt tai nežinau kas iš trenerio beliktų.

Galėjo žymiai geriau?? Durantas pavarė 31 tašką su šešiais rebais šaudant neįtikėtinai seniai matytu procentu superstarui finaluose - 55%, plius troicus mėtė snaiperio gryno taiklumu - 40 %, LeBrono 29 taškai su 47 procentais ir 19 proc tritaškių į vietą padėti buvo. Apskritai LeBronas už painto mėtė 20,5 proc taiklumu, t.y. 8-39. Kieno nuopelnas? Duranto.

Jeigu OKC patektų bent į 8-7 geriausias lygos besiginančias komandas, o nebūtų vienuolikti, galėjo Lebroną su eiliniu PO dissapointmentu palikt. Vėlgi, Durantas mažiausiai dėl to kaltas, jis 1x1 ant vidutinio ir tritaškių LeBroną gynė idealiai, painte jau trūko jėgos, bet čia jau trenerio kaltė, kad dėl nepaaiškinamų priežasčių dažnai Perkinsas net nespėdavo ateit padėt.
2012-07-12
+1
Atsakyti
TDaYzpukis6TDayz net statistika savaip isvarto kad tik Kobe butu pirmas :DDDAiskiai raso kad lemiamus metimus geriausiai meta Melo ( turbut tik tai ir moka ), bet TDayz vistiek sugeba pasigincit su visagalia statistika, nu retas trolis :DDDclutch ne vien paskutinis metimas, retasis troli.


eik pasimelst kobei :DDD
2012-07-12
-1
Atsakyti
TDaYzto tdayzKad kiek as zinau, jo clutch shot percentage yra vidutiniskas, tas pats Lebrickas ji lenkia, taciau jei abejoji, gali pasiguglint. Man nesvarbu, kiek jis pataike, jei pramete dar n kartu daugiau nei kita lygos dalis.Westbrooko pozicija originally yra SG, jis nekaltas, jog yra statomas zaisti izaideju. Ir net atmetant si fakta, jis buvo geriausias OKC zaidejas finaluose ir buvo tas lyderis, o KD zaide kaip visada, pradeda rinkt taskus, kai jam atrodo, kad atejo laikas, neturi jis lyderio charakterio ar kaip tu tai vadini. Jei tariamasis komandos lyderis negali komandos ant peciu tempt, tai ja tempia kitas zaidejas, kuris tai sugeba, cia nera jokiu pateisinimu KD. O su laiku toks Westbrooko zaidimas tik geres, juk ir Kobe savo laiku trajakais lanko neliesdavo :))Man neįdomu kokia jo originali pozicija, stato už PG tai ir žaisk už PG.Sakiau gi, statistiškai gali atrodyt kaip vidutiniokas, realiai arba kaip tu sakai istoriškai jis geriausias clutch playeris jei ne ever tai top 3 tikrai.KD negaudavo kamuolio tiesiog, Westbrookas nesugebėdavo jam jo įkišt.WESTBROOKAS GERIAUSIAS OKC ŽAIDĖJAS FINALUOSE? PRO KUR BLE? Net statistiškai, kas pastebėjau tau labai patinka, durantas jį lenkė ir lenkė. KD vien per pirmas dvi rungtynes ketvirtuose kėliniuose sumetė sudėjus 30+ taškų


Nko ispudingo tas tavo KD finaluose nerodo visiskai. O westbrook galvojau dar pries finalus. kad nutemps OKC, bet kad tempe jis aukstyn. O KD nesakau, kad blogai pasirode, bet tikrai galejo zymiai geriau :) Taip kad nereik cia stumt ant westbrooko visko. Kas del pozicijos... Nu tai jei tau px, kad jis gal net nenori uz ta pg lost, tai ziuri labai jau subjektyviai, todel tavo nuomone sudo verta, no offence :)
2012-07-12
-2
Atsakyti
pukis6TDayz net statistika savaip isvarto kad tik Kobe butu pirmas :DDDAiskiai raso kad lemiamus metimus geriausiai meta Melo ( turbut tik tai ir moka ), bet TDayz vistiek sugeba pasigincit su visagalia statistika, nu retas trolis :DDD


clutch ne vien paskutinis metimas, retasis troli.
2012-07-12
+2
Atsakyti
TDayz net statistika savaip isvarto kad tik Kobe butu pirmas :DDD

Aiskiai raso kad lemiamus metimus geriausiai meta Melo ( turbut tik tai ir moka ), bet TDayz vistiek sugeba pasigincit su visagalia statistika, nu retas trolis :DDD
2012-07-12
Atsakyti
San Antonio SpursEch du durniai ir tiek. Jeigu taip tai, Kareem Abdul-Jabaar, Tim Duncan (visais aspektais gerenis uz Pippena ir Barkley), Julius Erving yra geresni uz Robinsona, Pippena, Barkley, nu Erving vs Bird tai gal neliesiu, nes mano manymu jie abu geriausi, negaleciau isskirt ju. Taigi, ne, dream team neturejo geriausius zaidejus, turejo tik velniskai gerus gynejus.


tik gerus gynejus? tai kas Jordanas buvo? gal vidutiniokas tik kuris reikiamu metu rinkdavo tasku? tavo pasakymu situ tai susdarau toky yspydi, kad kiti zaidejai buvo tik del vaizdo. juk ir tas pats MJ gindavos gerai is po kasio kamuolius nujiminejo, vien su gerais gynejeais nelaimesi varzybu, dream team turejo ir gerus tasku rinkejus, Jordanas lakste is saude, Barkley, Pippenas ir kiti. bet cia ne tokiem "ekspertam" tai Barklis ir Kobe sneket apie komandu pajegumus ir ne mum kurie tik is klipu yra mate nu gal pora varzybu is kur nors sprest kas naudingesnis buvo, kai net nesam mate kai zaide NBA MJ, Bird, Magic ir kiti geriausi. priziuri dabartines NBA be ginybos ir apsimeta ekspertais kaip tday. bet vis delto galit surasyt kas nors abieju komandu sarasa su pozicijom ir galesim palygint, kuriose vietose buvo pranasesni.
2012-07-12
-1
Atsakyti
to tdayzKad Westbrookas zaide uz PG yra tik trenerio atsakomybe, o ne zaidejo. Kad KD negavo kamuolio yra trenerio kalte ir taip pat pacio Duranto pasyvumas. Man asmeniskai PG pozicijoje geriau ziuretusi Harden'as, t.y. duoti jam zaisti nuo pirmu minuciu.Realiai ziurint jis geriausias clutch? Nu blet, yra aiskus procentas jo pataikytu clutch metimu, jis nera auksciau nei vidutinis, tai kodel jis yra geriausias? Ir as net nekalbu apie RS clutch, kalbu vien apie PO. Jis geriausias, nes turejo ryzto mesti daugiausiai, o kartu ir pramesti daugiausiai? Turek galvoj, kad iki siu metu PO, Lebronas pataike 5 clutch metimus per PO, o Kobe 6 mesdamas 8 daugiau, o cia tik vienas pavyzdys is 10ies. Velgi guglinkis kokio MJ clutch metimus ar galu gale Melo, kuris tarp kitko, yra geriausias NBA clutch shooteris.Dabar del zaideju gerumo. Interesting fact, KD apart tasku NIEKO nenuveike, tas pats musu Westbrookas atkovodav daugiau kamuoliu. Ir turbut zinai, kaip sakydavo ta bajeri, kur Lebrono ketvirti keliniai pabego, tai va, kur pabego KD pirmi trys keliniai per finalus? OKC turejo imt ziedus, taciau KD neparode to, ka galejo ir del to yra kaltas tik jis pats.


Nope. Visa kaltė yra ant Westbrooko, ir dalinai ant trenerio, nes negali nieko jam įsakyt.

Melo nėra geriausias clutch shooteris, net nejuokink :D Žinau, kad procentas game-winnerių geriausias, bet clutchas ne vien paskutinis metimas. Biški statistikos, jeigu tau ji taip patinka : Kobė turi 80 metimų, kurie išveda komandą ar išlygina rezultatą ketvirto kėlinio gale. Artimiausias žaidėjas po Kobės? Vincas, su 52 metimais, po to Dirkas su 51, o tada tavo mylimas lebras su 48.

Galiu sumažint šitą iki laikotarpio nuo 2006 iki dabar - Kobė 35, LeBronas pvz irgi 35, tik skirtumas, kad Kobė 40 proc metė tritaškius tuo metu, LBJ 15%.

Paskutinės 24 sekundės, skaičiuojant nuo 2006 metų iki dabar - Kobė vėlgi turi daugiausiai - 22, mesdamas 35 procentais tuos metimus ir 37 procentais tritaškius, lygos fg procento vidurkis tokiu momentu 31. Palyginimui - LeBronas 29 procentais su 0,08 tritaškiu procentu (yup, 2-26).

Kobė per visą savo karjerą tiek nuveikęs PO clutchuose, kiek tik MJ ar Birdas tikriausiai ir yra nuveikę, paklausk Shaqo, kas buvo, kai 2000 metų PO, kai Kobė dar buvo jaunas viščiukas, kai Shaq'as buvo nenuginčijamas komandos lyderis, kai WCF septintose rungtynėse LAL pradėjo ketvirtą kėlinį su -15. Kur Shaq'as tada buvo? Kobė inicijuoja spurtą, sužaidžia geriausiai komandoj, LAL finale nuneša pacersus.

Mane juokina, kai žmonės bando prikišt, kad Kobės clutch'as yra mitas, ar, kad hero ballas neveikia, siūlau tiesiog nebedissint legendų, o džiauktis, kad dar turit kelis metus stebėt vieno iš geriausių visų laikų žaidėjų žaidimą. I'm out.
2012-07-12
-1
Atsakyti
to san antonio spurs
tai kad amerikietis Kareemas
2012-07-12
-1
Atsakyti
Spree
Igriuva gi kalbam apie 1992 ir 2012 metus prie ko cia Daktaras ar TD ir tuo labiau Jabaras, vieni senai karjierais baige, kiti pensininkai zaidziantys. Blemba is kur tiek asilu antsios zemes...
2012-07-12
+1
Atsakyti
San Antonio SpursEch du durniai ir tiek. Jeigu taip tai, Kareem Abdul-Jabaar, Tim Duncan (visais aspektais gerenis uz Pippena ir Barkley), Julius Erving yra geresni uz Robinsona, Pippena, Barkley, nu Erving vs Bird tai gal neliesiu, nes mano manymu jie abu geriausi, negaleciau isskirt ju. Taigi, ne, dream team neturejo geriausius zaidejus, turejo tik velniskai gerus gynejus.


Viesai pasitrolinau, nepykti, jugi Kareem'as ne amerikonas ;D
2012-07-12
+1
Atsakyti
Ech du durniai ir tiek. Jeigu taip tai, Kareem Abdul-Jabaar, Tim Duncan (visais aspektais gerenis uz Pippena ir Barkley), Julius Erving yra geresni uz Robinsona, Pippena, Barkley, nu Erving vs Bird tai gal neliesiu, nes mano manymu jie abu geriausi, negaleciau isskirt ju. Taigi, ne, dream team neturejo geriausius zaidejus, turejo tik velniskai gerus gynejus.
2012-07-12
Atsakyti
Spree
koks dar susizaidimas, jei priesininku komandos zaidejei eidavo parasu rinkti po varzybu. DT net pilnaverciu treniruociu nedarydavo, ant tiek bbd buvo, nes lygiu skirtumus tarp komandu buvo kosminis...
2012-07-12
+2
Atsakyti
to tdayz
Kad Westbrookas zaide uz PG yra tik trenerio atsakomybe, o ne zaidejo. Kad KD negavo kamuolio yra trenerio kalte ir taip pat pacio Duranto pasyvumas. Man asmeniskai PG pozicijoje geriau ziuretusi Harden'as, t.y. duoti jam zaisti nuo pirmu minuciu.

Realiai ziurint jis geriausias clutch? Nu blet, yra aiskus procentas jo pataikytu clutch metimu, jis nera auksciau nei vidutinis, tai kodel jis yra geriausias? Ir as net nekalbu apie RS clutch, kalbu vien apie PO. Jis geriausias, nes turejo ryzto mesti daugiausiai, o kartu ir pramesti daugiausiai? Turek galvoj, kad iki siu metu PO, Lebronas pataike 5 clutch metimus per PO, o Kobe 6 mesdamas 8 daugiau, o cia tik vienas pavyzdys is 10ies. Velgi guglinkis kokio MJ clutch metimus ar galu gale Melo, kuris tarp kitko, yra geriausias NBA clutch shooteris.

Dabar del zaideju gerumo. Interesting fact, KD apart tasku NIEKO nenuveike, tas pats musu Westbrookas atkovodav daugiau kamuoliu. Ir turbut zinai, kaip sakydavo ta bajeri, kur Lebrono ketvirti keliniai pabego, tai va, kur pabego KD pirmi trys keliniai per finalus? OKC turejo imt ziedus, taciau KD neparode to, ka galejo ir del to yra kaltas tik jis pats.
2012-07-12
-2
Atsakyti
Durant beast :)be kalbu laimetu Dream team. pagalvokit kas jus leistut zaist dabartinei rinktinej y startiny penketa? savanaudziu komanda yra leidziama, toki kaip Kobe, Westbrukas galima ir Lebrona prikist, bet tas dar zino, kad kamuoliu reikia dalintis. o dream team buvo susizaidusi komanda, kad ir koks MJ buvo vadinamas savanaudis, bet galima pajimt statistika ir paziuret, kad budavo taskai visu apyligiai renkami. vien vaizdo yrasus paziurejus, net grazu paziuret koks susizaidimas budavo, Magic pasai tinkamu laiku ir tinkamoj vietoj paduodami, uzmetimai ir t.t., o ne dabar gauna kamuoly bega neta, nepataiko.


looool. MJ didesnis savanaudis negu Kobė, bent jau tuo standartu, kuriuo tu laikai savanaudiškumą.

Magic pasai tinkamu laiku ir tinkamoj vietoj... tų metų LAL buvo labiausiai run'n'gun propoguojanti komanda ever, kaip tai tik dabar bėga meta.
2012-07-12
-1
Atsakyti
Ačiū, kad prenešėte apie nekultūringą, pažeidžiantį įstatymus, reklamuojantį ar kurstantį nelegaliems veiksmams komentarą.

Komentuoti
Vardas:      
  Liko simbolių:     Iš viso komentarų: 39

„BasketNews.lt“ pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, nesusiję su tema, pasirašyti kito asmens vardu, pažeidžia įstatymus, reklamuoja, kursto nelegaliems veiksmams.