Tragiškai sužaista antroji rungtynių pusė Berlyno „Alba“ ekipai pakišo koją. Berlyno krepšininkai trečiose Vokietijos lygos finalo serijos rungtynėse savo arenoje, kurioje šį mačą stebėjo daugiau nei 10 000 žiūrovų 80:82 (19:9, 25:16, 19:25, 17:32) apmaudžiai pralaimėjo Kelno „RheinEnergie“ klubui.

Po dviejų kėlinių aikštės šeimininkai turėjo solidų 19 taškų pranašumą (44:25), tačiau po didžiosios pertraukos svečiai taikliais metimais „nužudė“ Berlyno ekipą ir antrąją rungtynių dalį laimėję 57:36 šventė antrąją pergalę.

Pralaimėjusiems Martynas Mažeika per 9 minutes pelnė 2 taškus (0/1 dvitaškio, 0/1 tritaškio, 2/2 baudų), atkovojo 5 ir perėmė 1 kamuolį, tačiau 1 kartą suklydo ir 2 sykius prasižengė.

Serijoje iki 3 pergalių Kelno krepšininkai pirmauja 2-1. Ketvirtasis serijos mačas bus žaidžiamas antradienį (06.06) Kelne.