Grantas Hillas ir Kobe Bryantas kartu nerungtyniaus
Grantas Hillas ir Kobe Bryantas kartu nerungtyniaus
Nuotr. AFP – Scanpix
Nors buvo manoma, kad Grantas Hillas netrukus sudarys sutartį su Los Andželo „Lakers“ ekipa, veteranas visgi persigalvojo ir pasirinko kitą šio miesto komandą – „Clippers“.

Kol kas nėra pranešama, kokios trukmės ir vertės sutartį sudarė 39 metų 203 cm ūgio Hillas.

Puolėjo paslaugomis taip pat aktyviai domėjosi Majmio „Heat“ ir Niujorko „Knicks“ klubai.

Praėjusį sezoną Hillas NBA čempionate vidutiniškai rinkdavo 10,2 taško, atkovodavo 3,4 kamuolio ir atlikdavo 2,2 rezultatyvaus perdavimo.


Rodyti komentarus
Atrinkti (0) Visi (27)
HaidisTDaYzHaidisTDaYzPagal kokią logiką jis rinkos tą komandą? Žiedai tikrai nesišviečia, pinigų irgi negaus daug. Dafaq...Kamuolį ilgiau laikys rankose? Man išviso klausimas, kodėl Nash rinkosi LAL, kaip jis žais Pick n roll kai kamuolį kontroliuos Kobe..dafaqO, Ghaidis pasireiškė. Leisk eilinį kartą užginčyt taveIlgiau kamuolį laikys? lol, konkuruodamas su Caronu Butleriu tikrai žais daugiau, negu konkuruodamas su Ronu, sureeeeKamuolį kontroliuos Kobė? Jis komentuodamas nasho tade'ą pasakė, kad džiaugiasi, jog jam nebereikės įžaidinėt ir galės atlikt savo pagrindinę užduotį - scorintO TGaY bando nikus iškraipyti, reikia pasveikinti kad iki to subrendai.Labai abejoju kaip bus su Nash'u. Dievinu aš Nash(ne taip kaip tu Kobe, čia nesveika yra), bet neįsivaizduoju jo su Kobe. Su Pau Gasoliu tik manau puikiai, o Kobe per didelis savanaudis, kad leistu Nash žaisti su aukštais pick n roll. O juk čia jo stiprioji savybė, manau bus naudojamas, kaip dabar Steve Blake. Snaiperis tipo.Clippers jam geriau konkuruoti, negu būtų be konkurencijos LAL. Paul skirto ten kamuolius, Blake nors ir overrated, bet nėra toks milžiniškas savanaudis, o Lakers? Joks įžaidėjas žaisdamas su Kobe turėjo +8 asistu per game. Labai abejoju kaip bus su Nash.


Žinoma, kad neturėjo, nes sukdavo trikampį, prie trikampio neįmanoma daugiau 5-6 asistų turėt vidurkio.

Jo, nashas užims blake'o rolę :D. Turbūt dėl to Kobė džiaugės, kad nebereikės jam įžaidinėt.

Jooo Griffinas ne milžiniškas savanaudis. Kada matei jį atmetant? Juokinga kai Kobę savanaudžiu vadini kai jis visai padorus playmaker'is ir toks lakersuose buvo kokius 12 metų.
2012-07-18
Atsakyti
nbaline.lt - visos nba naujienos, rezultatai, statistika, transliacijos gyvai.
2012-07-18
-5
Atsakyti
TDaYzHaidisTDaYzPagal kokią logiką jis rinkos tą komandą? Žiedai tikrai nesišviečia, pinigų irgi negaus daug. Dafaq...Kamuolį ilgiau laikys rankose? Man išviso klausimas, kodėl Nash rinkosi LAL, kaip jis žais Pick n roll kai kamuolį kontroliuos Kobe..dafaqO, Ghaidis pasireiškė. Leisk eilinį kartą užginčyt taveIlgiau kamuolį laikys? lol, konkuruodamas su Caronu Butleriu tikrai žais daugiau, negu konkuruodamas su Ronu, sureeeeKamuolį kontroliuos Kobė? Jis komentuodamas nasho tade'ą pasakė, kad džiaugiasi, jog jam nebereikės įžaidinėt ir galės atlikt savo pagrindinę užduotį - scorint


O TGaY bando nikus iškraipyti, reikia pasveikinti kad iki to subrendai.

Labai abejoju kaip bus su Nash'u. Dievinu aš Nash(ne taip kaip tu Kobe, čia nesveika yra), bet neįsivaizduoju jo su Kobe. Su Pau Gasoliu tik manau puikiai, o Kobe per didelis savanaudis, kad leistu Nash žaisti su aukštais pick n roll. O juk čia jo stiprioji savybė, manau bus naudojamas, kaip dabar Steve Blake. Snaiperis tipo.

Clippers jam geriau konkuruoti, negu būtų be konkurencijos LAL. Paul skirto ten kamuolius, Blake nors ir overrated, bet nėra toks milžiniškas savanaudis, o Lakers? Joks įžaidėjas žaisdamas su Kobe turėjo +8 asistu per game. Labai abejoju kaip bus su Nash.
2012-07-18
Atsakyti
Anonimas
totalus failas hillo, ner net ka pridurt, ziedu nelaimes ir t.t. Galejo tikrai su nashu tesiog keltis i lakersus
2012-07-17
Atsakyti
Tikrai gaila, pasiule litu daugiau ir vsio, taip pat clippers gera komanda. Bet kol clippers nepakeis trenerio, tai nieko jie nelaimes.
2012-07-17
-1
Atsakyti
Spree
BOST 3 zaidejai, ir priedo ju nieks nelaiko rimtais pretendentais,o prie ko cia SAN?! Na Duncan su Ginobiliu sutinku, bet tai tik du zaidejai, Parkeris aukstumoj, puikus naujokai ir antramaciai, normali komanda.
2012-07-17
+1
Atsakyti
cha
gal is jo puses logiska bilupsas grifinas ir ambicingasis poul kuris perlips visus, bet nepasiduos ir kovos iki galo del cempiono titulo, ko nepasakysi apie laikers pvz kodel tiunder aplose spurs... clipers pasieks daugiau nei laikers mano manymu...
2012-07-17
Atsakyti
SpreeDar nemaciau komandos kurios 4 staro zaidejai yra decline stadijoj ir pretenduotu i cempionu titula ( buvo viena Bulls 96, bet nereik lygint bybio su pirstu), bet cia chebra matau apsalus nuo nerealiu LAL pavardziu...kokia kietesne komanda (pvz Memphis) isspaus is ju paskutini suda, syps pensininkai kai sunyciai per PO.


lol, Bostonas su Spursais kiekvienais metais contenderiai, labas rytas.

LeoMessimadnessPrie ko čia Rytas?TDaYzFaktas, kad su Kobe nevisi nori lošti vienoje komandoje. Jis kaip siurbėlė, kuri susiurbia komandos salary cap ir kitų komandos draugų statistiką. Juk Hilla Kobė taip aktyviai kvietė į Lakers, + vienas geriausių draugų ten persikėlė (Nash), kuris irgi ragino prisijungti. O šis tėškė su šlapiu skuduru Lakers komandai per ,,snukį" persikeldamas į LAC... Galbūt finansiniai aspektai nulėmė tokį jo apsisprendimą?


Tiek vienur, tiek kitur už veterano minimumą loš turbūt, tai kokie dar finansai, plius ir laiko daugiau gautų LAL. Nepaaiškinamas sprendimas, žiūrėsim ką per press. konferenciją kalbės, gal paaiškins.

O kurios komandos lyderis, ne įžaidėjas, neėda komandos draugų statistikos? Atėjo LeBronas į Heat, Wade'as savo šešėlį teprimena, Boshas irgi atrodo kaip prastas all-staras iš savo 24-12 raptorsuose. Kokia prasmė sakyt, kad lyderis ėda kitų komandininkų statistika? Visi tai žinom, nežinau kam tai kelia nuostabą.

Howardas mykė kaip norėtų eit į LAL prieš kelis metus dėl Kobės, kai LAL parodė, kad nesiruošia trade'int į jį, atsirado "nebenoriu į LAL, su Kobe problemos" blah blah. Didžioji dalis žaidėjų nori varyt į LAL vien dėl miesto, o dar kai komanda viena ryškiausių pretendenčių į žiedus kiekvienais metais, tai why the fuck not?
2012-07-17
-3
Atsakyti
madness


Prie ko čia Rytas?

TDaYz


Faktas, kad su Kobe nevisi nori lošti vienoje komandoje. Jis kaip siurbėlė, kuri susiurbia komandos salary cap ir kitų komandos draugų statistiką. Juk Hilla Kobė taip aktyviai kvietė į Lakers, + vienas geriausių draugų ten persikėlė (Nash), kuris irgi ragino prisijungti. O šis tėškė su šlapiu skuduru Lakers komandai per ,,snukį" persikeldamas į LAC... Galbūt finansiniai aspektai nulėmė tokį jo apsisprendimą?
2012-07-17
-1
Atsakyti
Spree
Dar nemaciau komandos kurios 4 staro zaidejai yra decline stadijoj ir pretenduotu i cempionu titula ( buvo viena Bulls 96, bet nereik lygint bybio su pirstu), bet cia chebra matau apsalus nuo nerealiu LAL pavardziu...kokia kietesne komanda (pvz Memphis) isspaus is ju paskutini suda, syps pensininkai kai sunyciai per PO.
2012-07-17
Atsakyti
HaidisTDaYzPagal kokią logiką jis rinkos tą komandą? Žiedai tikrai nesišviečia, pinigų irgi negaus daug. Dafaq...Kamuolį ilgiau laikys rankose? Man išviso klausimas, kodėl Nash rinkosi LAL, kaip jis žais Pick n roll kai kamuolį kontroliuos Kobe..dafaq


O, Ghaidis pasireiškė. Leisk eilinį kartą užginčyt tave

Ilgiau kamuolį laikys? lol, konkuruodamas su Caronu Butleriu tikrai žais daugiau, negu konkuruodamas su Ronu, sureeee

Kamuolį kontroliuos Kobė? Jis komentuodamas nasho tade'ą pasakė, kad džiaugiasi, jog jam nebereikės įžaidinėt ir galės atlikt savo pagrindinę užduotį - scorint
2012-07-17
Atsakyti
Aš jo vietoj būčiau rinkęsis LAKERS, bet aišku niekam neįdomu ką aš rinkčiausi, o šiaip tai Lakers tikrai rimti pretendentai žiedus skint ateinantį sezoną, bet matyt G.Hill'as galvoja eiti į jauną perspektyvią komandą, o Lakersai jam matyt seniai yra ir su kiekvienu sezonu vis prasčiau žais. Na, bet pagyvensim pamatysim ar palankus jam toks sprendimas buvo :)
2012-07-17
+3
Atsakyti
TDaYzPagal kokią logiką jis rinkos tą komandą? Žiedai tikrai nesišviečia, pinigų irgi negaus daug. Dafaq...


Kamuolį ilgiau laikys rankose? Man išviso klausimas, kodėl Nash rinkosi LAL, kaip jis žais Pick n roll kai kamuolį kontroliuos Kobe..dafaq
2012-07-17
+2
Atsakyti
1996Zmogau, tai Grantas Hillas jis geria SPRITE !


jou pamenu, legendine 1995-96 m. reklama su Grant'u Hill'u :))

http://www.youtube.com/watch?v=8AdRVjOET...
2012-07-17
+2
Atsakyti
MIRKA3
Vistiek butu nieko neiseje: http://www.youtube.com/watch?v=jzHMcWYcl...
2012-07-17
Atsakyti
Žinai laba iįdomi situacija gaunasi LeoMessi. Dažniausiai varydamas ant Lakers fanų užvarai ir ant tų kurie palaiko Rytą :D
2012-07-17
Atsakyti
Clipperiai tokie stiprūs matyt niekada ir nėra buvę, oi įdomus sezonas laukia.
2012-07-17
+1
Atsakyti
hellou
turbut mislija kad butleri lengviau nukonkuruot negu world peaca
2012-07-17
-1
Atsakyti
Pzdc... IN YOUR FACES LAKERS FANS. Maža to, kad ne Lakers pasirinko, tai dar ir į kitą Los Andželo komandą nuėjo :DDD. Mldc Hillas, turi humoro jausmą :D. Tikras trolis, kaip TDaY :DD
2012-07-17
-2
Atsakyti
1996
Zmogau, tai Grantas Hillas jis geria SPRITE !

--
parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.lt
2012-07-17
Atsakyti
Ačiū, kad prenešėte apie nekultūringą, pažeidžiantį įstatymus, reklamuojantį ar kurstantį nelegaliems veiksmams komentarą.

Komentuoti
Vardas:      
  Liko simbolių:     Iš viso komentarų: 27

„BasketNews.lt“ pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, nesusiję su tema, pasirašyti kito asmens vardu, pažeidžia įstatymus, reklamuoja, kursto nelegaliems veiksmams.