Yannickas Bokolo bando sugraibyti kamuolį savo rankose Nuotr.: AFP-Scanpix
Tony Parkeris gauna daug dėmesio gynyboje Nuotr.: AFP-Scanpix
Vienas tarp trijų Nuotr.: AFP-Scanpix
Kevinas Seraphinas pasirengęs atakuoti krepšį Nuotr.: AFP-Scanpix

Būsima lietuvių varžovė olimpinėse žaidynėse Prancūzijos rinktinė draugiškose rungtynėse iškovojo sunkią pergalę. Vincento Collet auklėtiniai namuose 78:74 (19:15, 22:24, 14:26, 23:9) palaužė Brazilijos atstovus.

Europos vicečempionams šios rungtynės nebuvo lengvas pasivaikščiojimas. Po trijų kėlinių svečiai turėjo dviženklę persvarą (65:55), tačiau prancūzai pelnė 9 taškus be atsako ir sumažino deficitą iki minimalaus (65:64).

Likus žaisti dvi minutes šeimininkai pirmavo 4 taškais. Tiago Splitteris brazilams pridėjo dvitaškį, bet Prancūzijos pergalę įtvirtino taiklūs Tony Parkerio baudų metimai.

Prancūzija: Tony Parkeris 22, Nando De Colo 13, Mickaelis Gelabale 10, Florentas Pietrusas 9, Ronny Turiafas 8, Kevinas Seraphinas 8.

Brazilija: Marcelinho Huertas 12, Nene 12, Tiago Splitteris 11. Andersonas Varejao 8, Marcusas Vieira 8.

Prancūzai ir brazilai iki olimpiados dar sužais po vieną draugišką mačą su Australijos krepšininkais.

Atrinkti (0) Visi (5)
joo
NerosasTUNISAS 73:69 DIDŽIOJI BRITANIJA--parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.lt