Sunkią pergalę draugiškų rungtynių cikle iškovojo olimpinėms žaidynėms besiruošianti Kinijos rinktinė. Yi Jianliano vedama Azijos komanda išvykoje 73:72 (14:27, 19:15, 23:14, 17:16) palaužė Lenkijos krepšininkus.

Rungtynes galingiau pradėjo šeimininkai, kurie jau pirmame kėlinyje susikrovė 13 taškų persvarą. Visgi kinai šį deficitą sumažino antrame ketvirtyje.

Ketvirtame kėlinyje Kinijos atstovai jau buvo įgiję 7 taškų pranašumą (69:62), tačiau Lukašas Košarekas pelnė 5 taškus iš eilės ir inicijavo spurtą 7:0, kuris išlygino rezultatą (69:69).

Netrukus kinai dar kartą pabandė atitrūkti (72:69), bet Michalas Ignerskis smeigė tritaškį ir rezultatas vėl tapo lygus. Galutinį tašką rungtynėse padėjo taikli Wei Liu bauda.

Lenkija: Michalas Ignerskis 21, Lukašas Košarekas 12, Dardanas Berisha 10, Marcinas Gortatas 10.

Kinija: Yi Jianlianas 22 (10 atk. kam.), Chenas Jianghua 14, Wangas Zhizhi 10, Sun Yue 8.

Kinijos rinktinė Londone olimpiadoje rungtyniaus B grupėje, kur susitiks su Australijos, Brazilijos, Didžiosios Britanijos, Ispanijos ir Rusijos krepšininkais.